Şimdi Ara

turkiyede popun kalitesizligi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır baba bu topic bence gereksiz mesajlara alınmalıydı,sen de haklısın;ne diyim valla!!
    ben konuya giriyim devam ettiren varsa en azından foruma katkım olur:
    ebru destan-sözümü yemedim deyince ne anlıyosunuz?
  • suda bi ezikliktir.acaba bu sarkilarda kactane enstruman duyuyoruz?
  • mustaa kim a.k
  • bi konuya pop böy bend blue nsncy dedinismi o konu sapıtmaya meyilli bi konu olur
    bu arada ne farmı$ ebru destan ğayet güsel sesli ve fizikli bi hatun..yerim ben onun sözünü..

mustaa yı tanımıyomsunuz
  • afiyet olsun biz müzik müzik konuşuyoruz.çıplak sesle o tek şarkı söyleyemez ama,hadi neyse...
  • çıplakmı kim ebrumu nerde
  • tamam kardeş,ama o damlı;senin için üzgünüm
    ayrıca mustafayı da tanımıyorum..
  • olsun damdada olur
    mustaayı nasıl tanımassınız en böyük boy bend manyaaa..foruma blue ve backstreet sefgisini a$ılayan insan..
  • Çok saol tanıştırdığın için fakat ben blue,backstreetboys gbi gruplarla tanışmakla birlikte(çok entel bi türkçe kullanıyorum.kahretsin:) daha çok LPyi tercih ederim ama orası başka bi konu tabi,dalamyalım.
    kafa bi insan sonuçta diyosun yane?
    ayriyetten ebru destan damda değil,yani sahiplisi var hanfendinin;anladığını umuyorum ama bilemiyom işte
    tanıştığımıza memnun oldum!
  • accaip entel bi türkçen var..

çok kafa biridir..ak$ama uğrar kaçırmas bu topici

tüh bea ebruyuda kaçırdık..bisde damda tavan arasında hayeller kuruyoduk

bende memnun oldum..
  • tis is may ardu nav samır cem oh yes kamon
    konuyu saptiriyorlar arkadaslar bu RccP ile pandacuum var ya tam bir seyler iste ........

ebru destan - sözümü yemedim
    yemesin efendim zaten sozunu yiyen hatunlari hic sevmem boylece ebru destan gozume birkes daha girmis oldu kendisini kutluyorum

• Pop müziğin nesini tartışıyorsunuz en gereksiz müzik çeşidi dum tıs dum tıs kültürü..
  • bencede
  • poptan zaten nefret ederim ama ulkemizi etkisi altina alan televole kulturu yuzunden popun kalitesi daha onemli oldu.muzik kaliteli oldugu surece veya yapilmis olsun diye yapilmadigi surece hicbir tarzin zarari yoktur.mesela ceza veya sagopanin albumunu almam ama takdir ederim cunku yaptiklari muzigi ozentilikten yapmiyorlar.bi de karsiti var.cartel olusumuna katilmis erci-e denilen arkadas sadece bos konusuyor.zaten kalitesiz bi pop kalitesiz olan herseyi kapsayacagi icin erci-e de popcudan sayilabilir.
  • bence tyrk popuna haksızlık ediyorsunuz. henuz ebru destan albumunu dinlememiş olmanıza veriyorum.
  • uyduruk bir muzik.cok kalitesiz ve sıradan.söyleyenler desem...bir taraflarını açarak ordalar.ankaraya gelsinler birisi yumurta atmayan ne olsun.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: ironhand

bence tyrk popuna haksızlık ediyorsunuz. henuz ebru destan albumunu dinlememiş olmanıza veriyorum.

tyrk popu ne yaw
  • Beyler bence en çok mana teşkil eden türler:heavy metal,rock,rap ve Türk olduğumuz için halk müziği ve tabii ki türküdür!
    yoruma açığım beyler!
  • mustaayı tanımayanları kınıyorum başka da bişey demiyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.