Şimdi Ara

Türkiyede'ki youtuber ve gaming saçmalığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
1.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk ve ruslar online oyunlardan yasaklanmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen gün bı kanala den k geldim.25 yaşlarında bi adam amerikan güreşioynuyor.sanırımgurbetçi adam.karakteri hanzodan devşirme.sağında solunda türk bayrağı.ancakokadar nefretle konuşşuyorki.bildiğin sadist adam.burak oyunda diye bi kanl var.ancak bu kadar iticibi insan olur.merhaba demesiyle videoyu kapatmam bir oluyor.bu kanallar oyun reklamıda yapmış oluyor.mortal kombat x alayım dedim dlc işinin suyunu çıkarmışlar vazgeçtim.ve en öemlisi dediğingibi para
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Sen nasıl konuşuyosun öyle ? Neyin tribindesin çık bakıyim o tripten!
    Adam insan gibi hayatınızı boş bir ekrana bakarak geçiriceğinize gidin dışarlarda gezin spor yapın sağlıklı kalın demiş. Nesi kötü bunun ?
    Hayırdır ayrıca inşallah türklerden kurtuluruz falan ? K*rtmüsün sen ? Türkleri sevmiyomusun ? O zaman bi türk forumunda dolaşma.
    Oyun için olsa bile inşallah TÜRKlerden kurtuluruz denilmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

değil
    senin sevmediğin her şey saçma olucak diye bi kaide yok

izlersin izlemezsin de yeter artık bence hayatımda turk gaming youtuber izlemedim adlarını bile bilmezdim ama her gun forumda 353646 farklı nefret konusu acılıyo yok o şöyle kötü
    yok bu böyle kötü. yok bu veletler nasıl bu kadar para kazanıyor. sana ne anasını satayım ya. internet bu; beğenmediğin şeyi izlemezsin. madem o kadar kötüler reklamını niye yapıyorsun heriflerin?

Hocam süper laf +

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi yazmışsın ama Dost Kayaoğlu çok yapmacık . Bende Oğuz Sasi yi takip ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ben Ressam

Bazı güzel kanallar var.Ama Enes Batur kadar saçma sapan bir insan reel hayatımda dahi görmedim.

Örnek:https://www.youtube.com/user/b31416

Merak ettim bir bakayım dedim de, akıl ve ruh sağlığı yerinde olan bir insanın yapacağı hareketler, konuşmalar değil bunlar. Arkadaşın yaşı da 18 halbuki. Bir insan bu kadar rahatsız olamayacağına göre ben rol kesiyor diyorum. İzlenme sayısı da ayrı bir hayrete düşürdü zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gren Gablin

kapitalizm de çok mantık arama herşey kar ve kazanç üzerine kuruludur.

Tamam

• Bu cocuklar senin benim emekli paramı ödeyemeyecek..

• Bir tanesi aklımdan hiç çıkmıyor. Enes Batur. Bu kadar seviyesiz olunmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skull Crusher

Bir tanesi aklımdan hiç çıkmıyor. Enes Batur. Bu kadar seviyesiz olunmaz.

Tam bir boşboğaz.

• E-spor, sosyallikten bihaber, baltaya sap olamamış ve gerçek manada spor yapmaya neticesini kaldırmayan ergen saçmalığıdır. Böyle bir spor yoktur
  • saçma şeyler genelde eğlenceli şeylerdir o yüzden izliyorlar. Burak Oyunda sonuçta bizim için veled olabilir ama küçük çocuklar için abi konumunda bunuda düşünün.
  • Zevk aldığı şeyden para kazanmanın nesi kötü
    Mesela bisiklet sporundan zevk alıyorsun ben de zevk alıyorum bisiklet sürmekten para da kazanmak istemez miydin bisiklet sürerek?

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalcamuz

Sen nasıl konuşuyosun öyle ? Neyin tribindesin çık bakıyim o tripten!
    Adam insan gibi hayatınızı boş bir ekrana bakarak geçiriceğinize gidin dışarlarda gezin spor yapın sağlıklı kalın demiş. Nesi kötü bunun ?
    Hayırdır ayrıca inşallah türklerden kurtuluruz falan ? K*rtmüsün sen ? Türkleri sevmiyomusun ? O zaman bi türk forumunda dolaşma.
    Oyun için olsa bile inşallah TÜRKlerden kurtuluruz denilmez.

cidden saçmalıyorsun adam SENİN GİBİ TÜRKLERDEN kurtuluruz demiş sense direk kuru milliyetçilik yapıp üstüne bi de tiksinç ırkçı düşüncelerini yansıtmışssın.Kürt müsün sen ne demek ? her Kürt Türkün kötülüğünü mü istiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Benim anlamadığım olay oyun oynayan adamı neden izliyorlar. Oyuna merakın varsa indir oyna başkasını izlemek nedir.

Ya Treth 4 - 5 dir hep benim düşündüğüm şeyleri düşünüyorsun cidden fikirlerin ve kafa yapın mükemmel. Seviyorum seni Treth <3
  • Hicbir yazilani anlamadim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Benim anlamadığım olay oyun oynayan adamı neden izliyorlar. Oyuna merakın varsa indir oyna başkasını izlemek nedir.

yok öyle deme aga mesela far cry prime çıkmış almak istiyorum para yok e mecburen izliyorum para olsa hdd yok biraz sabretmem lazım durumumun düzelmesi için
  • Fikir güzel fakat konsept ve kitle saçma.Üç-beş overrated garabet var onlarsız yaşayamıyorlar.Minecraft çek üff bf4 oyna abi diye cızırdayan veledlerle dolu mekan.İndie oyun oyna ufkunu geliştir

Yok ! gröfikler kötü ama yeaaa

Youtube Türkiye bir kaç kişi dışında insanlara hiçbir şey katmayan ve öyle bir kaygısı olmayan çöplerle dolu

Bakınız:Bot oyunda,löhamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zodion -- 6 Mart 2016; 18:39:34 >
  • Youtube oyun kanallarından ibaret değil
    kardeş. Yanlış bir genelleme yapmışsın

• Youtube deki küresel yamyamlık para kazanma politikası malesef bizimkilerinde içine alarak bu tür istenmeyen durumları ortaya çıkarmaktadır. senin milletin de çoktan hazır ortalık malı olmaya zaten. eee ülkenin halide belli, dua etmekten başka bir care yok.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.