Şimdi Ara

Türkiyede'ki youtuber ve gaming saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
2
Favori
1.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizcede bu youtube oyun işleri çok saçma değilmi ? Yani anlamadığım biri oyun oynuyor,küfrediyor ana avrat.Çoluk çocuk bunu izliyor ve bunlara para kazandırıyor.Şimdi bakınız,bu çocukların çoğunun yeterli geliri olmadığı için o oyun ve ekipmanlara erişemiyor.Bence bu kişilerin yaptıklarıda biraz fakirin üstünden para kazanmaktır.Ayrıca,youtube'da çok fazla (misal) emre oyunda minecraftTRberke falan filan tarzı kanallara denk geliyorum bakın bu kanallar hiçte az değiller.Yani arkadaş düzgün video çeken bir Dost Kayaoğlu var bence,kendisini beğeniyorum.Acayip gereksiz bir nesil yetişmekte dostlar.

Bakınız uzun yıllardır bisiklet sporuyla uğraşıyorum,o dostluk,kamplardaki birlik beraberlik,çekilen acı ve zafer öyle birşeydirki bunu fiilen ve faal olarak spor yapan kişiler çok iyi bileceklerdir.PC Başında oturup online bir oyun üzerinden birbiriyle yarışmak tabiki abartı bir durum değil amma velakin bunun sporcuyuz aga biz ya babında arz edilmesi kesinlikle yanlış,zira ortada spor görmüyorum ben.Beşiktaş destek vermiş diye söyleniyor kardeşimin arkadaşları,bu adamlar zevkten yapmıyorlar bunu,daha fazla kazanç için bu işteler.Ayrıca kişisel tespitim olarak,gerçek hayatta herşey başına gelebilir bir insanın.Sporcu baş etmesini bilir.En basitinden köpek mi kovalıyor ? Bir sporcu koşar çitten atlar bir yolunu bulur,e bu adamlar napacak ? Normal olarak hayatını idame ettiren insanlarda durumlardan kurtulabilir.Bunlar göbek büyütüyor,hantallık yapıyor ne yapacak ? Köpeğe ulti'mi atacaklar saçmalığın daniskasıdır bu.

Ayrıca değinmek istediğim bir CS:GO Muhabbeti varki CS Pazarı tam olarak Dolar'ın rezerv para olmasının sanal versiyonudur.Bir oyuna para yatırıyorsun,şimdi döngü buranın sahiplerinde,1000 lira harcasanda istemese sana vermez o itemi,şans der geçer.Oyunu kapatır gider hak iddia edemezsin.Tam olarak sanal para döngüsünü elinde tutan bir sistemdir CS:GO Ve Steam'deki diğer türevleri.Bu konudaki düşüncelerim bu şekildedir arkadaşlar.Yoruma açık bir konu,sizinde değerli yorumlarınızı ve düşüncelerinizi kırıcı olmamak kaydıyla bekliyorum,iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astramuchos -- 11 Şubat 2016; 17:55:31 >

• kapitalizm de çok mantık arama herşey kar ve kazanç üzerine kuruludur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyriakos

kapitalizm de çok mantık arama herşey kar ve kazanç üzerine kuruludur.
    Arada seviyeli muhabbet yapanlar olsa da (Oyun portal gibi) çoğu çocuk eğlendirme peşinde.
  • Zaten izleyenler küçükler ben mesela 10 yaşındaki kardeşime fedupsamania kanalını açıyorum severek izliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şekilsiniz ya

Zaten izleyenler küçükler ben mesela 10 yaşındaki kardeşime fedupsamania kanalını açıyorum severek izliyor
    Tek takip ettiğim oyun portal onun dışındakiler çöp geliyor bana
  • Yabanci da dahil tum youtuberlar les tek takip ettigim teknoseyir dost kayaoglu.

Dota 2 ve cs go oyunlari sonrasi gabe nabel dende valveden de nefret ediyorum.Tek guvendigim firmanin dota 2 gibi insanlari IRKCI,SINIRLI,HASTA(kas erimesiVs) Hayatlarini calan bir uyusturucu gibi oyun yapmasi ustune kutu acma dedigimiz 5 dolar verip kutu acip 0.3 kurusluk item kazanmalar.Ustune benim bile photosopla yapip oyuna ekleyebilecegim skinleri deli gibi paralara satmalar (yani her skin 0.5 dolar olsa anlicam)Dota 2 gibi bir oyunun her yerine su skini al bu karakteri giydir hadi durma arcane al HADI GEL DERGI AL LEVEL ATLAT 100 dolar harca ozel esya al gibi degeri gercekte 1 dolar etmeyen sanal kostumlerle insanlari soyan bagimli yapan delirten hayatlarini karatan oyundur.

Bende bir ara profesyonel dota 2 bagimlisiydim
    Dota 2 yuzunden
    -okulda kaldim (unide 2 kez)
    -is hayatinda cok zorluk cektim(uykusuzluk dalginlik)
    -spor hayatimin icine etti
    -hayatimin icine ettii uyumak yemek yemek ve dota oynama eylemlerini yaptim sadece.
    -Irkci yapti az pinoylara sovmedim.
    -Sinirli bir kisilik yapti.
    -Kilo verdim cunku tek yasarken yemek bile yemedim.

Simdi ise hepsini sildim itemleri sattim heryerden kaldirdim okulda basarim yuzde 500 artti.Spora geri dondum 15 kilo aldim.Vucudum sirtim kaslarim kendine geldi.Irkci kisilikten kurtuldum artik sinirlenmiyirum en guzel aksam 10 sabah 6 uyku duzeni.
    Sosyal oldum.Hep disardayim.Tum itemlari sattim 600 dolara gidip tum yeni cikan oyunlari aldim oda belki haftada 1-2 takilirim diye onlarada oynamiyorum bile

• değil
    senin sevmediğin her şey saçma olucak diye bi kaide yok

izlersin izlemezsin de yeter artık bence hayatımda turk gaming youtuber izlemedim adlarını bile bilmezdim ama her gun forumda 353646 farklı nefret konusu acılıyo yok o şöyle kötü
    yok bu böyle kötü. yok bu veletler nasıl bu kadar para kazanıyor. sana ne anasını satayım ya. internet bu; beğenmediğin şeyi izlemezsin. madem o kadar kötüler reklamını niye yapıyorsun heriflerin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 11 Şubat 2016; 18:12:59 >
  • Her topal satıcının bir kör alıcısı vardır
  • Dost Kayaoglu da les. En iyisi **** belki eskiden turuncu levye'idi.
  • Valbilken kullanıcısına yanıt
    sen dotadan anlıyorsan bende neyim...

hayatımda dota2chest açmadım compendium dışında ona rağmen bi ton itemim ve alıp sattığım para kazandığım
    neymiş 5 dolara 3 kurusluk itemmiş hehehehe

her aldığım compendiumun parasınıda çok rahat şekilde cıkardım bu arada.
    volvo şidmiye kadar yapılan en iyi f2p sistemi sunmuş millet hala beğenmiyor şaka sanırım.

photoshop basitce ile csgo skini, dota seti yapabiliyorsan burda ağlıcağını o yeteneğini bişiler yapmakta kullanda 2 kuruş para kazanırsın belki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 11 Şubat 2016; 18:19:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

değil
    senin sevmediğin her şey saçma olucak diye bi kaide yok

izlersin izlemezsin de yeter artık bence hayatımda turk gaming youtuber izlemedim adlarını bile bilmezdim ama her gun forumda 353646 farklı nefret konusu acılıyo yok o şöyle kötü
    yok bu böyle kötü. yok bu veletler nasıl bu kadar para kazanıyor. sana ne anasını satayım ya. internet bu; beğenmediğin şeyi izlemezsin. madem o kadar kötüler reklamını niye yapıyorsun heriflerin?
    Kardeşim üslubunu bil öyle konuş.İlerde hasta olup doktora gittiğinde karşına muhatap bulamamak istiyorsan sende sessiz kalabilirsin.Kimseninde anasını satma,pez...nk misin sen birader ?
  • Valbilken kullanıcısına yanıt
    Adamların işi o para kazanmaları lazım ister sev ister sevme ama islerini iyi yapiyolar.
    Ben de dota2 ve cs go oynuyorum 2.5k saat dota var 1k saat cs go.
    Oyuna asla para vermedim csgo yu da dotada trade yaparak aldim.
    Fakat hep aklinda oldugu icin cok sikinti
  • quote:

hayatımda dota2chest açmadım compendium dışında ona rağmen bi ton itemim ve alıp sattığım para kazandığım

photoshop basitce ile csgo skini, dota seti yapabiliyorsan burda ağlıcağını o yeteneğini bişiler yapmakta kullanda 2 kuruş para kazanırsın belki?

Zaten yaptim photoshopla kirmizi avp sikini suan workshopta.Kazanmiyorsun yaptigib seylerle workshopa gidiyor orda duruyor indirende gozukuyor sadece.Dota 2 bagimlisiysan bagimliyim de kurtulmaya bak bana burda atarlanma.Dota 2 de her acc un en az 1000 saati ve an az 200+ itemi vardir ki buda herkesin oyuna okuz gibi zman ve para harcadigini gosterir.Gerci senin gibi bir dol israfina neden cevap yaziyorsam bagimli asosyal seni sandelyede curu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Valbilken

quote:

Zaten yaptim photoshopla kirmizi avp sikini suan workshopta.Kazanmiyorsun yaptigib seylerle workshopa gidiyor orda duruyor indirende gozukuyor sadece.Dota 2 bagimlisiysan bagimliyim de kurtulmaya bak bana burda atarlanma.Dota 2 de her acc un en az 1000 saati ve an az 200+ itemi vardir ki buda herkesin oyuna okuz gibi zman ve para harcadigini gosterir.Gerci senin gibi bir dol israfina neden cevap yaziyorsam bagimli asosyal seni sandelyede curu

haha tam bi türk dotacısı
    dotanın kanseri

dota oynadığına inandım harbiden
    bırakman da iyi olmuş bi kanser azalmış, umarım zamanla tüm senin gibi türklerden kurtururuz da eu eastte rahatca oynayabiliriz. zira o kadar kansersiniz ki reddite biile düştünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLoser1

Adamların işi o para kazanmaları lazım ister sev ister sevme ama islerini iyi yapiyolar.
    Ben de dota2 ve cs go oynuyorum 2.5k saat dota var 1k saat cs go.
    Oyuna asla para vermedim csgo yu da dotada trade yaparak aldim.
    Fakat hep aklinda oldugu icin cok sikinti

Hocsm 2.5 bin saat oynadim diyorsunuz para harcamadim diyorsunuz.Keski para harcayim 50 saat oynayip hayatinizdan atsaymisiniz 2500 saat ile benim avustralyada okudugum programming bolumunun 4 senede aldigim ders saati 1500 saatin altinda.Yani dota 2 ye harcadigin vakitle bir uni ve bir doktora bitermis hocam buda 6 senelik egiteme denk geliyor
  • quote:

quote:

quote:

dotanın kanseri

bırakman da iyi olmuş bi kanser azalmış, umarım zamanla tüm senin gibi türklerden kurtururuz da eu eastte rahatca oynayabiliriz. zira o kadar kansersiniz ki reddite biile düştünüz

Alıntıları Göster
    takımıma türk geldiği zaman rus taklidi yapıyorum misal üstteki tipler yüznden )))

• Hocam ağzınıza sağlık katılıyorum size. Yeni nesillerin hayali iyi bir bilgisayar oyuncusu olmak. Ne kadar üzücü bir durum.
  • quote:

quote:

quote:

dotanın kanseri

Ben 2 senedir avustralya serverinda oynadim turkiyede hic dota oynadim.Benden hep kurtulmussundur zaten.Ben birakali cok oldu 1 senenin uzerinde ama keski o yillarimi geri alip derslerime isime baksaydim.Arastirma bulus uzerinde calissaydim.Sana o agir laflari dememin sebebi benimde bir zamanlar o laflari hakedecek sekilde yasamamdi.Neden sende kurtulmayasin.Sadece oyunu oynarken ne kadar sinirlendigini ve steam saatine bakmani istiyorum birde aynada vucuduna yok eger halinden mutluysan bisi diyemem iyi gunler

• quote:

Orijinalden alıntı: Floydian Pink

Hocam ağzınıza sağlık katılıyorum size. Yeni nesillerin hayali iyi bir bilgisayar oyuncusu olmak. Ne kadar üzücü bir durum.
    Yakıştıramadım sizlere
  • Rajeesh kullanıcısına yanıt
    türkler ve ruslar gerçekten mevzunun içine ediyor.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.