Şimdi Ara

Türkiyede'ki XBox360 Cahilliği (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
0
Favori
2.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler xboxın bilinmemesini avantaj olarak kullanıyorum eve misafirliğiğe gelen çoluk cocuk ne olduğunu
    bilmediği için veya bu ne diye sorduklarında dvd player diyerek def ediyorum pc ps3 ps2 bildiklerinden oynamak istiyolar.

• Geçen arkadaşla PS3 cafeye gittik adam sadece Blur guitar hero vede pes oynayabilirim diyo hiç Fps oynayan yok.
  • Bi Ps3 cafe'de bi tarafta ps3'ler, diger taraftada 4-5 tane falan xbox bulunuyordu. Baktim ps3 kismi full dolu, her zaman gordugumuz gibi pes oynuyorlar(!) Xbox bolumunde ise 1 kisi bile yok. Insanlar Wii gibi birsey falan saniyorlar herhalde Xbox'i. Benim gordugum, yasadigim cevrede falan tek tuk boyle oyunlarla icli disli adamlar cikiyor. Sadece xbox falan degil, oyun konusunda genel olarak toplumumuz bana gore cok geride, oyun kelimesini sadece pes olarak algilayan zihniyet cok fazla malesef..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

Beyler xboxın bilinmemesini avantaj olarak kullanıyorum eve misafirliğiğe gelen çoluk cocuk ne olduğunu
    bilmediği için veya bu ne diye sorduklarında dvd player diyerek def ediyorum pc ps3 ps2 bildiklerinden oynamak istiyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunaylive

quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

çünkü ps3 te 8 çekirdekli işlemci var daha iyi (!)

Burdaki konunun amacının konsolları kıyaslamak olduğunu düşünmüyorum yazdığın çok saçma olmuş.Ama ille karşılaştıracaksak xbox un ps3 ten veya ps3 un xboxdan üstün olduğu birçok konu var.Ama dediğim gibi hiç yeri deil. Ha bu aradaespri yaptığını anladım bu lafınla ama hiç uymamış konuya

hocam konuyla biraz alakasız olmuş farkettimde geçen birsi bana bu tarzda birşeyler demişti bende buraya patlamışım

• Beyler bayanlar bu ''Benim konsolum seninkini döver, tü tü kaka'' muhabbeti yıl 2007 de de vardı burda halen de var gördüğüm kadarıyla. Her konu neden buraya geliyor hiç anlamıyorum. PC & PS3 & Xbox 360 & Wii kullanan yok mu aranızda? Yada en az ikisini.. Her birinin yeri ayrı benim için. Her birini evladım gibi seviyorum her ne kadar 2. 360'ım e74 verip çöp olduğundan bu yana 360'ım olmasa da.. Gears of War 1 Hardcore, 2'yi Insane kasıp 3'ü oynayamamak nedir siz bilir misiniz? PS3'te Uncharted serisi, Killzone serisi, God of War serisi yada GT5 ..vb ex. oyunları oynayamamak ta aynı derecede kayıptır bence bir oyunsever için..

Bazen sırf Geow 3 ü alıp bitirmek için 360 almayı düşünüyorum yeniden ama artık zamanı değil diyorum. Geçti zamanı.. Çoğu oyun multi platform çıkıyor değmez diyorum. 360 gamepad'imi halen pc de kullanıyorum.. Bir PS3 kullanıcısı olarak 360'ı da seviyorum:)) (biriniz kiraya versin hayrına şu konsolu, bitirmezsem gözlerim açık gidecek:)

Bırakın bu atışmaları, sevin tüm konsolları:) Kardeş olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Capricorn57 -- 31 Temmuz 2012; 10:55:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

Beyler xboxın bilinmemesini avantaj olarak kullanıyorum eve misafirliğiğe gelen çoluk cocuk ne olduğunu

• quote:

Orijinalden alıntı: Capricorn57

Beyler bayanlar bu ''Benim konsolum seninkini döver, tü tü kaka'' muhabbeti yıl 2007 de de vardı burda halen de var gördüğüm kadarıyla. Her konu neden buraya geliyor hiç anlamıyorum. PC & PS3 & Xbox 360 & Wii kullanan yok mu aranızda? Yada en az ikisini.. Her birinin yeri ayrı benim için. Her birini evladım gibi seviyorum her ne kadar 2. 360'ım e74 verip çöp olduğundan bu yana 360'ım olmasa da.. Gears of War 1 Hardcore, 2'yi Insane kasıp 3'ü oynayamamak nedir siz bilir misiniz? PS3'te Uncharted serisi, Killzone serisi, God of War serisi yada GT5 ..vb ex. oyunları oynayamamak ta aynı derecede kayıptır bence bir oyunsever için..

Bazen sırf Geow 3 ü alıp bitirmek için 360 almayı düşünüyorum yeniden ama artık zamanı değil diyorum. Geçti zamanı.. Çoğu oyun multi platform çıkıyor değmez diyorum. 360 gamepad'imi halen pc de kullanıyorum.. Bir PS3 kullanıcısı olarak 360'ı da seviyorum:)) (biriniz kiraya versin hayrına şu konsolu, bitirmezsem gözlerim açık gidecek:)

Güzel yazmışsın. Yıl 2012 hala PS3-Xbox tartışması. Yetti lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatz -- 31 Temmuz 2012; 17:48:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TheStarBox

ya artar yakında xboxer sayısı çünkü ms tr ye gelince tv reklamları başlar.ama arkadaşlara bi konuda katılıyorum.aslında tamnınmasa daha iyi çünkü tanınırsa bütün o wolf team ci bütün o metin2 ci çocuklar live da cirit atcaklar.bu gerçekten kötü olurdu.

Merak etme live paralı olduğu sürece -ki muhtemelen kıyamete kadar paralı kalır microsoft bedavaya bişey yapar mı hiç - live de metin2 tayfası filan olmaz. Sen gönlünü ferah tut . Zaten Türkiyede xbox360 sahibi olanların büyük bi kısmı yazdır oynacı kesim ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capricorn57

Beyler bayanlar bu ''Benim konsolum seninkini döver, tü tü kaka'' muhabbeti yıl 2007 de de vardı burda halen de var gördüğüm kadarıyla. Her konu neden buraya geliyor hiç anlamıyorum. PC & PS3 & Xbox 360 & Wii kullanan yok mu aranızda? Yada en az ikisini.. Her birinin yeri ayrı benim için. Her birini evladım gibi seviyorum her ne kadar 2. 360'ım e74 verip çöp olduğundan bu yana 360'ım olmasa da.. Gears of War 1 Hardcore, 2'yi Insane kasıp 3'ü oynayamamak nedir siz bilir misiniz? PS3'te Uncharted serisi, Killzone serisi, God of War serisi yada GT5 ..vb ex. oyunları oynayamamak ta aynı derecede kayıptır bence bir oyunsever için..

Güzel yazmışsın kaptan .

• quote:

Orijinalden alıntı: The Shorh

Herkes anlatmış hikayesini bende anlatıyım bari ;

Yıl 2007 , yaz aylarıydı ozamanlar . Hava çok sıcaktı bunalmıştım ve sıkılmıştım ; her zamanki gibi PC başındaydım o aralar LEVEL dergisinin Forumunda takılırdım hiç unutmam ''Felix'' diye bir arkadaş vardı sürekli Xbox 360 diyordu one demişdim şaşırmıştım heyecanlanmıştım sanki yerçekimini bulmuştum ama sadece bir Xbox öğrenmiştim , araştırıyordum araştırdıkça zenginliklerini görüyordum gerçektende efsaneviydi Playstation hikayeydi Xbox şahaneydi , kolu gözüme çok tatlı görünmüştü her bilgisayarı açtığımda resimlerine bakardım keşke benim olsan derdim , hep içn geçirirdim. En sonunda araştırmalarımdan artık herşeyi öğrenmiştim herşeyini ama herşeyini biliyordum. En kolay korsan kullanılabilen konsol olduğunu , en nefis online servisi olduğunu , en iyisinde en efsanesinde Gears Of War ve Halo'su olduğunu herşeyini ama herşeyini biliyordum.. Artık konsola duygusal olarak bağlanmış , p benim için güneş kadar güzel ' di ama bir okadarda uzak.. Cesaretimi toplamıştım , aileme bu konuyu açcaktım . Bir akşam dedim böyle böyle , dediler şöyle böyle olmaz dediler hayır dediler .. bence OLAMAZ diye bağırıyordum ailem almayacaktı iş başa düşmüştü lanet olsun diyordum kendi kendime lanet olsun.. Bir yandan ağabeyim diyordu ''Xbox ne la PS3 varken'' biryandan ağabeyimin arkadaşları diyordu '' yapma etme kötü o eyleme'' ama ben yılmadım , biliyordum çünkü onlara Xbox un ''x'' ini bilmediğini biliyordum çünkü onların Xbox'un ''LIVE'' sını bilmediğini hepsi görse bunları aşık olcaklardı gerçekten buna inanıyordum. Yıl oldu 2009 dedim '' BABA ! BABA ! Gözlerime bak ! ve içindeki Xbox'u gör ; onu ne kadar istediğimi gör! '' Babam etkilenmişti almıştı bana bana bir Xbox 360 gerçekten sevinmiştim ilk oyunum FIFA'ydı Orjinaldi çok güzeldi çok güzel kokuyordu . Abimde çok beğenmişti xbox'u ''PS3 neki'' diyordu Xbox varken ''bunca zaman sürünüyormuşuz PS3'de'' diyordu sürekli kolunu çok beğenmişti sürekli övüyordu çok seviyordu artık oda bir XBOX Fanıydı. Abimin arkadaşlarıda çok beğenmişti ''Kralsın Xbox'' diyorlardı haykırıyorlardı oynamak için sıraya giriyorlardı.. Ya işte böyle dostlar artık ben mutluyum , abim mutlu ! , arkadaşları mutlu.. HEPİMİZ MUTLUYUZ..

Tüylerim diken diken oldu ha !

• benim kuzeniminde ps3 ü var o da bluray var diyor ama hiç film falan izlediğini görmedim.
    ben konsolu aldıktan sonra sınıfta arkadaşlara falan anlattım 3 kişi xbox aldı reklamı yapılsaydı pes3 cüler dolaşmazdı burda.
    Xbox türkiyeye gelince pek bişey değişmicek gibime geliyor çünkü insanların bilinç altına yerleşmiş ps3 ve pes
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkjan

quote:

Yıl 2007 , yaz aylarıydı ozamanlar . Hava çok sıcaktı bunalmıştım ve sıkılmıştım ; her zamanki gibi PC başındaydım o aralar LEVEL dergisinin Forumunda takılırdım hiç unutmam ''Felix'' diye bir arkadaş vardı sürekli Xbox 360 diyordu one demişdim şaşırmıştım heyecanlanmıştım sanki yerçekimini bulmuştum ama sadece bir Xbox öğrenmiştim , araştırıyordum araştırdıkça zenginliklerini görüyordum gerçektende efsaneviydi Playstation hikayeydi Xbox şahaneydi , kolu gözüme çok tatlı görünmüştü her bilgisayarı açtığımda resimlerine bakardım keşke benim olsan derdim , hep içn geçirirdim. En sonunda araştırmalarımdan artık herşeyi öğrenmiştim herşeyini ama herşeyini biliyordum. En kolay korsan kullanılabilen konsol olduğunu , en nefis online servisi olduğunu , en iyisinde en efsanesinde Gears Of War ve Halo'su olduğunu herşeyini ama herşeyini biliyordum.. Artık konsola duygusal olarak bağlanmış , p benim için güneş kadar güzel ' di ama bir okadarda uzak.. Cesaretimi toplamıştım , aileme bu konuyu açcaktım . Bir akşam dedim böyle böyle , dediler şöyle böyle olmaz dediler hayır dediler .. bence OLAMAZ diye bağırıyordum ailem almayacaktı iş başa düşmüştü lanet olsun diyordum kendi kendime lanet olsun.. Bir yandan ağabeyim diyordu ''Xbox ne la PS3 varken'' biryandan ağabeyimin arkadaşları diyordu '' yapma etme kötü o eyleme'' ama ben yılmadım , biliyordum çünkü onlara Xbox un ''x'' ini bilmediğini biliyordum çünkü onların Xbox'un ''LIVE'' sını bilmediğini hepsi görse bunları aşık olcaklardı gerçekten buna inanıyordum. Yıl oldu 2009 dedim '' BABA ! BABA ! Gözlerime bak ! ve içindeki Xbox'u gör ; onu ne kadar istediğimi gör! '' Babam etkilenmişti almıştı bana bana bir Xbox 360 gerçekten sevinmiştim ilk oyunum FIFA'ydı Orjinaldi çok güzeldi çok güzel kokuyordu . Abimde çok beğenmişti xbox'u ''PS3 neki'' diyordu Xbox varken ''bunca zaman sürünüyormuşuz PS3'de'' diyordu sürekli kolunu çok beğenmişti sürekli övüyordu çok seviyordu artık oda bir XBOX Fanıydı. Abimin arkadaşlarıda çok beğenmişti ''Kralsın Xbox'' diyorlardı haykırıyorlardı oynamak için sıraya giriyorlardı.. Ya işte böyle dostlar artık ben mutluyum , abim mutlu ! , arkadaşları mutlu.. HEPİMİZ MUTLUYUZ..

arkadaş öle bi anlatmışki sanki xbox360 ps3 ten farklı bi halt ikisinede aynı oyunlar çıkıyo ikiside aynı şey neyini savunuyosun iki tane kıçı kırık kendine has oyunları var yok koluna aşık olmuş yok gözünde x çıkmış :D herşeyini biliyomuş xboxın sorsan donanımını gıg diyemez ama

• quote:

Orijinalden alıntı: Cenikli

quote:

Orijinalden alıntı: punkjan

quote:

arkadaş öle bi anlatmışki sanki xbox360 ps3 ten farklı bi halt ikisinede aynı oyunlar çıkıyo ikiside aynı şey neyini savunuyosun iki tane kıçı kırık kendine has oyunları var yok koluna aşık olmuş yok gözünde x çıkmış :D herşeyini biliyomuş xboxın sorsan donanımını gıg diyemez ama

Bazen bişeyler seni çekiyo , anlıyorum arkadaşı . Belki biraz abartarak anlatmış olabilir o başka . Ben çok ciddi bi fan sayılmam belki . PS ile Xbox360 arasında çok fazla bi fark yok hatta bence . (Yalnız gamepad konusunda xbox gerçekten iyi) . Kendilerine özel oyunları bence en büyük fark 2 konsol arasında . Ama nedense benide xbox çekiyo.Yeşilinden midir nedir

Yani PS bi adım öndede olsa vazgeçmem herhalde xboxımdan . Garip bişey . Bu yüzden arkadaşa hak veriyorum .

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.