Şimdi Ara

Türkiyede INTO THE WILD olmak

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
4
Cevap
0
Favori
122
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkiyede INTO THE WILD olmak
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    553 Mesaj
    başlığı içeriği en iyi anlatacak şekilde seçtiğimi düşünüyorum.
    dışarıdan bakınca henüz ergenliği bitirememiş biri olarak, güzel kafalar yaşadığım doğrudur. evet hala insanlarla aynı noktada olmadığımı düşünüyorum ve kendimle de bazı sorunlarım var. kendim ile olan sorunları insanlar yokken çözebiliyorum. ben ve kendim oturup güzelce konuşuyoruz. ben onun hatalarını yüzüne vurmuyorum o da benimkini vurmuyor. birbirimize güven verici sükunetimiz var. bazen birbirimizle çok eğlendiğimiz de doğrudur. tabii bunun yanında can yakıcı tartışmalarımız da olmuyor değil. eğer etrafımızda kimse yoksa ikimiz de 'loser' olarak birbirimizi kabullenip, karşılıklı özür diliyoruz ve sarılıp barışıyoruz. oysa insanlar varken barışmamız çok uzun sürüyor. birbirimizi yargılıyoruz, kırıcı oluyoruz ve acımasızca eleştiriyoruz. aslolan bizim kendimize ve insanlığa güvenimiz yok. sadece ALLAH ı bilip O'na güveniyoruz. zaten bu da yeterli oluyor.

gitmek istiyoruz. uzaklar diye tabir edilen bir yerlere işte. o benim güneşin doğuş ve batışını izleyerek mutlu olacak tarafım iken ben ise biraz daha duygusal tarafta takılacak olanım. melankoli kelimesini özellikle kullanmamı istemiyor. haklı çünkü ben daha sağlam, olgunlara yaraşır bir hüzün düşünüyorum.

karar verdik ergenlikten olabildiğince uzaklaşacağız. şehir içinde bunu başarmamız mümkün gözükmüyor. bu kadar insanın içinde birbirimizi kırıp duruyoruz. buraya da yakışmıyoruz. fazlasıyla yabancıyız ve birazcık asosyaliz. insanlardan uzak özgürlük istiyoruz. söz onun için çiçekleri koklayacağım. elime toprak alıp bir müddet güneşi izleyeceğim. onu buradan götürmek istiyorum. burada haddinden fazla yalnızız. çünkü burada ALLAH ın yarattığı güzellikleri görmemiz çok daha zor. insanlar her yeri taş yığınlarıyla doldurmuş. herkeste bir özentilik hali mevcut. doğru ile yanlışı ayırmak çok zor ve belli başlı kategoriler içinde herkes aynı, kalanlar ise yanlış yapıyormuş gibi dışlanmış. güçlü savaşçılar olsaydık burada kalıp herkesi düzeltmek için çabalamak isterdik ama insanları ikna edecek kadar güçlü değiliz ve artık tek arzumuz kendimizi kurtarmak.durdukça daha fazla deliriyoruz. böyle bir yer var mıdır türkiyede bilmem... her şeyden uzaklaşacağımız, maddi gereksinimlere ihtiyacımız kalmayacak bir yer. dikkat çekmeyeceğimiz ve asalak gibi yaşamayacağımız bir yer... bilmiyorum belki de sadece hayallerde.

|
    |

• Teğmen
    115 Mesaj
    Sende biraz devrimci havası sezdim.Hitap yeteneğinde yazdıkların kadar iyiyse insanları toplayıp gizli bir platform kurabilir ve inandığınız bir fikir yolunda ilerleyebilirsin.Soruna gelecek olursak sırtçantasını alıp bende gitmek istiyorum doğaya fakat heryer beton.Türkiye hayatta kalmaya çalışıp survıval deneyemi yaşayabilirsin.
    |
    |
    filmin sonunu izlemedin galiba
    |
    |
    AMD Ryzen 1700 / MSI Gtx 1080 / ASUS Crosshair VI Hero / Corsair 16gb Vengeance Ddr 4 3200hz / Samsung 250 gb 960 Evo / WD 1TB 7200rm / Thermaltake Core V71 Full Tower / Asus ROG PG279Q 27" / Logitech G900 / Logitech G410 / Logitech G533
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Media Sözlük
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,139
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.