Şimdi Ara

/// türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
14.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: malimusavir

ya yarbayım sana danışmak istediğim bi kaç şey var bmw hakkında ama pm mi atayım?

pm ini cevapladım bekliyorum
  • Bence toros Bildiğin renault 12'ye biraz makyaj yapıp toros diyesatıyorlar hiçbir farkı yok. Üstelk 10 küsur milyarlara alınıyor
  • meşhur eğik lastik duruşuyla skoda kamyonet.
  • Bu Citroen'in direksiyonlarla ne alıp veremediği var acaba...
    Oltcit'e lafım yok zaten... :)
    c4'ün de ortası dönmüyo... Olur mu öle şey ya... :)
  • dandik değilde beklentilere karşılık vermeyen araç vardır.insanlar ehliyetini ilk aldığı zamanlar ve yaşıda daha çok kaliteli araçları almayacak toyluktaysa

ve bütçe durumundan dolayı hayalindeki araçları alamıyorsa, bu dandik denilen araçlar bile hayalinizi süsleyebilir.benim ilk aracım 74 vw.kendi paramla

aldığım ve severek senelerce kullandığım ilk gözümün nuru.neden ?param ona yetmişti!

bence hiç bir araç dandik değildir ve böyle bakan insanlar nankörlük ediyordur.

hatırlayın..

arabam olsunda neolursa olsun dediğiniz günleri.şahsen ben öyle söylüyordum.
  • bence focus la megan
    biraz eskileri kağıt gibi araba
    bi kaza gördüm saniye saniye seyrettim ikiside 30-40 km ile çarptılar kafa kafayada değil di öyle şaşırdım ki focusa soldan çarptı adam focusun sağ jantı kırııldı..meganın ön dağıldı hayretler içinde kaldım
    daha öncelerden de bi kazaya şahit olmuştum birbirine çok yakındı biri gene focustu diğeride opel vectra idi yanlış hatırlamıyorsam 98 model cd idi
    arabada elbette hasar vardı ama diğer kazayla dağlar kadar fark vardı diğer kazada iki arabanında önü dağılmışken bunda az hasar vardı
    jantta ise tek tük çizik
  • Tasarımcılar tarafından belirlenen ve 5 hafta süren ankette oyların yarıya yakın bölümünü alan LADA VEGA,
    %48 "Türkiye'nin En Kötü Otomobili"

seçildi.

Lada Vega'yı %39 oy alan Dacia Solenza ve %13 oyla Fiat Albea takip etti.
  • aemred dostum

araçların sac'ının çabuk eğilmemesi o aracın çok sağlam olduğunumu gösteriyor?bence hayat alanına bakmak lazım eğer o kazalarda aracın iç kısmında

hasar varmı yokmu?önemli olan bu.yoksa araç takoz gibi, vurduğu yeri kırsa, yıksa araca bişey olmasada mutlaka içindeki kişilerde ciddi

yaralanmalar olacaktır.aracın kasasını darbeyi emmesi lazımki içeriye darbenin basıncını daha az yansıtsın.tabi bahsettiğin süratlede o hale gelmesi

enteresan.bence süratleri daha fazla olması lazım30-40 'la o kadar anlattığın olaylar biraz zor gibi.

kaba bir tabirle anlattım,eğer bu işin tekniği ile anlatacak varsa buyursun lütfen.
  • cocugun biri bir laf atmis herkes birseyler yazma telasinda yazdiginiz hicbir arac bence dandik degil kusurlari elbet vardir nede olsa insan yapisi. esas dandik olan bu konuyu acan vatandasin boyle dusunmesi

emege saygi............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebituran -- 8 Aralık 2007; 17:26:39 >
  • talihsiz otomobiller

/// türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç

/// türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç
  • Foruma gell Hayatında ne amerikana binmiş, ne ingilize binmiş birileri bişe demiş konu uzadıkça uzamış.. Range Rover ile Cherokeeyi kıyaslamam bile. Cherokee'nin eski modelini bile alıp gönül rahatlıyla binerim ama Range sorunlu olmasıyla ünlü bir marka ve en çok sorun çıkartanlar listesinde de diğer arabaların oranını ikiye katlamıştır
  • Lada vega bir uzun yola gittim Allah bir daha göstermez inşallah.
  • Yolculuk bitince sizin ve ya arabanın nereleri eksikti?
  • lada vegayı unutmamak lazım
  • Sulu bis fiat demek çok aptalca.Burda fikrini açıklamış bende açıklıyorum.O arabayla rahat yolculuk edildiğini bilenler bilir.Motor ısınmaz.Çok güzel ve şirindir.0.7'lik motordan 6 litlerik bir yakıt tüketimi beklemek aptalca olur.Yakıtıda düşüktür.
  • tofaş-fiat ın her modeli.fiat coupe de dahil. özellikle de siena.almaz olsaydım

nedenini merak eden varsa pm atsın lütfen.burda tartışmayalım
  • Saab hariç hepsi teneke
  • esk i(1970 li model) kasalı skodaları hatırlayın tekerler araba dururken yamuk dururdu giderken sürate göre düzelirdi.çarpık bacak derdik
  • tofaş kuş serisi
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.