Şimdi Ara

/// türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
14.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • renault 9 brodway hiç sevmem, renault toros bile ondan güzel,

yol tutuş desen ,gezen cenaze beş para etmez,

Ama hala hastaları olup değerinin çok üstünde para veren zihniyetler var hala, ne diyelim bazı düşünceler değişmiyo.
  • BAŞLIK OLMAMIŞ KÖTÜ OLABİLİRDİ DANDİK ÇOK ARGO OLMUŞ
  • quote:

Orjinalden alıntı: arti

Skoda L128

Sanırım 1987-88 yıllarında gazete kampanyasından sattılar. Hava soğutmalı motoru vardı, zaten 2 yılda dağılıp gittiler. Ön kaputunun yana doğru açılması ayrı bir felaketti..

Bu aracı çok tutanlarlada karşılaştım. 1200 motordu ve motoru arka taraftaydı. Çok iyi gittiğini, yolda kalmadığını falan söylerlerdi.
    Ama gerçekten şimdi bakınca tam bir ucube olarak göze çarpıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: melekyuzluseytan

kuş serisi, kapılar kapanırken çıkan ses hala geceleri rüyama girer

Çoğu bakımsızlıktan öyle...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Postal_Phreak

cherokee v8 olani sifiri 150 milyardan fazla saçmalık diyebilirim. Ama vergisi yüksek olmasa 2000-2001 model alirdım

Donanımları iyi ama fiyatına göre. Zaten "0" 5.7 motor'un senelik vergisi 10k ytl. Bencede alınmaz, hoş 5.7 değilde 6.1 Srt8 alırdım ben madem kesenin ağzını açtım.

Arazide performanslı, görünümü dehşet aynı zamanda Porsche Cayenne Turbo'dan daha hızlı bir aracım olurdu.
  • Seat Marbella... Güler Kazmacı İnterstar'da rastgele bir telefon numarasını (ev telefonu tabii, o zamanlar cep yoktu) arayıp soru soruyordu. Bilenlere de arabayı veriyordu. İnsanlar da araba kazandıklarını sanıyorlardı yazık.
  • bence turkiyede hicbir araba dandik degil bazi arkdaslar kus serisi ve torosu yazmislar eshefle kınıyorum
    zamanın kosulları (ekonomi yollarımızın durumu koç grubu falan filan)bizi bu aracları kullanmaya mecbur kıldı ama bu bize aracların dandik araclar oldugunu gostermez

simdi arkdaslara soruyorum neden yollarda 30 yas civarı civarı toroslar sahinler haci muratlar var

benim yanıtım saglam ve yol kosullarına en uygun araclar oldugu icin
  • çirkin araba yoktur,bakımsız araba vardır
  • quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Yakın olacağını zannetmiyorum. Range'den ziyade Land-Rover serisinin kapışması lazım. ( Freelander hariç , o en vasat modeli kabul edilir )

Örneğin sana bir video vereyim;

http://www.youtube.com/watch?v=pTzwgFZU_nA

Araştır, youtube'de binden fazla video var ZJ kasa ile ilgili...

Bu video gerçekten çok güzel bir örnek fakat videonun başında suda kalan araçlar için aynı şeyi diyemeyeceğim
    ford focusu ilk aldığımda izmit yolunda D*100 de giderken herekeyi geçtikten sonra sola doğru dağlık bi yol kıvrılır daha çok kamyonlar çıkar
    önümde chevrolet captiva marka bir jip seyrediyordu şöför durdu baktı aracı içine soktu su baya derindi geri çekildi
    bizde geçmeyi denedik hemen aklıma bizim pederin taktiği geldi bol gazlı geçersen egzost boğulmaz derdi
    bizde tiptronicte gazı verip öye geçtik hiç durmadan bol gazlı aracımız geçti fakat chevrolet captiva aracı kirletmemek adına o sudan çok yavaş
    geçti ve arabayı stop ettirdi, o videodada ilk bölümde bence geçebilirlerdi bol gazlı diye düşünüyorum

• GELECEK ÇİN MALI ARAÇLAR BİRİNCİLİĞİ KİMSEYE KAPTIRMAYABİLİR
  • skoda fabia,pickup

chev spark
  • türkiyenin en berbat aracı tabi dahil ederseniz bu sınıfa ikaruslar abi ne kadar berbat otobüsdür o ya
  • arkadaşlar cherokee dandik diyenlerle asfalta,arazide,otobanda nerde isterlerse hodri meydan.
    arabanın biraz çok yakması dışında (oda bırakın yaksın 5200cc motor var) her türlü konfor,donanım
    ataklık(0-100 10 sanıyenn altında) var.Valla otobanda da arazide de süper bence...JEEP markası üzerine de arazi arca yapan yokk.140 la giderken dağılma olayına gelince arkdaş sen neye bindiğinn farkındamısın.ben 190 yaptım jepp le.biraz titredi oda arazi lastiği yüzünden.daha da basacaktım hız kesti kendi.Taktır sıralı lpg yi taş gibi araba....bütcen varsa 99 model üstünü al olayı bitir.Yaşasın cherokee...

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mchll -- 1 Mart 2007; 18:32:05 >
  • TABİKİDE DOBLO DENN O İGRENÇ MAKİNA .HANTAL EŞŞEK GB :dDDDDD
  • quote:

Orjinalden alıntı: Whisper911

Bakalım kim ilk fitili vericek ....
    astra ,megane ,focus ,civic

kardeşim ufak at ötekilerini bilmemde astra kadar sağlam araba görmedim astrayla otobanda kaza yaptım 10-15 takla rahat attık bayada hızlıydım sadece kolum kırıldı. ssizin beğendiğiniz arabada olsan şimdiye çok öteki yolun yolcusu oolmuştum lütfen doğru iddialarda bulunun!

• daihatsu,chevrolet
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

daihatsu,chevrolet

chevrolet neresi dandik??taş gibi araba..
  • bence fort ka ve hyundaı atos
  • Lada Vega
  • içine binip memnun olmadığım 2 araç var.
    1-Range rover (2006)
    2-palio (2006)

Range rover ın sağ arka kapısından öyle bi ses geliyoduki inanamazsınız.O mükemmel müzik sistemini o takırtılar mahvediyodu.

Palio ya gelince de bizim direksiyon derslerinde muhatap olduk kendisiyle.Aracın içi aşırı dandikti(görünüş,işçilik olarak).Ve debriyaj ayağımı sıkıştırıyodu.

Tabi tr deki en dandik araç bunlar değildir heralde.

Talbot diye bişi görmüştüm sanırım.Herhalde o en dandiğidir. (binmedim)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.