Şimdi Ara

/// türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
14.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam anladım ben demek istediğini ama aynı paraya aynı yıllarda üretilen rangerover bana otoban performansıda verirken cherokee ye dandik derim ayrıca arazi kabiliyetleride yakın sanırım arazi işinden hiç anlamam ama...

Anlaştıysak ne mutlu.Ayrıca 2. nesil RR %75 arazi %25 asfalttan %50 asfalt %50 araziye hatta %40 arazi %60 asfalta gerilemiştir.Anlayacağınız birinci nesil RR hariç diğer ikisi hep asfalt açısından gelişmiş,arazi açısından yerinde saymıştır.Ayrıca ZJ GC'nin arazi performansı 2. nesil RR'den daha iyidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RqJnr -- 24 Şubat 2007; 1:19:03 >
  • Yakın olacağını zannetmiyorum. Range'den ziyade Land-Rover serisinin kapışması lazım. ( Freelander hariç , o en vasat modeli kabul edilir )

Örneğin sana bir video vereyim;

http://www.youtube.com/watch?v=pTzwgFZU_nA

Araştır, youtube'de binden fazla video var ZJ kasa ile ilgili...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RqJnr

Anlaştıysak ne mutlu.Ayrıca 2. nesil RR %75 arazi %25 asfalttan %50 asfalt %50 araziye hatta %40 arazi %60 asfalta gerilemiştir.Anlayacağınız birinci nesil RR hariç diğer ikisi hep asfalt açısından gelişmiş,arazi açısından yerinde saymıştır.Ayrıca ZJ GC'nin arazi performansı 2. nesil RR'den daha iyidir.

Doğrudur hocam ama bu araçların alım sebepleri ortadayken arazi performansı tarışmakta saçma geliyo bana cherokee için söylediklerim ilk kasa range içinde geçerli bu araçlar benim kafamdaki suv kalıbına uymuyo...

Bana göre dandik olan arazi aşığı içinde muhteşem olabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

quote:

Doğrudur hocam ama bu araçların alım sebepleri ortadayken arazi performansı tarışmakta saçma geliyo bana cherokee için söylediklerim ilk kasa range içinde geçerli bu araçlar benim kafamdaki suv kalıbına uymuyo...

O zaman anlaştık.Fakat 140'da dağılma olayına katılmıyorum. Yabancı forumlarda araştıracağım

• quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

quote:

Orjinalden alıntı: K@lken

quote:

O zaman anlaştık.Fakat 140'da dağılma olayına katılmıyorum. Yabancı forumlarda araştıracağım

Tamam dostum anlaştık ama bi araştır hatta çevrende varsa bi aynı yıllarda üretilen rangele 140 yap bide cherokeeyle dediimi çok iyi anlıycaksın

• video yu izledim ama bu iş %50 şöföre bakar o adamdaki kabiliyet çok önemli
    sonrada aracın tekerleği ve diferansiyel kilit mekanizması birde aracın taban yüksekliği (tabanı oturmaması için) önemli kriterlerdir. bazen en beğenmediğiniz 4x4 araç bile umulmadık yerden iyi bir şöförle kurtulabilir.
    bu görüntüler geneli hakkında bir sonuç ihtiva etmez.
    ben bu işte, dif. ve şanzuman dişli çevrim oranları ve sahip olduğu mekanizmaya bakarım bu işin devi amerikan dana firmasıdır.
    bir çok firmayı o besler. dodge ram ın videolarınıda bulursanız koyun bence...(ama yinede geneli hakkında bir yargıya ulaşamayız çünkü şöför faktörü çok önemli)

quote:

Orjinalden alıntı: TSMC

Yakın olacağını zannetmiyorum. Range'den ziyade Land-Rover serisinin kapışması lazım. ( Freelander hariç , o en vasat modeli kabul edilir )

Örneğin sana bir video vereyim;

http://www.youtube.com/watch?v=pTzwgFZU_nA

Araştır, youtube'de binden fazla video var ZJ kasa ile ilgili...

• vidyoda adamlar rakip markaları sırf batırmak için caba harcamışlar ya. ne mantıksız hareketler öyle. hem hiçbiri şerokenin izinden gitmiyo. şeroke hep ayrı izlerden gidiyo.
  • palio

• Moskoviç
  • sümbül
  • cherokee v8 olani sifiri 150 milyardan fazla saçmalık diyebilirim. Ama vergisi yüksek olmasa 2000-2001 model alirdım
  • Beyler bosuna tartısmayın kımsenın fırkını ve dusuncesını kımse degıstremez

Baskalarınada kendını tatmın etme fırsatı vermeyın..
  • Ya Arkadaslar Kusura Bakmayında Bazı Arkadaslar Alamıcagı Arabalara Laf Atmıs bu sey olmus kedi uzanamadıgı cigere mındar der gibi Japon araclarından vaz gecmem ( ornek subaru )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigitsen -- 24 Şubat 2007; 15:44:27 >
  • Peugeot J9
    BMC Levend TM-30
  • Skoda L128

Sanırım 1987-88 yıllarında gazete kampanyasından sattılar. Hava soğutmalı motoru vardı, zaten 2 yılda dağılıp gittiler. Ön kaputunun yana doğru açılması ayrı bir felaketti..
  • kuş serisi pejonun 307 407

proton

opel astra vectra agrıza yonunden

Daewoo ve türevleri

logan ve türevleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_samuray -- 24 Şubat 2007; 20:02:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: 147BLACK

Proton olmasın sakın. Aaaa birde ALEKO diye bir marka ardı. TRT pazar günü olan yarışmalaında ödül larak verirdi. Tavria'larıda unutmayalım. :)

Böyle markalardamı var dı yaa???
  • kuş serisi, kapılar kapanırken çıkan ses hala geceleri rüyama girer
  • fiat uno
    lada tavria
    proton
  • quote:

Orjinalden alıntı: abbess
    Başlık: ///türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç

sizce hangisi.?????????????
    bence sulu bis (fiat)

Sulu yada susuz farketmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramerturk -- 24 Şubat 2007; 22:06:46 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.