Şimdi Ara

/// türkiyede gelmiş geçmiş en dandik araç (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
0
Favori
14.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: splendorx

quote:

Orijinalden alıntı: topaz42

Dandik araba yoktur. Değişik zevkler vardır. Neye göre dandik. Kime göre dandik. Mesela bana göre VW'nin tüm pasaatları ve jettaları dandiktir. Teknolojisi değil. Kasa görüntüsü. Hiç estetik durmuyor. Son jetta'lar biraz kurtarıyor. Renault'un neredeyse tüm arabaları dandik. Kasaları tipsiz. Skoda SuperB. Tüm kasaları dandik. Yılan gibi. Octavia süper.

Fakat gerçekten birkaç araba dandik sıfatını hakediyor. Lada Tavria bunlardan biri mesela.

dostum aşırı derece yanlış bilgi veriyorsun renaulttu fiatla karıştırdıın sanırım renaulttun arabaların yarısından çoğu taş gibi megane clio geç diğerleri vw den sağlam artık renaulttu boşuna kötüleme :) örnek vereyim laguna çelik gibi araba renault koleos mesela land roverden sağlam renault megane grandtour passat stationn wagon la aynı dahasıda var sayayimmi :D biraz araştırma yapın tek sen değil renauttu kötüleyenlerede diyorum

Sanırım yanlış anlaşıldı. Teknolojilerine laf etmedim ki ben. Dizaynına laf ettim. Dandik yerine tipsiz kelimesini kullanayım o zaman.

• Dacia solenza.. bu yaşıma geldim daha dandiğini göremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam sen tempra'lardan ne istiyon ya bu nasıl bir cevaptır :D Ama haklısında Tempra'lar dandirikk
  • renault vel satis varken, geri kalanının esamesi okunmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vTeck

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vTeck

quote:

Orijinalden alıntı: Whisper911

Bakalım kim ilk fitili vericek ....
    astra ,megane ,focus ,civic

sen dalga mı geçiyosun bana mı öyle geldi ?

adam doğru söylüyor dalga falan geçmiyor :)

He tabi o yüzden o kadar hor kullandığımız honda civic imiz bizi 5 sene çok rahat masrafsız bi şekilde idare etti öyle mi. Üstelik ailedeki herkes otomatik vitesi bu arabada öğrendi. Araba tık demedi geçen çarşıda gördük başkası almış. Ondan sonra 2005 vtec aldık. Ve şimdi 2008 Civic 1.6 Elegance var hala daha memnunum. Arabadan anlamayan sizseniz arabaya laf çarpmak basittir.

tamam sen kendi bildiğinle git dikkat et erkenken gitme dünyadan sonuçda dandiğe sağlam diyorsun korur o araba seni :) dostum madem o kadar memnundun ne diye sattın :)

Evet arabadan memnunduk biraz para değiştirip model yükselttik hala civic hala civic...

• KUş grubu varken diğer araçlara hakaret olur herhalde.

Hele eski kasaları allahım sen insanımızı koru.
  • Renault
  • Golf, corolla

• quote:

Orijinalden alıntı: önder0764

6 senedir renault kullanıcıyım, 2013 Aralık'ta döviz 1. 97 iken sıfır megane play dcı 50.000 tl aldım beyaz renk , kırmızı şeritleri 17 inç siyah Çelik jant var , deri döşeme, araç telefonu vs vs , konfor mükemmel tek sorun fiyatının volswagenden ucuz olması bence ;) fiyatı pahalı olsa insanların sesi çıkmaz ayrıca motoruna laf edenler Formula 1 izlesinler ferraiden birinciliğini alan kim ,Yada hani Alman diye tutturanlar Mercedes A serisi aracına 1.5 dcı renault motor takıyor , Mercedes kaputunun altına kronik sorunlu motor takar mı , bence milletin parasını sokağa atmaya meraklı ( servis ucuz , yakıt az , 2 el alıcısı çok.)

arkadaş 2005 2006da kalmış ferrariden birinciliği alan falan ama o zamanlar tabi reno motoru en güçlü motor bile değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archspire -- 5 Ağustos 2015; 13:02:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tofaş kuş serisi derim başka da bir şey yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.