Şimdi Ara

Türkiyede fabrika tuketim verisinde en çok sapma bulunan EGEA modelin yeni kasası(2020)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2020 yılında Egea yenileniyor arkadaşlar bilindiği üzere fabrika verisiyle hiçbir alakası olmayan tüketim verisine sahip rekortmen bir araç (!)

• Egea ile herhangi bir derdiniz mi var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlmostFly

Egea ile herhangi bir derdiniz mi var?
    hayır google oto problem yazınca direkt egea cıkıyor benlık bir durum yok dunya genelı
  • O araç yeni Egea değil. Linea ve Siena'nın yerini alan B Sedan Cronos.

• Ülkedeki en iyi araba o. Fiyatı uygun alt kesim binebiliyor. Geniş rahat türk insanının beklentilerini tam karşılıyor. Baba parası yiyen ergenlere değil düşük gelir ile ailesini geçindiren orta direk kesime hitap ediyor.

Aegea olmasa diğer firmalardan bu kadar uyguna araba bulmak imkansız. Yerli aracın kıymeti işte bu. Bize uyguna arabaya biniliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cronos B sedan, Egea C sedan.

Ki Cronos'un ölçülerine bakarsakta, Egea'nın makyajlısı olamayacağını anlarız.Hem genişlik hem uzunluk hem aks mesafesi olarak alakası yok 2 arabanın.

Dayı Egea temelli üretilmiş diyor ya, Vw mbq platformunda hem Golf hem SuperB hem Passat hem Leon hem Tiguan vs üretiyor.Bu video şey gibi olmuş, Golf'un makyajli kasasını gösterip bakın yeni SuperB bu olacak demek gibi birşey.Artık birçok firma tek platformu uzatıp, kisaltıp farklı modellere koyuyor.

Ki bu dayının bundan haberi yok kesin.Videonun başlığı ve içeriği bilgi vermekten çok tıklanmak için.

• sapma konusu nedir acaba ?
    1.3 multijet aldık.
    klima 22 derecede açık km 37binde araç 170 kmlik tripte 3.7 lt 100km yaktı. Test için yapmıştık yolu. Köy yollarına ve ilçelere girmeseydim araç asfalttan inmese 3.5 -3.2 arası rahat görülürdü. 90 sabit gittim genelde. ölçüm öncesi depo full dönüşte yine depo fulledim 40 tl aldı. Litre hesabına vurunca dahi 0.1 lik bir fark dahi yoktu.
  • Kim ne derse dersin Fiat Egea klasik Türk halkına uygun araçtır. Malum gelir seviyemiz ekonomik durumumuz belli. Helal kazanç ile çalışan işçi-memur kesimine uygundur F/P olarak.Kaçakçı, hırsız ve müteahhit çocuklarına ve züppelere uygun değildir.

• Rakip marka satış temsilcisi yine talimat almış konu açıp duruyor

Eee 4 senedir satış lideri egea olunca iyi bi azar yediler heralde araba satmıyorlar diye

Haydi bu sefer sana inancım tam, primini alacaksın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Egea nasıl bir yara açmış ki bu arkadaşa,Böyle saçma başlık ve konuya imza atabilmiş.

• Ben tofas i az taniyorsam. Hareketli stopta ampul olmaz, hele ki led.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yav dogru olan seyi yazdik egea apacileri gelmis bid elaf atmis. Yalan varmi yazilanlarda yok o zmn gule gule konuya gelmeyin bidaha

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.