Şimdi Ara

Türkiyede erkek olmak çok zor bir iş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kirvelerim gerçekten türkiyede erkek olmak zor iş bir erkek taciz veya tacevüz ettimi bütün suç biz işimizde gücümüzde olan erkekleride kapsayıp önyargılar içinde boğuluyoruz herhangi bir kıza açılamıyoruz sapık olarak görmesinler diye önümüzde gece veya sabah farketmez bir kadın olduğu zaman önünden uzayıp gidiyoruz ki bizi yanlış anlamasın diye kadınlar nerede maço kıro erkek var onlardan darbe yiyorlar sonra ise bizim gibi efendi adamlardan sinirlerini çıkartmaya çalışıyorlar ben bu örneği çok gördüm bu forumda birisi kadınlar alfa erkeklerden darbe yiyip betalardan acısını çıkartıyor diye bir başlık açmıştı o başlık açan eleman beni okuyorsa gerçekten çok güzel bir şeye değinmizsin ben bu olayın milyonlarca örneğini gördüm ve yaşadım

erkeksen paran olacak işin olacak ülkedeki işsizlik veya iş bulamama gibi durumlar yok senin için erkeksen iş bulacaksın veya zengin olacaksın yani kadınları ilgilendirmeyen durum parasızlığın illaki paran olacak

hesabı illaki sen ödeyeceksin

evleneceksen evlilik düğün çeyiz balayı beyaz eşya yatak odası salon bir de araba ekleyelim yani 800k paran olacak

askerlik yapacaksın burada feministler ne kadar kadın erkek eşittir dese bilene konu askerliğe geldiği zaman ağızları bıçak açmıyor

türkiyede feministler kadın erkek eşittir demesine getiriyorlar ama konu para olduğu zaman parasız erkeği aşağılamakta ve ona sen nasıl bir erkeksin demekten hiç kaçınmıyorlar bilene

yani türkiyede efendi romatik kadın ve erkek eşitliğine savunsan bilene hayatın böyle geçecek bu ülkede

1. potansiyel sapık olarak görüleceksin
    2. paran olacak illaki parasızlık gibi şey yok
    3. kadınların dırdırını ve tribini damarlarına kadar hissedeceksin
    4. sürekli güçlü olman beklenecek ve ağlamayacaksın erkek adam ağlamaz
    5. askerlik yapacaksın askerlik yapamama gibi lüksün yok yeri gelecek ölüp şehit olacaksın

yani hayatın belki böyle sonlanacak yani türkiyede yaşadığımız sürece bu süreç böyle akıp gidecek

• kadınlar çok rahat sanki

genel olarak bu ülkede insan olmak zor hatta canlı olmak

• quote:

Orijinalden alıntı: sangoro

kadınlar çok rahat sanki

genel olarak bu ülkede insan olmak zor hatta canlı olmak

Kadın olmak ne güzel. Keşke bende kadın doğsaymışım sonradan olmuyor.

• iki tarafta birbirini suçluyor türkiyede kadın olmak bla bla bla sebeplerden zordur asıl erkek olmak bla bla bla sebeplerden zordur bi etik insan olamadık sorunu birbirimize atmaktan bir çözüm bulamıyoruz
  • Hocam kadınlar acı veriyorsa boşvermek en mantıklısı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.