Şimdi Ara

Türkiyede Efendi Adamın fiklenmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gerçekten böyle şey var ne kadar efendi kendini geliştiren kadınlara değer veren kadın erkek eşitliğini savunan arkadaşım varsa hiçbirinin kız arkadaşı yok hatta büyük bir çoğunluğunun 20 21 yaşına gelmesine rağmen hiç kız arkadaşı olmamış sürekli kızlar tarafından dışlanmışlar türkiyede ancak zengin veya yakışıklı kasla uzun boylu bir erkek olman lazım kız arkadaş bulmak için ne kadar şerefiz olsan bilene kızlar bu kişilere bayıldığı için sürekli peşlerinde koşuyorlar ama türkiyede şöyle efendi erkeklerin değeri var o da efendi adamdır baba parası vardır zengindir veya zekidir iyi bir işe kalkışıp parayı bulmuştur veya dediğim gibi efendidir uzun boylu yakışıklı kaslı fit bir vücudu vardır en fazla böyle efendi erkekler değer görüyor

türkiyede feministler bilene acılarını efendi erkeklerden çıkartmaya çalışıyorlar kendi halinde olan kadınlara değer veren erkeklerden sinirlerini çıkartıyorlar ben bugüne kadar maço erkeklere karşı sert olan bir feminist görmedim hatta bir keresinde feminist bir kız arkadaşımdan senle sevgili olurdum ama çok iyi bir erkeksin demişti yani şerefsiz maço olsaydım belki o kız benle sevgili olacaktı yani türkiyede umut yok beyler

en iyisi ne yapın ne edin yabancı kız arkadaş edinmeye bakın.

• Körler sağırlar birbirini ağırlıyor hocam. O kızların da keko tiplerden farkı yok 

• Recep ivedikler ülkeyi perişan etti.Sahici yazanlar bile insanları efendiler ve fırlamalar olarak ayırmaya başladı.Çok kötü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.