Şimdi Ara

Türkiyede bulunabilecek güsel bi kulaklık (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gayet makul bir fiyata bulmuşsun.. 512 mb lık modeli sanırım + kulaklık cx300 diyorsan mükemmel bir fiyata bulmuşsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: RhiFaT

quote:

Orjinalden alıntı: SAVIAR

5 Arkadaşım T30 aldı sayemde.. Ve hepsi çok çok memnun inan ses kalitesi gerçekten çok iyi ayrıca küçücük serçe parmağın kadar.. Pili de oldukça tasarruflu harcıyor daha ne olsun.. Şimdiden güle güle kullanman dileğiyle..

toplam kulaklık + player 250 civarı olacak bence gayet makul ve iriver kalitesi önerileriniz için çok teşekkür ederim

t30 u kesinlikle oneririm.
    bnde snn gibi bu forumu gezmeden playerlar hakkında pek cok sey bilmiyordum ama burdaki bi cok kşinin yorumlarını okuyarak gecen
    pazar vatandan t30 aldm.
    en basta cok kcuk ve guzel bir tasarımı var. ses kalitesi gercekten cok ii ki bn dha kulaklık almadım yani içinden cıkan sennheiser
    mx200 leri kullanıorum. herkes mtp-ums donusumu diyo ama bn sadece firmware upgrade yaptım ve surukle bırak ile sarkı atılabiliyor.
    galba yeni firmwareın ozelligi bu.
    yardımcı olabilecegim baska bir şey varsa bn burdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm660 -- 29 Mart 2006; 19:37:42 >
  • Storm un almasına da yardım edenlerden biriydim ancak şunu da belirtmek isterim cihaza firmware update dışında hiçbir ekleme yapmamanızı öneririm.. Bu hem batarya sürenize hem de cihazın diğer elemanlarına zarar verebiliyor.. Yapan ve zarar görmeyen arkadaşlar olabilir ancak yine de güvenilir bir yol değil.. Mtp-ums dönüşümü de bunlardan biri..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.