Şimdi Ara

Türkiyede aşk yok diyen gurbetçi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Sembroni

eski kullanıcı adını gördüm ve bastım bloku. buradaki türk kızlarına ulaşamamak alman köylüsünü sinir etmiş anlaşılan. hadi yallah köyüne dön buradaki suriyeliler neyse sizde orada öylesiniz.

heeeeee heeeeeee Türk kızlarına ulaşamadığım için kuduruyorumeğer kız için çabalarsam sadece bu coğrafyadaki kızlar için çabalarım çünkü onlar rahat yaşamı hakediyorlar

"hadi yallah köyüne dön buradaki suriyeliler neyse sizde orada öylesiniz."

heeeee heee o yüzden 1.80lik sarışın alman kızı geldi bana sarıldı sırf türk olduğum için bana yaklaştı kudur kudur

• quote:

doğru söylüyorsun hocam elde edemedikleri için kuduruyorlar. kendileri çirkin kızları kız yerine koymaz ama güzel bir kız kendilerini reddedince hemen kızlar böyle şöyle demeye başlarlar. her zaman derim türk erkekleri abazandır. kızların yanında küfür ederler. arkalarından yollu derler. bir kızla çıkan adam gelir şunu bunu yaptım diye anlatır. ülkedeki erkeklerin kafası neye basıyor ki? futbol,siyaset... o da tek yönlü. öyle bir kaptırıyorlar ki kendilerini aksini iddia ettiğinde başlıyorlar sövmeye ya da kavgaya. alayı korkak. kendilerinden küçükleri ezerler ama kendilerinden güçlüleri görünce hemen yalakalıklara başlarlar. bunu çevremde sürekli görüyorum. şuanda tek başıma takılıyorum. çünkü öyle erkekler tanıdım ki... insan demeye şahit ister. adam kendi sevgilisinin yanında şu kız taş gibi vs. diyerek konuşuyor. aynısını kendi sevgilisi yapsa şu oğlana bak dese ağzının üstüne vuracak.

bizi batıran erkeklerdir. tanıdığım her türk kızı gerçekten efendi,sevecen,kültürel insanlardır. ha tam tersi de var mı var. şahsen o kızlara bakan erkeklerinde keko statüsüne girdiğini hepimiz biliyoruz.

Hocam yazmaya değmez biri boşver anlamışsındır nasıl biri olduğunu gözünde canlaniyodur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Tenth Doctor

quote:

doğru söylüyorsun hocam elde edemedikleri için kuduruyorlar. kendileri çirkin kızları kız yerine koymaz ama güzel bir kız kendilerini reddedince hemen kızlar böyle şöyle demeye başlarlar. her zaman derim türk erkekleri abazandır. kızların yanında küfür ederler. arkalarından yollu derler. bir kızla çıkan adam gelir şunu bunu yaptım diye anlatır. ülkedeki erkeklerin kafası neye basıyor ki? futbol,siyaset... o da tek yönlü. öyle bir kaptırıyorlar ki kendilerini aksini iddia ettiğinde başlıyorlar sövmeye ya da kavgaya. alayı korkak. kendilerinden küçükleri ezerler ama kendilerinden güçlüleri görünce hemen yalakalıklara başlarlar. bunu çevremde sürekli görüyorum. şuanda tek başıma takılıyorum. çünkü öyle erkekler tanıdım ki... insan demeye şahit ister. adam kendi sevgilisinin yanında şu kız taş gibi vs. diyerek konuşuyor. aynısını kendi sevgilisi yapsa şu oğlana bak dese ağzının üstüne vuracak.

bizi batıran erkeklerdir. tanıdığım her türk kızı gerçekten efendi,sevecen,kültürel insanlardır. ha tam tersi de var mı var. şahsen o kızlara bakan erkeklerinde keko statüsüne girdiğini hepimiz biliyoruz.

Hocam yazmaya değmez biri boşver anlamışsındır nasıl biri olduğunu gözünde canlaniyodur

İki kezban savunucusu entel femibist birbirini bulmuş burada bizi cahil ilan ediyor

• The Tenth Doctor kullanıcısına yanıt
    Kezbanlık; yanlış ve kaba davranışlar içinde olan Türk kızları için bir eleştiridir.Bu konu hakkında kitap yazıldı.Ve haklı bir eleştiridir.https://1000kitap.com/kitap/kezbanizm--22142 Öz eleştiri yapamayan sensin.lol
  • Hocam videoyu izlemedim de , Türk kızlarıyla ilgili pek bir şey söylemeye gerek yok.Türk kızlarının Avrupalı kızlar ve Rus kızları gibi olması için 200 yıldan fazla zaman geçmesi gerekir.O yüzden hiç boşa uğraşma. Yabancı bir kızla sevgili ol.Ben şahsen öyle yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 26 Aralık 2017; 19:45:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Hocam videoyu izlemedim de , Türk kızlarıyla ilgili pek bir şey söylemeye gerek yok.Türk kızlarının Avrupalı kızlar ve Rus kızları gibi olması için 200 yıldan fazla zaman geçmesi gerekir.O yüzden hiç uğraşma. Yabancı bir kızla sevgili ol.Ben şahsen öyle yapıyorum.

son 2-3 ayda tipime çeki düzen verdim şimdide diyete başladım bak mesela buradaki(yani almanyadaki) kızlar için çabalarım çünkü hakediyorlar kaliteleri bakımıyla
  • Powerman1923 kullanıcısına yanıt
    Ben de Rus bir kadınla sevgili olmuştum.Hayatımın en mutlu zamanlarını geçirdim.Yabancı kızlar iyidir.Böyle devam hocam
  • Tipik avrupa şakşakçısı. Bizim kültürlerimiz farklı oranın aşk anlayışıyla bizimkisi bir değil. Türk kızına bi empati yapın bakirelik mahalle aile baskısı vs.

Adama da uyuz oldum alttan alta patron olduğunu belli etmeler,kasıntı kasıntı konuşmalar felan ne yapalım inanalım mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heinz Guderian

Tipik avrupa şakşakçısı. Bizim kültürlerimiz farklı oranın aşk anlayışıyla bizimkisi bir değil. Türk kızına bi empati yapın bakirelik mahalle aile baskısı vs.

Adama da uyuz oldum alttan alta patron olduğunu belli etmeler,kasıntı kasıntı konuşmalar felan ne yapalım inanalım mı?

Türk erkeklerine bir empati yapın asıl:

Evlilik baskısı evlenmeyen erkeğe gay muamelesi yapılması

Erkeğin ömür boyu kadına nafaka ödemesi

Ortalama kızlara binlerce çıkma teklif gelirken ortalama bir erkeğe 1 tane bile çıkma teklif bile gelmemesi

Kızla normal sohbet etmek isteyen bir erkeğin bile sapık ilan edilmesi

Nasılda saçmalamışsın

Sen bu videodaki adamın tırnağı olamazsın adam bir videosunda anlatıyor iş yerindeki almanlar bana çalışkanlığımdan dolayı hayran kaldı 3 yıl stajla alınan yere beni 6 ayda aldırlar diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Powerman1923 -- 26 Aralık 2017; 20:13:1 >

• Merhaba.

Ben erkek düsmanı bir feministim ve sizi bloklamıyorum.

İyi forumlar.

• Patlamış mısır da alsaymışım keşke.

Şaka bir yana bir insan bu kadar mı kavgacı olur yazıklar olsun size hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

Patlamış mısır da alsaymışım keşke.

İnsanı zorla kavgacı yapıyorlar ne zaman bu foruma girsem sinirim hopluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Powerman1923

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xxxkingdom

Kezbanlık; yanlış ve kaba davranışlar içinde olan Türk kızları için bir eleştiridir.Bu konu hakkında kitap yazıldı.Ve haklı bir eleştiridir.https://1000kitap.com/kitap/kezbanizm--22142 Öz eleştiri yapamayan sensin.lol

Ahlaksizca aptalca ergence bi yakıştırmayi dilime alacak değilim. Bi insanın adını bu denli iğrenç bi şeye koyarak aşağılamak Gerçekten Çok alçakça. Bunun farkına varamiyorsan hakikaten boşuna almışsın bunca yıl terbiye eğitimini.

https://open.spotify.com/album/6D0FQ3cH3klqXsTN1qVbQX

Türkçen falan mı yok, kasıtlı mi yapıyorsun? Sanatçı Çakması bi insanın Yan sanayi albümünün merdiven altı şarkısı ile ne açıklamaya çalışıyorsun yani, hoş bi şey mi? Neyse, sizin gibilerin soyu en kısa zamanda tükenir İnşallah.

He bu arada evet feministim. Daha feminizm ne haberin yoktur o konuda da eminim, üstte yazdığın salakça yorumdan.

İşinize gelmeyen herkes sanatçı çakması kültürsüz 1-2 kıytırık üniv okuyup burada bilgelik taslıyorsunuz valla bak burada 2-3 üniv bitiren alman bile insanlara bu kadar tepeden bakmıyor

Tipik feminist işte

Tekrardan belirtiyorum, terbiyenin üniversite okumakla alakası yok. Norm ender ne la? Kezban diye bi kelimeyi şarki yapan bi insan net asagiliktir. Bunun karşısına geçme. Halamın adi kezban, bi arkadaşımın adı kezban, çevrende pek çok Kezban vardır. Bu ismi kullanarak hakarete dönüştürmek o insana işkenceden farklı bişey değildir Hocam. Gözünüzü kapatmayın yanlış bi terim bu. Kimseye de tepeden bakmadım, yukarıda gördüğün üzre. Doğru okuyun doğru anlayın. Kendi komplekslerinle bana saldırma.

+ Feminizm , kadınların erkeklerle eşit haklara sahip olmasını savunur. Nafaka yanlış. Kezban lakabı yanlış. Askerligin sadece erkeklere uygulanmasi yanlış. Kadinlardan sürekli bakımlı olmasını istemek yanlış, gözümün zevkini bozuyor demek yanlış, erkeğin kaslı olmasını beklemek yanlış, yüzü sivilceli diye insan yerine koymamak yanlış, Kadın Şu işte çalışamaz demek yanlış, Kadın otomobil kullanamaz demek yanlış( ki görmüşsündür daha yeni geldim Avrupa'dan, kadınlar hayatın her yerinde. ). Kadın ile erkek aynı işleri yapabilir. Feminizmi yanlış anlamayın. Otobüste yer de vermeyin. Ihtiyaclari yok. Erkeklere düşman kesilen feministleri feministten saymayın. Öcü değil feminizm. Düşmanını iyi tanı, düşman yapacaksan.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yigido59

Patlamış mısır da alsaymışım keşke.

İnsanı zorla kavgacı yapıyorlar ne zaman bu foruma girsem sinirim hopluyor

Hocam öfkeli olabilirsiniz ancak edebi bozmamak lazım şu an oldukça sert bir tartışma ortamı çıkmış kimin bunu çıkarttığına hiç mi hiç girmeyeyim ancak karşındakinin fikrini yanlış buldum diye saldırmak iki tarafa da yakışmaz adam gibi anlatmak lazım inanmak zorunda değil hiç kimse sen görevini yap gerisi ona kalmış. Şimdi ben iki tarafın da desteklediğim yönlerini buldum ancak katılmadığım yönlerini de buldum şimdi ben iki tarafa da küfür mü edeyim? Olmaz hocam hiç olmaz hiç de yakışmaz. Yanlış anlamayın hocam lafım bir size değil bunu herkese söylüyorum. Ortasını bulmak lazım. Her konuşmada illa ki de iki taraf da doğru ve yanlış şeyler öne sürecektir ortasını bulmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Powerman1923 kullanıcısına yanıt
    Hahaha sadece bunlar mı var? Hadım işkencesinin 2016'da getirilmesi, "tacizde tecavüzde kadın beyanı esastır" hükmünün getirilmesi ile erkeklerin hukuksal alanda konuşma ve ifade hakkının elinden alınması ve yüzde 100 kanıtlara dayanmadan masum erkeklere ceza verilmesi , bunlar hep f*ministlerin propagandalarıyla geldi bu ülkeye.Bunlar hep onların sloganıydı. Sense sadece çok ufak bir kısımdan bahsetmişsin.

Gerçekten çok yanlış yapıyorsun.Erkek düşmanı birini ciddiye alıp cevap veriyorsun.Eğer böyle birini ciddiye alırsan, kendini hayvan yerine koymuş olursun.Bir insan ben f*ministim diyorsa, onunla muhatap olmayı keseceksin. Zaten yorumlarında sadece hakaret etmiş,bir tane mantıklı argüman yok.Hatta bırak mantığı , argüman bile yok. The Tenth Doctor'un hakaretsel yorumlarını şikayet butonundan şikayet et.Onun profilini de kırmızı el işaretini tıklayıp banla.Ben şahsen öyle yaptım.Bir saniye bile ne uğraş, ne de cevap ver.İmzada yazdığın sözün adamı ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxkingdom -- 26 Aralık 2017; 22:24:30 >

• Bu arkadaş ne kadar kültürlü olursa olsun o tiple gerçek aşkı bulabilirse ben bileklerimi keserim...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.