Şimdi Ara

Türkiye'ye kapak atmaya çalışan azeri kadınlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
29.140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • komşuda ve çevrede 2-3 kişide gördüm.Azeri kadınlar geliyor bir Türk erkeği ayartıyor,sonra dost hayatı yaşamaya başlayınca cocugunu getirip yerleştiriyor.sonra kovsan da öldürsen de gitmiyor..
    var mı boyle bır seye rastlayan

• ben rastladım ama azeri degıl Romanyalıydı... bizim bir abiyi ayarttı karı 3 ay sonra cocuklarını getırdttı 2 tane şimdi adamla her gece kavga edıyorlar ...
  • Ne var bunda gelsinler?
  • Herkes kendine göre kapak atmaya çalışıyor. Azerisi Türkiye'ye, Türk'ü Avrupa'ya.
  • ben şuan bir rus kadınla kanka hayatı yaşıyorum çocuğu filan gelirmi ?
  • Azeri,Türk,Türkmeni ne fark eder? hepimiz TÜRK değilmiyiz? bu senin dediğin her ırkda oalbilecek ve var olan bir şey, azerilere öz birşey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okaliptys -- 22 Nisan 2010; 12:22:32 >
  • güzelse gelsin
  • gelecek bişey olsa anlıcamda nesine geliyolar anlamıyom
  • quote:

Orijinalden alıntı: core_eye

gelecek bişey olsa anlıcamda nesine geliyolar anlamıyom

Azerbaycan son yıllarda gelişsede yüksek oranda işsizlik var, bundan geliyorlar. Tıpkı Türkmenler, Kazaklar, Ermeniler, Ruslar, Ukraynalılar, Romanyalılar, Moldovalılar, Kırgızlar gibi.
  • gelsinlerde biraz medeniyet görsünler
  • çok tiksiniyorum şu azerilerden. adamlarda nasıl kültür varsa kardeşim böyle kokmaz bir insan yahu!
  • gelmesinler kardesim kimse vatana gelmesin. bizim issizimiz bize yetiyo onlarada onların devletleri sahip cıksın. o kadar petrol ve dogal gaz gelirleri var park bahce yol yapacaklarına vatandasının gelir duzeyini yukseltsinler. trafiklerinde tr sayı ile goruceginiz arabalar orda fink atıyolar. 10 arabadan 4 ü 5i jip(range rover land cruser hummer cayenne ).
  • Ülkeye giriş Avusturalya gibi konrol edilse keşke. İpini koparan gelmese bu ülkeye. Discovery de izliyorum, okadar sıkı tutuyorlarki sınırda işleri. Ülkeye gelecekler de koyun gibi geliyor gıkını çıkartamıyor. Yolcuların yanlarında yiyecek içecek varmı diye bil kontrol ediyorlar. Sınırdan geçirmiyorlar yiyecek içecekleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XAvataR

çok tiksiniyorum şu azerilerden. adamlarda nasıl kültür varsa kardeşim böyle kokmaz bir insan yahu!

Nasıl kokuyorlarki? kültür diyorsunda seninle aynı kültürü paylaşıyorlar, onların senden tiksinmediği ne malum
  • 15 bin Ermeniyi 100 bin yapıp göndeririz ederiz diyenler ülkedeki 700 bin kaçak Azeri'ye niye birşey diyemiyor? O kadınların yarısına yakını Aksaray'da nelerle uğraşıyor bilinmiyor değil mi? Iğdır'da yaptıkları bilinmiyor değil mi?

Yine bunları bilmeyenler Azerbaycan'da 2 ay sonra vize yenilemeyen bir Türk'ün kıçına tekme yiyerek sınır dışı edildiğinide bilmiyordur kesin..

Dostlarmış kardeşlermiş ya..
    Bugün Azerbaycan'da doğalgaz olmasaydı umurumuzda olacakmıydı gerçekten kardeşlik?
    Bugün Karabağ diye bir konu olmasaydı, Türkiye Ermenistan'a ambargo uygulamasaydı Azerilerin umurlarında olacakmıydı gerçekten kardeşlik..

Duygusal insanlardan oluşuyoruz istiyoruz ki birileri bizi sevsin istiyoruz ki birileri bizim kardeşimiz olsun.. Bilelim ki küçük müçük ama yanımızda birileri var.. Millet bu yüzden hala bu saçmalıkları göremiyor bu yüzden bu oyunların oyun olduğunu anlayamıyor..
  • Gelsinler
  • hiçde aynı kültürü paylaşmıyoruz. pislik yuvası hepsi.
  • @Alfren
    Azeri Türkleri her zaman bizlere destek olmuştur. Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nda sandıklarla altın göndermiştir Türkiye'ye. birçoğuda yeniden yapılanmamızda kullanılmıştır. bankaydı şuydu buydu... savaşmak için gelenleri söylemiyorum bile. sen herhalde ermenisin ve bunun için takmışsın Türkiye-Azerbaycan dostluğuna. ermenistanla hiçbir ilişkimiz olamaz çünkü maşadır. haritaya baktığında bile görülebilecek birşeydir bu. Nahçivan ile Azerbaycan arasını işgal ederek Türkiye'nin doğrudan Orta Asya ile bağ kurmasına engel olmaktadır. tabiiki ermeniler burada istenmeyecek, istemiyorum ve istemiyeceğim. ne bekliyorsun sırtlayak mı ermenistanı? 700.000 kaçak Azeri felanda yok. hepsi TC vatandaşıdır. nasıl bir uydurmaysa bu 700 bin. elinde kanıt yok, belge yok, bilgi yok....
  • Bizim ülkede bu kadar çok abazan olduğu müddetçe elin karı,kızı daha çooooooooooook gelir buraya
  • Kimse gelmesin buraya gelen yerleşiyor iş arıyor.Bizim yerimize bunlar çalışıyor.Sigorta falan olmadığından tercih ediliyorlar.Türkiye'ye gelen turist olarak gelsin 1-2 ay sonra gitsin .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.