DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Türkiye'ye kapak atmaya çalışan azeri kadınlar
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
16.918
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Türkiye'ye kapak atmaya çalışan azeri kadınlar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1273 Mesaj
      22 Nisan 2010 11:56:12 Konu Sahibi
      komşuda ve çevrede 2-3 kişide gördüm.Azeri kadınlar geliyor bir Türk erkeği ayartıyor,sonra dost hayatı yaşamaya başlayınca cocugunu getirip yerleştiriyor.sonra kovsan da öldürsen de gitmiyor..
      var mı boyle bır seye rastlayan

|
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      22 Nisan 2010 12:02:20
      ben rastladım ama azeri degıl Romanyalıydı... bizim bir abiyi ayarttı karı 3 ay sonra cocuklarını getırdttı 2 tane şimdi adamla her gece kavga edıyorlar ...
      |
      |

• Yüzbaşı
      430 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:02:58
      Ne var bunda gelsinler?
      |
      |

• Yarbay
      5968 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:09:53
      Herkes kendine göre kapak atmaya çalışıyor. Azerisi Türkiye'ye, Türk'ü Avrupa'ya.
      |
      |

Australian Dream
    • Binbaşı
      1943 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:18:49
      ben şuan bir rus kadınla kanka hayatı yaşıyorum çocuğu filan gelirmi ?
      |
      |

• Yarbay
      2496 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:21:24
      Azeri,Türk,Türkmeni ne fark eder? hepimiz TÜRK değilmiyiz? bu senin dediğin her ırkda oalbilecek ve var olan bir şey, azerilere öz birşey değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzin_down -- 22 Nisan 2010; 12:22:32 >
      |
      |

• Yarbay
      2563 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:23:50
      güzelse gelsin
      |
      |

• Yüzbaşı
      484 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:28:00
      gelecek bişey olsa anlıcamda nesine geliyolar anlamıyom
      |
      |

• Yüzbaşı
      430 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:30:46
      quote:

Orijinalden alıntı: core_eye

gelecek bişey olsa anlıcamda nesine geliyolar anlamıyom

Azerbaycan son yıllarda gelişsede yüksek oranda işsizlik var, bundan geliyorlar. Tıpkı Türkmenler, Kazaklar, Ermeniler, Ruslar, Ukraynalılar, Romanyalılar, Moldovalılar, Kırgızlar gibi.
      |
      |

• Yüzbaşı
      251 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:31:57
      gelsinlerde biraz medeniyet görsünler
      |
      |

22 Nisan 2010 12:32:14
      çok tiksiniyorum şu azerilerden. adamlarda nasıl kültür varsa kardeşim böyle kokmaz bir insan yahu!
      |
      |

iPhone 3G 8 GB
    • Yüzbaşı
      352 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:32:31
      gelmesinler kardesim kimse vatana gelmesin. bizim issizimiz bize yetiyo onlarada onların devletleri sahip cıksın. o kadar petrol ve dogal gaz gelirleri var park bahce yol yapacaklarına vatandasının gelir duzeyini yukseltsinler. trafiklerinde tr sayı ile goruceginiz arabalar orda fink atıyolar. 10 arabadan 4 ü 5i jip(range rover land cruser hummer cayenne ).
      |
      |

• Emekli Yönetici
      15896 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:37:29
      Ülkeye giriş Avusturalya gibi konrol edilse keşke. İpini koparan gelmese bu ülkeye. Discovery de izliyorum, okadar sıkı tutuyorlarki sınırda işleri. Ülkeye gelecekler de koyun gibi geliyor gıkını çıkartamıyor. Yolcuların yanlarında yiyecek içecek varmı diye bil kontrol ediyorlar. Sınırdan geçirmiyorlar yiyecek içecekleri.
      |
      |

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
      Ne mutlu Türküm Diyene

• Yarbay
      2496 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:44:19
      quote:

Orijinalden alıntı: XAvataR

çok tiksiniyorum şu azerilerden. adamlarda nasıl kültür varsa kardeşim böyle kokmaz bir insan yahu!

Nasıl kokuyorlarki? kültür diyorsunda seninle aynı kültürü paylaşıyorlar, onların senden tiksinmediği ne malum
      |
      |

• Yarbay
      2174 Mesaj
      22 Nisan 2010 12:49:27
      15 bin Ermeniyi 100 bin yapıp göndeririz ederiz diyenler ülkedeki 700 bin kaçak Azeri'ye niye birşey diyemiyor? O kadınların yarısına yakını Aksaray'da nelerle uğraşıyor bilinmiyor değil mi? Iğdır'da yaptıkları bilinmiyor değil mi?

Yine bunları bilmeyenler Azerbaycan'da 2 ay sonra vize yenilemeyen bir Türk'ün kıçına tekme yiyerek sınır dışı edildiğinide bilmiyordur kesin..

Dostlarmış kardeşlermiş ya..
      Bugün Azerbaycan'da doğalgaz olmasaydı umurumuzda olacakmıydı gerçekten kardeşlik?
      Bugün Karabağ diye bir konu olmasaydı, Türkiye Ermenistan'a ambargo uygulamasaydı Azerilerin umurlarında olacakmıydı gerçekten kardeşlik..

Duygusal insanlardan oluşuyoruz istiyoruz ki birileri bizi sevsin istiyoruz ki birileri bizim kardeşimiz olsun.. Bilelim ki küçük müçük ama yanımızda birileri var.. Millet bu yüzden hala bu saçmalıkları göremiyor bu yüzden bu oyunların oyun olduğunu anlayamıyor..
      |
      |

2 Not
      22 Nisan 2010 12:52:10
      Gelsinler
      |
      |

--DH Kütahyalılar Grubu--
      --- Lenovo Y550P --- LG 42LE5500 LED Tv - Vestel 40PF8230 LED Tv 2009 Citroën C4 1.6 Sx
      DH 2006 Üyesi
      22 Nisan 2010 12:52:41
      hiçde aynı kültürü paylaşmıyoruz. pislik yuvası hepsi.
      |
      |

iPhone 3G 8 GB
    • Teğmen
      160 Mesaj
      22 Nisan 2010 13:02:50
      @Alfren
      Azeri Türkleri her zaman bizlere destek olmuştur. Azerbaycan Kurtuluş Savaşı'nda sandıklarla altın göndermiştir Türkiye'ye. birçoğuda yeniden yapılanmamızda kullanılmıştır. bankaydı şuydu buydu... savaşmak için gelenleri söylemiyorum bile. sen herhalde ermenisin ve bunun için takmışsın Türkiye-Azerbaycan dostluğuna. ermenistanla hiçbir ilişkimiz olamaz çünkü maşadır. haritaya baktığında bile görülebilecek birşeydir bu. Nahçivan ile Azerbaycan arasını işgal ederek Türkiye'nin doğrudan Orta Asya ile bağ kurmasına engel olmaktadır. tabiiki ermeniler burada istenmeyecek, istemiyorum ve istemiyeceğim. ne bekliyorsun sırtlayak mı ermenistanı? 700.000 kaçak Azeri felanda yok. hepsi TC vatandaşıdır. nasıl bir uydurmaysa bu 700 bin. elinde kanıt yok, belge yok, bilgi yok....
      |
      |

Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil..
    • Yarbay
      4643 Mesaj
      22 Nisan 2010 13:03:00
      Bizim ülkede bu kadar çok abazan olduğu müddetçe elin karı,kızı daha çooooooooooook gelir buraya
      |
      |

1 Not
      22 Nisan 2010 13:15:52
      Kimse gelmesin buraya gelen yerleşiyor iş arıyor.Bizim yerimize bunlar çalışıyor.Sigorta falan olmadığından tercih ediliyorlar.Türkiye'ye gelen turist olarak gelsin 1-2 ay sonra gitsin .
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,297
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.