Şimdi Ara

Türkiye'ye gelecek F-35 savaş uçağı ilk kez havalandı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bilgin yok bari mesaj yazma bizim millet ne kadar çok seviyor bilmediği konuda ahkam kesmeyi. Yukarıda açıkladım zaten okursan anlarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bu blokladığın yaratığın mesajını neden cevaplarımda görüyorum? Yönetim buna çare bulsun. İlla böcek ilacı mı kullanacağız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lotusx

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    O zaman sürekli medyaya pompalanan haberler yalan mı? Yunan uçaklarını düşman olarak görüyor mu f-16lar?
    Ha mig29 uçağı nato sistemine entegre olsa ne olur olmasa ne olur? Bir kere nato ne artık? 1991 yılından bu yana bu ittifakın amacı ne?
    Ortada ortak bir düşman kalmadı böyle bir yapıya tüm sırlarını açmak saçmalık. Hibe edilen abd silahlarından ülkenin yediği kazık ortada.
  • Bazı Arkadaşlar Yine çekememezlik adı altında kendilerininde saçma buldugu yorumlar yapmış Öncelikle Bu Uçak herşeyden önce pskolojik bir silah bunu unutmayalım sebeblerinden biride Radar İzinin nerdeyse bir buzdolabı kadar olması stealt bir ucak ciddi derecede. Elektronik sistemleri çok iyi Bu Ucakla Düşman Bölgesinin içine
    ciddi derecede girebilir istihbarat toplayıp it dalaşına girip Som-J Seyir Füzesini fırlatıp düze daha yere düşmeden ortadan kaybolabilirsiniz Yani cok cidd bir silah ayrıca eklemek isterim bazı arakdaşlar senato engeller vs demiş alımı ama yok oyle bişi ucakların govde ve bazı yapılarını biz uretiyoruz normal bir alıcı olsak engelleme şansları vardı ama ciddi tedarikciyiz Ve Yine cahil arakdaşların yazdıgı bir diger şeyse Nie Rus Su Serisi Uçaklardan almıyoruz? Cevabı cok basit sen bir nato ülkesisin silahlardan az cok anlayan biri bile NATO Standartı die birşey oldugunu bilir Bizim F-16 Pilotlarımızda Su Serisi pilotların kullanım şekilleri tamamen farklı yani Rusların Ucak dinamikleri acayip karmaşık Umarım Hava kuvvetlerimizde 100 tane görme fırstımız olur

• ABD'nin 50 yıl önceki teknolojisini biz alıyoruz.Fazla ilerledik biraz frene basalım :D :D

• adamlar f22 yi ingiltereye vermiyor sana mı verecek ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Şöyle bir diğer mesajlarına da baktım da, neredeyse tümü aynı çirkin üslupla yazılmış. İnternette okuduğu her şeyi gerçek sanan, zamane cehaletinin tipik bir örneğisin. Bu cehalet, temelini öz saygı eksikliğinden alan bir küstahlıkla forumun her başlığında kendini göstermiş. Senin gibilere cevap verdiğim süreye acıdığım için bloklamayı tercih ediyorum.

Alıntıları Göster
    öhh be amma mücadele ettin bilmiyorum demek çok mu zor.Adam haklı bakıyorum bilgi 0 ama ahkam kesmek bedava.bilmiyorsan "bilmiyorum" diyeceksin çok zor değil tek kelime be.Cehalet küstahlık vs. bir çok şeyle yaftalama yapıyorsun ama bilmiyorsun sallıyorsun.Haksız insan mücadelesi seninki.Sonu yok ama saldır at tut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kangroo -- 19 Mayıs 2018; 18:13:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

öhh be amma mücadele ettin bilmiyorum demek çok mu zor.Adam haklı bakıyorum bilgi 0 ama ahkam kesmek bedava.bilmiyorsan "bilmiyorum" diyeceksin çok zor değil tek kelime be.Cehalet küstahlık vs. bir çok şeyle yaftalama yapıyorsun ama bilmiyorsun sallıyorsun.Haksız insan mücadelesi seninki.Sonu yok ama saldır at tut.

Alıntıları Göster
    Hayır. Siz yanlış biliyorsunuz. Sende de aynı kötü üslup var. Her şeyden önce konuşmayı bilmiyorsunuz siz. Karşınızda hiç tanımadığınız, hayat tecrübesini, bilgi ve eğitim seviyesini bilmediğiniz birisi var. Foruma sizden yıllar önce üye olmuş. Sayısız kullanıcıya sayısız konuda yardımcı olmuş birisi. Tek söyleyebildiğiniz, "bir şey bilmiyorsun". Siz silah teknolojilerini merak ediyor, takip ediyor olabilirsiniz. Ben yapanları tanıyorum. Daha önce atak helikopteri, altay tankı ve benzeri konularda da aynı tiplerle karşılaştım. Sağdan soldan bir şeyler okuyup uzman olduğunu sanan tipler her yerde. Hadi bu konuda hevesliler, tutkulular, bu yüzden körü körüne savunuyorlar bazı şeyleri diyeceğim, ama kullandıkları dil o kadar leş ötesi ki, saygı duyulacak, adam yerine konulacak bir tarafları kalmıyor.

• karamsar olmak da istemiyorum ama bizim düşmanımız aşşağı mahalle devletleri değil abdnin ta kendisi...şimdiden adamlarda kaç tane f22 filosu var...ilkini 1 yıl sonra alacağımız 3-5 uçak için çok yükselmeyelim dayak yeriz...dua edelim abdnin çökeceği yerlerde başkalarının da gözü olsun...anca böyle zaman kazanırız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULYSES

Hayır. Siz yanlış biliyorsunuz. Sende de aynı kötü üslup var. Her şeyden önce konuşmayı bilmiyorsunuz siz. Karşınızda hiç tanımadığınız, hayat tecrübesini, bilgi ve eğitim seviyesini bilmediğiniz birisi var. Foruma sizden yıllar önce üye olmuş. Sayısız kullanıcıya sayısız konuda yardımcı olmuş birisi. Tek söyleyebildiğiniz, "bir şey bilmiyorsun". Siz silah teknolojilerini merak ediyor, takip ediyor olabilirsiniz. Ben yapanları tanıyorum. Daha önce atak helikopteri, altay tankı ve benzeri konularda da aynı tiplerle karşılaştım. Sağdan soldan bir şeyler okuyup uzman olduğunu sanan tipler her yerde. Hadi bu konuda hevesliler, tutkulular, bu yüzden körü körüne savunuyorlar bazı şeyleri diyeceğim, ama kullandıkları dil o kadar leş ötesi ki, saygı duyulacak, adam yerine konulacak bir tarafları kalmıyor.

Alıntıları Göster
    valla benim bir ara sırf hoşuma gittiği için Sea Harrier uçaklarının tüm planını bile ezberlemişliğim vardı ama tamam siz biliyorsunuz her şeyi .siz haklısınız evet.

• geçin bu uçak işerini adamlar tonla paraya satıyor yazılım kimin ayrıca kime nasıl kullanacagını yazılın sahibi nezaman isterse kapatır örnegin saadamın hngi savas ucagı kalkıs yaptı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.