Şimdi Ara

Türkiye'ye 1 gece de 110 milyar dolar gelmesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi yerde gördüm ne kadar doğru bilmiyorum fakat dolar fırlamışken 11 kuruş birden düşmüş ve 110 milyar dolara denk geliyormuş yani biri piyasaya 110 milyar dolar yatırmış bu doğrumudur? Böyle bişey mümkün mü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün 3.92 gördü hemen aşağı indirdiler dünden bahsediyorsan bu olabilir

• Goklerden gelen bir karar var. O bir yerlerden gelen (!) paranin da birgun suyu cekilecek ve Dolar 4.60, Euro 5.00 olacak.
  • dürüstmezarci kullanıcısına yanıt
    Evrt hocam Rusya veya İran para vermiş diyolar

• Leipold kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ülke batarken sende sevinirsin yazık ya ülke batsa sevinen insanlar var bu forum da

• Deli saçması.

Şu anda piyasalar yurtdışında kapalı zaten. Kolomb bayramı bugün.

• Omer1852 kullanıcısına yanıt
    Sen ülkeyi batıran adama hala oy verip karşındakini dinlemezsen, sonuç olarak o da sevinir. Garip olan ne var bunda?
  • kim hangi düsüsten bahsediyor anlamadim. piyasalar daha acilmadan suni olarak degerlendirilen bir para degeri var. piyasalar acildiginda o degerden islem olmayacagi kesindi.

simdi kar satislarindan dolayi bir miktar oynama olsa da trend ciddi olarak yukari dogru.

havadan gelen dolarlarla trendi degistiremezsiniz. Br ara Katar'di, simdi Rusya ve Iran.. Bu söylentilere gercekten inaniyor musunuz?

Bütün ortadogu siraya girmis türkiye'ye havadan dolar akitiyor... Oldu canim..
    Sevinecegiz tabi. Yapilan o kadar aptalligin cezasi olmali. Hem de o kadar yapmayin etmeyin denilmesine ragmen inatla yaptilar.

Tabi ayni gemideyiz filan diyecekler de olacaktir. Oyle birsey soz konusu degil. Bizim kaybecek birseyimiz yok. Ataturk cumhuriyetini yikanlarin 3-4 yil bile yasayamamasini zevkle izleyecegiz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Evet,

Akplilerin aci cigliklarini izlemek icin deger.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omer1852

Aynen amerika Türkiyeye girip karına kızına tecavüz ederken zevkle izlersin eminim

Sizin de ekonomi batarken bile aklınız fikriniz taciz tecavüz

• quote:

Evet hocam ülke batarken sende sevinirsin yazık ya ülke batsa sevinen insanlar var bu forum da

beter olun kardes...

ben hep 1700 euroluk maas aldigimdan beni rahatsiz eden bir durum yok. insallah euro 6 TL olur.

bu arada 110 milyar dolar bir gecede girmis gibi sacma bir olay olmaz. o paranin izi tutulmali kayitlari alinmali. kara para mi bu 2-3 gunde transfer olsun :))))

tayyibe uyari icin kutlamalarin oldugu borsalarda, bu karar alindi. amerika yine uyardi kucuk yaverini ...
  • justaprogrammer J kullanıcısına yanıt
    Ee işte sizin gibiler için vatan değil aldığı para önemli.

Zaten kayıtlara geçen para değil kara paradır söylesene dolar 3. 80 3. 90 dan nasıl 3. 71 e düştü?

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam çok ilginç amerika ak partiye karşı tüm Avrupa ak partiye karşı çünkü türkiyenin iyiliğini istiyorlar

• quote:

doğru amerika kendi köpeğine neden dokunsun? Yada içimizde ki ermenilere

Şikayet edildi

Haklisin. O kadar karsilar ki beyaz sarayda kurdular partiyi

• Yeşil sarıklılar yapmış olabilir.
    Bu arada düz mantık kullanan arkadaşlar , ülkenin bu iktidar zamanında ne yöne gittiği ve genel yokuş aşağı gidişimiz ortada.Kandırılanlar ortada , şu an tutuklamak istedikleri elemanlarla ve Amerika ile beraber milli orduya kumpas kuranlar ortada.
    Ülkeyi tek adam rejimine çevirenler , sayıştay'ı ve devletin denetleme mekanizmalarını etkisizleştirenler ortada , fetöcülerle ortak soruları çalanlar ortada.Rüşvetler, torpiller , hayırsever işadamı önüne yatanlar , saatseverler ortada.
    Sonrasında bu kandırılanlarla olmaz diyen bizler vatanımız yerine parayı seviyoruz ha , oldu kafan çok güzelmiş.
  • quote:

Aynen hocam çok ilginç amerika ak partiye karşı tüm Avrupa ak partiye karşı çünkü türkiyenin iyiliğini istiyorlar

Amerika bize karşıysa akp doğru yolda mı demek istediniz hocam ?

• quote:

Ee işte sizin gibiler için vatan değil aldığı para önemli.

Zaten kayıtlara geçen para değil kara paradır söylesene dolar 3. 80 3. 90 dan nasıl 3. 71 e düştü?

1700 benim trainee maasim. saat basi 10.65 odeniyorum. haftada 5 gun 8 er satten. 2 ay sonra resmi imzayi atinca 6 aylik. o zaman 50 cent zamli olucak yani 11.15 olacak. o da 100 euro bonus ile 2050 euro yapar. 6 ay sonunda 1 senelik imza atacagim zaman ise 1 euro zam alicam saat basi ucrete o da 12.15 euro gibi bir rakam yapacak. 100 euro bonus ile toplamda 2250 euro yapacak. lakin bu para bile az. 3-4 aya yazilim sektorune atilmak istiyorum. gun boyu pc basinda bos bos beklenen ofis isleri ban a gore degil.

bu arada yazin getirecegim her 1 euro icin bana kole gibi hizmet edeceksiniz :)
  • justaprogrammer J kullanıcısına yanıt
    insanları küçük görerek o paradan sana nasıl hayır gelicek acaba? Ha bir de ben asla paramla övünmem ama emin ol senin o kazandıkların benim gözüm de hiç bişey çok şükür ama ben asla kimseye bana hizmet ediceksiniz demem ve üç kuruş daha fazla kazanıcam diye VATANIMI SATMAM ATATÜRK BİZE BÖYLE ÖĞRETTİ ha tabi bu azınlıklar ve çakma türkler her konuda vatanının satar orası ayrı çünkü para için yapamayacakları şey yok.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.