Şimdi Ara

Türkiye Yaşam Kalitesi açısından 90. Sırada ! Afrika ve Arap ülkeleri geçmiş ! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
4
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • türkiye gerçekten gelişmiş ülkelerin rahat 300 yıl gerisinde.. avrupa'da 10 şehir filan gezdim çok rahat söylüyorum bunu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Talbot Lago

türkiye gerçekten gelişmiş ülkelerin rahat 300 yıl gerisinde.. avrupa'da 10 şehir filan gezdim çok rahat söylüyorum bunu..

Hocam,ben eğitimden kaynaklı diye düşünüyorum doğru mudur?

• İsrail 16.

• quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

31. olan Bizim kıbrıs mı yoksa yunanlıların kıbrısı mı ?

Bizim kıbrısı tanımıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok istiyorsanız bizi geçen o arap ve afrika ülkelerine yerleşin.o zaman görürüm ben sizi.
  • ama bizim duble yolumuz var.
  • Beter olalim turkiyenin yuzde 80i cop zaten dunyaya hic bi hayri olmayan bi toplumuz. Uzuldugum tek sey atalarimizin cabalari olur. Beterin beteri olmayi hakeden bir devlet

• quote:

Orijinalden alıntı: 3DG

Ama yol yaptılar nasıl olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • memleket kötüye gidiyor...
  • Pardonda türkiye bati illeri degil, THY`nin son reklamina bakin Türkiyeyi görün
  • quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

31. olan Bizim kıbrıs mı yoksa yunanlıların kıbrısı mı ?

bizim kıbrısı tek biz tanıyoruz. Tüm ülkeler tamamını kıbrıs cumhuriyeti olarak görüyorlar. Adamlar avrupa birliğindeler fazla şaşırmamak lazım :(

• Cyprus derken Kuzey mi Güney mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gollum.

Ama dabıl yol yaptılarrrr .S.s.s.s.s.s.s asgari maaaş 400 dolar ben ekmek kuyruguna girmiyreeem eskiden kuyruk vardı simdi yookk yasasın akp ekmek 1 lira olmuş benzin 5 lira elektronik eşyalar dışarının 2 katı ama akp çok iyi çunku yol yaptılar yeah

Duble yol muhabbeti dolanmis milletin agzina her konuda ayni cumle. Elestiri yapsaniz da az yaratici olun

• Memleket eyiye gidenler nerde

Ah şu norveç
  • quote:

Orijinalden alıntı: incir reçelşi

Fransa niye bu kadar geride ya ? İsrail bile onu geçmiş Bizim ülke ise ulan İran bile önümüzde görünüyor

İran Sandığından Daha İlerde Man :)
  • 90.Sırada yine de High Human Development klasmanında yer alıyor ya hayret valla.gayrisafi milli hasılaya baktığımızda da yerlerdeyiz.Arkadaş askeri gücü bu kadar yüksek olup Nüfusa göre bu kadar kötü bir yaşam kalitesi başka hiç bir ülkede yok.
  • ipini koparan anket yapıyor ve Türkiyeyi yerin dibine batırıyor.Allah aşkına şu saçma sapan anketleri ciddiye alan varmı hala
  • yol yapmakla olmuyor benzini 5tl yaptılar yolda gidecek arabamızda olsa benzin alamıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Little big Metal

quote:

Orijinalden alıntı: zirve011

kendi ülkesinin başarısızlığından mutlu olan zihniyet

KENDİ ÜLKESİNİN BAŞARISIZLIĞINI DESTEKLEYEN ZİHNİYET!

Adam iyi geçirmiş

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.