Şimdi Ara

Türkiye Xbox One wireless controller fiyat saçmalığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 8 gün 19 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Takumi_Fujiwara (1 mesaj) MERNEPTAH (1 mesaj) coolsten (1 mesaj) ***Respect*** (1 mesaj) Salvatuon (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (6 mesaj) Mobil (3 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Türkiye Xbox One wireless controller fiyat saçmalığı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Geçenlerde almayı düşündüğüm Xbox One wireless controller'in fiyatı 599 TL'den(indirim felan yoktu, normal site fiyatıydı) 699 TL'ye yükselmiş, PS4 controllerlarına baktım fiyatı neredeyse 800'ü dayamış. şu an değeri 430 lira olan ürünün nasıl neredeyse 300 lira vergisi oluyor anlayamıyorum, küçücük ürüne, dolar sabit iken bir ayda 100 lira vergi parası eklemek nedir?
    Neyse şunu sistemimden attığıma göre, yurt dışından almak daha ucuza gelebilir mi? daha önce amazon gibi sitelerden alışveriş yapmadım.

|
    |
  • Yarbay
    12960 Mesaj
    temiz 2.el bakın
    |
    |
  • Yarbay
    4426 Mesaj
    Ben de almak istiyorum ama alamiyorum :/ Fiyatlar cok sacma sapan bir hal aldi artik yeter diyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    675 Mesaj
    Ben mart ayında çift gamepad'li seti 1700 liraya almıştım şimdi iki tane kol benim bütün ekipmana verdiğim para olmuş.
    |
    |
  • Teğmen
    170 Mesaj
    Mesaji gorunce sok oldum ben 250tlye almistim cok para verdik diyordum , one x sini satacak olanlar görmesin
    |
    |
  • Yüzbaşı
    514 Mesaj
    4 sene önce 1 adet kola 180tl verdim diye kendimi dolandırılmış hissetmiştim. Şimdi alacak olsam domalmış gibi hissederdim. Bu ne yav. Ayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bseeek -- 16 Temmuz 2020; 10:17:22 >
    |
    |
  • Yarbay
    2249 Mesaj
    Dun baktim 700 tl olmus beyaz ve siyah versiyonlari. Renkli ve desenli olanlari dusunemiyorum, daha 1 ay once aynilari 500 tl idi. Acaba gears 5 edition xbox one x satsam mi hazir fiyatlar ucmusken
    |
    |
  • Teğmen
    121 Mesaj
    Çakma gamepad varmı önerebileceğiniz. Bu giyatlar çok uçuk. 2. Gamepad olarak al ak istiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Emekli Admin
    13740 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ogun.0412

Çakma gamepad varmı önerebileceğiniz. Bu giyatlar çok uçuk. 2. Gamepad olarak al ak istiyorum
    https://forum.donanimhaber.com/orjinal-xbox-one-s-kablosuz-gamepad-250tl--145782371
    |
    |
  • Yarbay
    2225 Mesaj
    Gamepad fiyatlarına da zam gelmiş eski nesil 900 lira. Yeni nesil 1000 lira

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-kablosuz-kumanda-beyaz.html

https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-wireless-oyun-kumanda-beyaz.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Masal Oku
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.