Şimdi Ara

Türkiye Xbox One Etkinlikleri Görüş Video ve Fotoğraf Paylaşım Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar İstanbul ve Ankara 'da yapılan oyun basınımızdan farklı editörlerin katılımıyla renkli geçtiğine inandığım bu etkinliklerden hiçbirisine katılamadım (Başka şehirden gelen misafirim olması sebebiyle)
    Bu etkinliklere katılan arkadaşlardan bilhassa kendi çektikleri fotoları , videoları etkinlikler hakkında görüşlerini ve izlenimlerini de ekleyerek paylaşmalarını rica edicem.

Yorumlarınızı bizlerle paylaşın.

• İlk yorumu ben yapayım

Xbox One etkiliğine katılmasam da bu tarz etkinliklerin Xbox 360 etkinliğindeki Pascal Nouma ve Burcu Esmersoy'un yaptığı etkinlikten çok daha etkili ve eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca hedef kitleye daha çok hitap ediyor bence.
  •  Türkiye Xbox One Etkinlikleri Görüş Video ve Fotoğraf Paylaşım Konusu Türkiye Xbox One Etkinlikleri Görüş Video ve Fotoğraf Paylaşım Konusu
    Ankara AnkaMall 3. kat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 5 Eylül 2014; 12:12:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İzmirde hiç mi bir şey olmadı yahu

• Aslında İzmir, xbox one için tam tanıtım fırsatıydı tabi bunu görebilecek bir pazarlama satış departmanı gerek. Neden izmir? bildiğiniz üzere uluslararası izmir fuarı açıldı geçen hafta. Magnum'un stand açıp Lamborghini getirdiği bir fuarda microsoft neden yer alıp xbox one için bir tanıtım standı açmasın .Binlerce insan ziyaret ediyor.Tanıtımın kralı olurdu.

• :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    aynen ya adam kaç paralık araç getiriyo 5 konsol getirmiyo turkcell gibi çadırı kuracaktı
  • Tüm cihazlara dayamışlar yine FIFA 14'leri. Sırf futbol başka bir nane yok.
  • Arkada bi4. makine daha vardı onda da Forza 5 oynatıyorlardı ama alan bi daha bırakmadı gamepad i

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.