Şimdi Ara

Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
25
Favori
17.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 100
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 25
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • OLIHOGDES (146 mesaj) oup59 (60 mesaj) iskenderolu (57 mesaj) fa1yan0s (47 mesaj) melek12345 (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (425 mesaj) Mobil (245 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (54 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4526 Mesaj

ben her şey dahil 338 pound / 443 USD ödedim ama şimdi fiyatlar arttı.

artık amazon.com'dan almak daha mantıklı gibi... ya da hangi amazon ucuza veriyorsa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 21 Ekim 2020; 13:34:22 >
    |
    |
    asdsaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iARDAs

Ben 2 kablo ile sorunsuz kullanıyorum. Hem uzatma hem normal USB kablosu. Test yaptım 2.7 ghz diyor ve yeşil ışık veriyor. USB uzatma kablom geç geldi normal sıradna bir uzatma kablosu denedim onunla olmadı.

Alıntıları Göster

İlginç. Bendeki anker kabloyla uyumsuzluğu mu var acaba aldığım uzatma kablosunun. Neyse ben şu an ücretsiz olan ALVR programı ile wireless olarak bağlanıyorum pc ye.

ALVR programı için bir rehber varmı?

|
    |
    boylum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim quest 2'de geldi ama daha kutusunu bile açmadım. Fark ettim ki zaten quest 1 ile yapılabilecek çoğu şeyi yapmışım. Zaten onu da yatırıyordum uzun süredir. Zaten alxy dışında adam gibi ne yaptın desen cevap veremem.

Zaten alxy'ten sonra beni tatmin edecek kalitede vr oyun yok açıkcası. Kutuyu açsam ne yapacağım bilemedim şimdi. Zaten quest 1 vs 2 videosu izleyince hevesim kırılmıştı. Aynı oyun aynı grafik gibi gelmişti. Eski sistem oyunları kurabiliyor muyuz acaba? Sidequest vs. ile?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 24 Ekim 2020; 1:37:58 >
    |
    |
    Quest 2 baya hoşuma gitti. Ama pc de oynadım hep bu yüzden satıp hp reverb 2 almaya karar verdim. Helal olsun ama güzel alet yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Intel i7 10700f /// MSI Z490 Tomahawk /// GTX 1080 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB ///ASUS P279QE /// Logitech G613 Klavye /// Corsair RM750 /// Corsair iCUE465x /// Logitech G305 /// Logitech G533 ///
  • Binbaşı
    1019 Mesaj
    Merhaba, Oculus Quest ve Rift s için telegram ve whatsapp gruplarımız vardır. Her türlü bilgi paylaşımı yapılmaktadır. Katılmak isteyen pm atabilir. Gözlükleri alacak olanlarda katılabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: boylum

İlginç. Bendeki anker kabloyla uyumsuzluğu mu var acaba aldığım uzatma kablosunun. Neyse ben şu an ücretsiz olan ALVR programı ile wireless olarak bağlanıyorum pc ye.

Alıntıları Göster

Bu arada az önce bende de kablolar ile ilgili sorun oldu. Link'e bağlandım ama aptallaştı alet. Oculus masa üstü programı ile USB testi yaptım 2.7gbps çıkan kablo hızı bir anda 370mbs çıktı.

Bilgisayarı restart ettim olmadı, gözlüğü restart ettim olmadı, USB portları değiştirdim olmadı. En son gözlüğü restart yerine power off yaptıp tekrar açtım ve sorun çözüldü. Yine problemsiz kullanıyorum.

|
    |
    Intel i7 10700f /// MSI Z490 Tomahawk /// GTX 1080 /// Corsair Vengance Pro 16gb (@2400mhz) /// WD 1TB /// Kingston SSDnow 120GB /// Sandisk Plus 480GB ///ASUS P279QE /// Logitech G613 Klavye /// Corsair RM750 /// Corsair iCUE465x /// Logitech G305 /// Logitech G533 ///

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Sohbet
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.