Şimdi Ara

Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
725
Cevap
25
Favori
17.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 100
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Favoriye Eklediklerim 25
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • OLIHOGDES (145 mesaj) oup59 (60 mesaj) iskenderolu (57 mesaj) fa1yan0s (47 mesaj) melek12345 (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (424 mesaj) Mobil (244 mesaj) Mini (3 mesaj) Uygulama (54 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Giyilebilir Teknolojiler >> Türkiye VR Headset Kullanıcıları (Oculus Rift, Rift S, Go, Quest, HTC Vive ve diğerleri)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    309 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: burhancam

alvr yada vd ile kablosuz bağlanmak ekranın anlık görüntüsünde fazla gecikme yaşamassınız ancak başınızı öne vs hareket ettirdiğinizde yani 6dof hareket edince takılamardan anlarsınız gecikmeyi o yüzden link ile bağlanmak hareket edeceğiniz oyunlar için şart oluyor
    ama yok ben vücudumun hareket etmediği oyunları oynuyorum vede eğilip kalkmadığınız oyunlar oynamıyorsanız vd yeterli geliyor
    fakat kablo ile de görüntü kalitesi düşüyor. VD ile görüntü daha parlak ve net
    |
    |

http://turkiyecapoeira.com
  • DH Yönetici
    11635 Mesaj
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 2600 | GPU: MSI RX 5700 MECH GP Edition | RAM: GSKILL 2x8GB Ripjaws V 3000MHz CL16 | Anakart: MSI B450-A PRO | SSD: Samsung 860 EVO 250GB | M.2 SSD: James Donkey JD1024 1TB | HDD: Seagate Barracuda 2TB | Kasa: Cooler Master MasterBox MB520 | Monitör: Samsung C27HG70 | Fare: Logitech G102 Prodigy | Klavye: James Donkey 610S Red Switch | Kulaklık: SteelSeries Arctis 3 2019 Edition | Pad: GamePower GP700 RGB | Gamepad: Microsoft Xbox 360 Controller | Ses Sistemi: Logitech Z506 5+1 | Telefon: iPhone 7 32GB
  • Yüzbaşı
    949 Mesaj
    Tanrı ışıkları sorunu vr gözlüğünde olmayan var mı?
    |
    |

Oyunlari bende su an indiriyorum sağol

Pro Pott oyunu şifre istiyor acaba varma elinde?
    |
    |
    arky0 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    olmazsa o siteye gir muhtemelen ordadır ben de biraz araştırıp bulursam söylerim (en kötü başka torrent atarım zaten birsürü farklı var bende o yüzden her türlü indirirsin Pro Pott'u)
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Half life alyx oynarken sanki havada gibiyim veya boyum 5 metre gibi. Bunun için ne yapmam lazım
    başlığın kalibrasyon ayarı var sağ kontroller ı yere bırak kalibrasyon ayarı yaparken. birde bir önceki save noktandan başla.

Orijinalden alıntı: Xit

başlığın kalibrasyon ayarı var sağ kontroller ı yere bırak kalibrasyon ayarı yaparken. birde bir önceki save noktandan başla.

Alıntıları Göster
    Ben samsung odyssey plus kullanıyorum. Windows ile kalinre ediyorum ama sanki 2 metre havada gibiyim. Ne yapsam bilemedim

Bilgisayar yükseliği önemlimi

Kollar açık olacakmı açık olacaksa ne yükseklikte duracak

Kalibre ederken başlığı lafa hizasındamı tutacağım yoksa göğüsmü yoksa bilgisayar ekran yüksekliğindemi?

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Ben samsung odyssey plus kullanıyorum. Windows ile kalinre ediyorum ama sanki 2 metre havada gibiyim. Ne yapsam bilemedim

Bilgisayar yükseliği önemlimi

Kollar açık olacakmı açık olacaksa ne yükseklikte duracak

Kalibre ederken başlığı lafa hizasındamı tutacağım yoksa göğüsmü yoksa bilgisayar ekran yüksekliğindemi?

Alıntıları Göster
    yanılmıyorsam 70 cm masa boyu hizasında
    |
    |

|
    |
    Merhaba VR headsetini satan var mıdır burada acaba? Windows Mixed Reality gözlükleri (Samsung Odyssey-Lenovo Explorer vb), Oculus Quest veya Rift S arıyorum.
    |
    |
    Eğer mümkünse extra bi program kullanmam gerekiyor mu_? Şimdilik sadece bu teknolojiyi tadımlık da olsa kullanmak istiyorum, malum kaliteli gözlükler aşırı pahalı. Ekran kartı 1080 ti bu arada
    |
    |
    Arkadaşlar simülasyonda kullandığım rift s'imi bir kaç ay önce simülasyonu bıraktığım için satmıştım. şimdi tekrar başlayacağım için gözlük bakıyorum ancak rift s stokta yok. oculus quest bilgisayara kolaylıkla bağlanıp kullanılırken aynı anda bilgisayardan güç alabiliyor mu? yoksa sadece görüntü mü aktarılıyor. en son yukarıdaki mesajlarda 80 dolarlık bir kablodan bahsedildiğini hatırlıyorum. hala bu şekilde mi? kusura bakmayın çok fazla mesaj olduğu için okuyamadım hepsini.

SONY XPERIA™ Z5 Premium | BLACK

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suphanakca

Arkadaşlar simülasyonda kullandığım rift s'imi bir kaç ay önce simülasyonu bıraktığım için satmıştım. şimdi tekrar başlayacağım için gözlük bakıyorum ancak rift s stokta yok. oculus quest bilgisayara kolaylıkla bağlanıp kullanılırken aynı anda bilgisayardan güç alabiliyor mu? yoksa sadece görüntü mü aktarılıyor. en son yukarıdaki mesajlarda 80 dolarlık bir kablodan bahsedildiğini hatırlıyorum. hala bu şekilde mi? kusura bakmayın çok fazla mesaj olduğu için okuyamadım hepsini.
    şarj olmuyor ama çok hızlı düşmüyor.

Hocam peki görüntü aktarımı ne şekilde oluyor ?

|
    |
    Xit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    949 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suphanakca

Hocam peki görüntü aktarımı ne şekilde oluyor ?
    oculusun software ini yüklüyorsun, başlık açıkken kabloyu bağlıyorsun zaten başlığı kafana takınca link ile bağlanıyım mı diye soruyor bu kadar.

Çok teşekkür ederim hocam yanıtlar için

|
    |
    Xit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
SEO
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,437
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.