Şimdi Ara

Türkiye ve Nato ülkelerini vurmak için plan yapmışlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rusya'da Soğuk Savaş döneminden kalma (Atom Bombası) çok gizli nükleer sığınak, turistlere müze olarak hizmet veriyor. Sığınak nükleer tehdidin ulaştığı boyutları gözler önüne seriyor.20. yüzyılın sonlarına doğru ABD ile Rusya arasında yaşanan gerginlikler dolayısıyla Rusların yerin altına 65 metre derinliklerde kurduğu nükleer sığınaklar, dönemi en iyi şekilde anlatıyor.Rusya ile ABD arasında ilişkilerin düzelmesi ve Sovyetler Birliği'nin dağılması ile birlikte nükleer tehdit ortadan kalktı ve sığınakların bir çoğu terk edildi. Ancak Moskova'da bulunan nükleer sığınaklardan biri halen kullanılıyor. Bu haftaTaganskaya metronun yanı başında bulunan "Bunker 42"

• Bu adamı seviyorum videoları bilgilendirici zaten Rusya hakkında detaylı bilgi veren pek kanal yok keşke rus köylerini gezip oradaki insanları yaşamı vs"yi gösterse oranın yerelini çok merak ediyorum.

• kanalın hayırlı olsun

• bizi nükleer ile vurmaya kalksalar dualarımızla geri sektirir onları vururuz.

boşa beyhude çabalamasınlar.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Akmina34

Bu adamı seviyorum videoları bilgilendirici zaten Rusya hakkında detaylı bilgi veren pek kanal yok keşke rus köylerini gezip oradaki insanları yaşamı vs"yi gösterse oranın yerelini çok merak ediyorum.

Birtane çekmiştim zaten. Kanalda var.

• takipteyiz cem bey devammm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Swonz kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.