Şimdi Ara

Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
131
Cevap
16
Favori
9.742
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Türkiye ve Avrupa’da bir ilk! Hibboux Yataklarında 365 gün Deneme Fırsatı,%20 İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj

Hocam sen daha önce lateks bir yatak kullandın mı ? senin konfor için ihtiyacın benim dediğim gibi olan ve hafif sert bir yatak
    |
    |
    ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Guest655465

Sitelerinden anladığım kadarıyla en fonksiyonel yatak hybrid fiyatı da fena değil kullanılan teknolojiler iyi benzerlerini başka markalarda fahiş fiyatlara gördüm amaburdan da alsam mı kafam karıştı kullanan varsa yazabilir mi bir kaç şey danışacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hangi yatağı tavsiye edersiniz peki? Bir de dh için ekstra indirim yapsanız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Emre Karagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Firma Yetkilisi
    3 Mesaj

Botanic hybrid yatak yay şekli,kumaş kalitesi antibakteriyel olması açısından uzun vadede en iyi seçim olacaktır, burada yazan indirim gerçek bir indirim, şişirilmiş fiyat üzerinden değil.O yüzden daha fazla yapılmayacaktır ama havaleyle ödemeye %5’lik bir indirim daha yapılıyor.
    |
    |
    ztalan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Guest-61B303A09

Bu markadan hybrid yatak aldım kullanıyorum memnunum hibboux fiyatlarında aynı özelliklerde fonksiyonlarda başka markada yatak bulamazsın bahsettiğim özellikler kullandıkları malzemeler falan da sitelerinde yazıyor yay yapısı katmanları lateks kullanılması yönünden iyi.Adamların pahalı fiat yapmamasının sebebi internetten satış yapmalarıymış mağaza masrafları yokmuş zaten deneme sürelerinin uzunluğuda buradan geliyormuş
    |
    |
    wdad kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bütçemi ayarlayabilirsem botanic hybrid yatak alıyorum inşallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Emre Karagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • DH Yönetici
    4712 Mesaj
    Botanic Hybrid modelinden ben de az önce sipariş verdim. Teslimat ve kullanım deneyimlerimi paylaşacağım.
    |
    |

• Er
    1 Mesaj

Hocam daha önce geçirdiğiniz bir bel sırt rahatszızlığın var mıydı ?
    bi de kaç kilosunuz acaba eşinle yattığınızda yatakta oynama hareket oluyor mu ?
    |
    |
    Xav4ik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Guest-61B303A09

Benim bel fıtığı vb gibi bir doktorluk problemim olmadı ama masa başı çalıştığımdan sırtımın rahat etmesi önemliydi bu yatak rahat ettirdi. Benim kilom 95 eşiminki 60 yatakta hareket ettiğimizde bir dengesizlik diğer tarafta oynama olmuyor öyle bi şey farketmedik
    |
    |
    sanapazar10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Cloud babyde iki taraflı kullanım var ben o yüzden aldım 3 yaşa kadar ve 3 yaştan sonrası için. güzel su geçirmez çıkarılan kılıflarıda var bana o daha iyi gibi geldi ondan aldım
    |
    |
    CemALACA81 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dün ondan sipariş verdik bekliyoruz 2 iş gününde teslim edilecekmiş sağolasın hocam .
    |
    |
    Xav4ik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bizim için de o daha mantıklı olacak ondan sipariş edeceğiz gelince tekrar güncellerim burayı
    |
    |
    ozgeleringeris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Botanic Hybrid modeli ellerinde kalmamış. Bugün telefon ettiler, ellerindeki son ürün hatalı diye göndermek istememişler. İade de teklif ettiler ancak haftaya tekrar stokta olacağını söyledikleri için iade istemedim.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.