Şimdi Ara

Türkiye - Ukrayna 21,45 Dünya Kupası Elemeleri (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
1
Favori
8.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cenk tosun Umut bulut un dahada kotusu neden israr ediyor bu fatihh!!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse çıkıpta demiyor fatih terim'i değiştirsek tüm tespit ettiğiniz eksikliklerde kısmen hallolacak.
  • Yine egosuna göre kurmuş takımı. Hacım bak caner dökülüyor. Bu adamı neden alıyorsun? Oyuncuya da yazık ediyorsun bu kafayla. Adam form olarak da mental olarak da bitik. Her pozisyonda hakeme saldırıyor. Orta amaya çalışıp sağ ayağına çarptırıp taça atan bir yetenek. Bu adamları alma takıma onlarla görüş formlarını düzeltmeleri için ama sen bu halleri ile bile alırsan adam otomatikman kasmasam bile oynarım moduna geçiyor. Bir de 4-4-2 neden oynatıyorsun? Hakan'ı neden sol kanat başlatıyorsun. Neyse yazdıkça sinirlerim bozuluyor. 3.5milyon alıp taktik bilmemek, oyuncuları takip etmemek vs vs. Son olarak Tolga ciğerci ile başlayabilirdi. Bu adam ligte koşu mesafesi olsun, ikili mücadele olsun senin aradığın 90 dakika boyunca düşmeyecek bir adam. Bunun yerine Ozan ve Mehmet ile başlayıp ileri uça pas atamayan aynı tip oyuncuları takıma alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Yine egosuna göre kurmuş takımı. Hacım bak caner dökülüyor. Bu adamı neden alıyorsun? Oyuncuya da yazık ediyorsun bu kafayla. Adam form olarak da mental olarak da bitik. Her pozisyonda hakeme saldırıyor. Orta amaya çalışıp sağ ayağına çarptırıp taça atan bir yetenek. Bu adamları alma takıma onlarla görüş formlarını düzeltmeleri için ama sen bu halleri ile bile alırsan adam otomatikman kasmasam bile oynarım moduna geçiyor. Bir de 4-4-2 neden oynatıyorsun? Hakan'ı neden sol kanat başlatıyorsun. Neyse yazdıkça sinirlerim bozuluyor. 3.5milyon alıp taktik bilmemek, oyuncuları takip etmemek vs vs. Son olarak Tolga ciğerci ile başlayabilirdi. Bu adam ligte koşu mesafesi olsun, ikili mücadele olsun senin aradığın 90 dakika boyunca düşmeyecek bir adam. Bunun yerine Ozan ve Mehmet ile başlayıp ileri uça pas atamayan aynı tip oyuncuları takıma alıyorsun.

Katılıyorum Caner dün kötüydü ama adam kaç maçtır 90 dakika oynadı tam milli takımda da yok dinlenecek derken çağrıldı ve 90 dakika oynadı öyle yazmışsınız ki sanki Caner haftalardır dökülüyor

• MAÇTAN SONRA BEN:

• Kalan maçlardaki rakipler daha zor. Finlandiya İzlanda Hırvatistan oynadıkları futbol ortada bizim her maç oyuncu değişiyor. Kazanmaya çıktığımız maçta berabere kalınca seviniyoruz hafta sonu İzlanda bizi yenip Hırvatistan'da kazanırsa fark 5 puana çıkıyor az değil. Caner'de çok itiraz etti ikinci sarıdan atılabilirdi. Fatih Terim'in Hasan Ali sakatlanmasa Caner'i takıma yine almazdım demesi psikolojik olarak Caner'de kötü etki yaratmış olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Laurin Klement -- 7 Ekim 2016; 18:03:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.ED

Yine egosuna göre kurmuş takımı. Hacım bak caner dökülüyor. Bu adamı neden alıyorsun? Oyuncuya da yazık ediyorsun bu kafayla. Adam form olarak da mental olarak da bitik. Her pozisyonda hakeme saldırıyor. Orta amaya çalışıp sağ ayağına çarptırıp taça atan bir yetenek. Bu adamları alma takıma onlarla görüş formlarını düzeltmeleri için ama sen bu halleri ile bile alırsan adam otomatikman kasmasam bile oynarım moduna geçiyor. Bir de 4-4-2 neden oynatıyorsun? Hakan'ı neden sol kanat başlatıyorsun. Neyse yazdıkça sinirlerim bozuluyor. 3.5milyon alıp taktik bilmemek, oyuncuları takip etmemek vs vs. Son olarak Tolga ciğerci ile başlayabilirdi. Bu adam ligte koşu mesafesi olsun, ikili mücadele olsun senin aradığın 90 dakika boyunca düşmeyecek bir adam. Bunun yerine Ozan ve Mehmet ile başlayıp ileri uça pas atamayan aynı tip oyuncuları takıma alıyorsun.

Caner'in döküldüğü yok. Yedeği İsmail adamın. O mu oynasın ? Dün sahada kimsenin görev tanımı belli değildi ki. İyi gözükmek için Emre gibi kendi başına bir şeyler yapabilen biri olmalısın. Caner'i eleştirmek yersiz şu noktada.

• İzlanda'ya kaybetmemek, hatta yapabilirsek kazanmak zorundayız bu maçtaki beraberliği telafi etmek için. Ukrayna ile dışarda berabere, Hırvatistan ile içerde berabere kalıp İzlanda iç, Kosova iç dış kazanmalıyız. Finlandiya'ya şuan yorum yapamıyorum bize ters geliyorlar ne olacağını kestiremiyorum. Dün İzlanda'dan puan alsalar iyi olurdu ama. İçerde onları da yenmemiz gerek. Hatta yapabilirsek dışarda da yenmeliyiz eğer liderlik ise hedef. Hırvatistan yenecektir çünkü büyük ihtimal.

• İkinci yarı iyiydi, ilk yarı bir topa vurmaya kalktı baldırıyla mı vurdu noldu top rakipte kaldı gol yiyorduk, bir tane de ikinci yarının başında yaptı hemen hemen aynı hareketi, hepsi bir yana Volkan şen tam defansı geçti kaleciyle karşı karşıya, düdük çaldı caner itiraz edince... Maçı baştan Canere odaklanıp izleyin demek istediğimi anlarsınız, suç canerde değil, onu o formla, sakat haliyle alan FT'de, bakıyor Arda yuhalanıyor, almıyor takıma, İsmail yuhalandı onu da almadı, egoist herif bir maç hata yapsın biri anında kesiyor, ben Caner yerinde olsam gitmezdim arkadaş, sen Caneri kes formu kötü diye, Hasan ali sakatlanınca al, nasıl gururuna yedirir insan anlamıyorum. Gerçi Canerin karakteri belli, sormanın alemi de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Laurin Klement

Kalan maçlardaki rakipler daha zor. Finlandiya İzlanda Hırvatistan oynadıkları futbol ortada bizim her maç oyuncu değişiyor. Kazanmaya çıktığımız maçta berabere kalınca seviniyoruz hafta sonu İzlanda bizi yenip Hırvatistan'da kazanırsa fark 5 puana çıkıyor az değil. Caner'de çok itiraz etti ikinci sarıdan atılabilirdi. Fatih Terim'in Hasan Ali sakatlanmasa Caner'i takıma yine almazdım demesi psikolojik olarak Caner'de kötü etki yaratmış olabilir

Neresi zor kalan maçların ? 8 maçın 4 tanesi kosova ve finlandiya zaten.8 maçtan 3 tanesi zor: İzlanda(D) Hırvatistan(E) Ukrayna (D).

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_Emre

madem ardayı gözden çıkardın sinanı falan oynat.

sinan gümüşte alman sanıyorum öyle aynı durum tolgay arslandada var alman milli takımlarında oynamış alt takımlar u19 falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

İzlanda'ya kaybetmemek, hatta yapabilirsek kazanmak zorundayız bu maçtaki beraberliği telafi etmek için. Ukrayna ile dışarda berabere, Hırvatistan ile içerde berabere kalıp İzlanda iç, Kosova iç dış kazanmalıyız. Finlandiya'ya şuan yorum yapamıyorum bize ters geliyorlar ne olacağını kestiremiyorum. Dün İzlanda'dan puan alsalar iyi olurdu ama. İçerde onları da yenmemiz gerek. Hatta yapabilirsek dışarda da yenmeliyiz eğer liderlik ise hedef. Hırvatistan yenecektir çünkü büyük ihtimal.

ben izlandayı izledim finlandiya bala gote attığı 2 gole devamlı yatmaya çalıştı hava etkilemiyor onlarda biraz alışık çünkü aynı iklime yatkınlar ve 11 kişi ceza sahasından çıkmadı finliler bizim defans o kadar iyi değil yani neye güveneceğini bilmiyorum baya baya zor geliyor dış bir etki el atmazsa bu maçtan 1 puan alman bile çok çok hatta çooook zor

• yorum yapanların coğu kendi tuttugu takımların oyuncunlarnı ovmüş diyerlerini gömmüş boyle olursa milli takımdan bişi beklememek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sqlfox -- 7 Ekim 2016; 20:04:24 >
  • _nick falan yok_ _ kullanıcısına yanıt
    Gülmekten yırtıldım ayıp olmasa

• Ama tolgay neden yok ya ühü ühü bjk dusmani terim.adami oynatmiyoki degeri artsin

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Ama tolgay neden yok ya ühü ühü bjk dusmani terim.adami oynatmiyoki degeri artsin

hocam tolgay almanya a takımda oynadı sanırım o yuzden sorun varmış sinan'ında pasoport sorunları var hocam bu kadar cok gürbetci yeter bence mıllı takımda bızzden cok gürbetci var tolga sinan emre mor hakan kaan omer yasin gokhan yeter bence
  • Evet, sevgili forum ahalisi. Bu konuya girip bir kaç sayfaya bakarak forumda ne kadar çok futbol cahilinin barındığına şahit olacaksınız.

Emre Mor oynamasın diyenler hele hiç bir sporu takip etmesinler. Gitsinler Survivor, Göz6 falan takılsınlar onlara hitap eden programlar bunlar belli ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BanshEEEEEEEEE

quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Ama tolgay neden yok ya ühü ühü bjk dusmani terim.adami oynatmiyoki degeri artsin

hocam tolgay almanya a takımda oynadı sanırım o yuzden sorun varmış sinan'ında pasoport sorunları var hocam bu kadar cok gürbetci yeter bence mıllı takımda bızzden cok gürbetci var tolga sinan emre mor hakan kaan omer yasin gokhan yeter bence

Ciddi misin

• 80 milyonluk koskoca türkiye ekonomisi seks ile dönen işgal altındaki ukraynayı yenemiyor sonra gelip diyolar ki takımda ruh var şaka mısınız la siz
  • Emre hakkında ilginç bir kritik var(henüz thread'ın tamamını okumadım, mesajlar en erken 4 ay öncesine ait):

https://www.reddit.com/r/borussiadortmund/comments/4myxgf/emre_mor_megathread/

"he was once taken of the field during a game with the youth team because he was arguing with his teammates because he wanted to take the freekick even though it's clear who takes the freekicks."

"He also missed the last 2 games of the season because he got a red card for complaining to much to the ref."

Bunları yazan önceki takımının fanı, üstelik son maçta izlediğimiz Emre ile oldukça örtüşüyor. Yazık, umarım çeki düzen verirler bu çocuğa bir şekilde çünkü arada bunları Dortmund'da da yapıyor. Yaşı daha genç, yani aşılmayacak şeyler değil.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.