Şimdi Ara

Türkiye, Twitter'a en çok engelleme talebinde bulunan ülke oldu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Demek ki dünyadaki sıkıntılı elemanlar en fazla Türkiye'de var...

Ya da sıkıntılı hükümet.

konuşmana dikkat et sıkıntılı olan hükümet değil terbiyesiz, memlekette sıkıntılı, hain bi sürü var, memleketini kötüleyen, memleketine hainlık yapmaya çalışanın bu kadar çok olduğu başka bir memleket yok, ancak yavaş yavaş sesleri kısılıyor, hainlik yapanlarında canı çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Bunlar ileri demokrasinin olumlu ve ali getirileri.

Kuzey kore olmak dilgiyle.

Hayirli gunler.

kuzey koreye gitte dünyanın kaç bucak olduğunu gör.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Çok demokratik bir ülkeyiz herkes düşüncesini istediği gibi söyleme hakkına sahip ondan..

hiç bir demokratik ülkede, hiç kimse istediği gibi söz söyleme hakkına sahip değildir, her türlü hainliği yapacan, olmadı vatanını devletini sosyal medyada satacan yok öyle yağma, herkes söylediğinin yaptığı hainliğinin hesabını verecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: şeref

quote:

Çok demokratik bir ülkeyiz herkes düşüncesini istediği gibi söyleme hakkına sahip ondan..

hiç bir demokratik ülkede, hiç kimse istediği gibi söz söyleme hakkına sahip değildir, her türlü hainliği yapacan, olmadı vatanını devletini sosyal medyada satacan yok öyle yağma, herkes söylediğinin yaptığı hainliğinin hesabını verecek.

vatana millete en büyük hainliği yapanı görmek istiyorsan bakış açını değiştireceksin !
  • Haberden çok dikkatimi sürekli aynı editörün hükümeti karalamaya yönelik haberler açması çekti. Daha önceden açtığı başka bir haber.

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-den-alkollu-icecek-firmalarina-erisim-engeli-geldi--124967626#124967626

Avatardan zihniyetin ne olduğunu da az çok tahmin edebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

Haberden çok dikkatimi sürekli aynı editörün hükümeti karalamaya yönelik haberler açması çekti. Daha önceden açtığı başka bir haber.

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-den-alkollu-icecek-firmalarina-erisim-engeli-geldi--124967626#124967626

Avatardan zihniyetin ne olduğunu da az çok tahmin edebiliyorum.

Herhangi bir yorum yok iki haberde, dolayısıyla karalama da yok.

Ha hükümetin yaptığı size göre yanlış ise o zaman katılırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Size göre hain sizin gibi düşünmeyen,muhalif olan,eleştiren ve sizin işinize gelmediği şeyleri konuşan değil mi?
    O zaman hainlik kavramı görecelidir.Kim namus bekçiliği yapıyorsa en büyük namussuz odur diye laf var onu değiştiriyorum.
    Kim hainlik edebiyatı yapıyorsa en büyük hain odur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodletting. -- 25 Mart 2017; 12:6:59 >

• Dünya'da en çok düşmanı olan ülke amariga'dır bu arada

• VATAN HAİNLERİ O KADAR FAZLA Kİ BİRİNİ ENGELLESEN ÖBÜR GÜN 10 TANE OLUYORLAR
    BENCE TÜRKİYE KENDİ SUNUCULARINI KURMALI VE TÜRKİYE CUHURİYETİ KULLANICILARININ BİLGİLERİ, TWEETLERİ VS.
    BU SUNUCU ÜZERİNDE DEPOLAMA ZORUNLUĞU GETİRTMELİ
    YOKSA YASAKLANMALI BU HAİNLER VİRÜS GİBİ ÇOĞALIYOR..!
    EN KESİN ÇÖZÜM BU OLMALI VE DEVLET DİLEDİĞİ ZAMAN BU VERİLERE ERİŞEBİLMELİ
    BENİ TAŞLAMAK İÇİN HAZIROLDA BEKLEYENLERE DE CEVABIM DEVLETİNE GÜVENMİYORSAN ZATEN KUSURA BAKMA BU ÜLKE DE YAŞAMAYI BİLE HAK ETMİYORSUN

• quote:

Orijinalden alıntı: SvadyaDerebeyi

Bizim ülkenin yarısı bordo klavyeli olduğu için oldukça doğal. Twitter açan küfretmeye başlıyor

''BORDO KLAVYYELİ'' HE ÇOK İYİ BİR TERİM ÜRETMİŞSİNİZ TEBRİKLER +1
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: froster2006

Bunlar ileri demokrasinin olumlu ve ali getirileri.

Kuzey kore olmak dilgiyle.

Hayirli gunler.

kuzey koreye gitte dünyanın kaç bucak olduğunu gör.

Bizim gibi basiretliler sizin icinde dogru olani hayirlisiyla yapacaklar.

Biadiniza devam.

Hayirli gunler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Demek ki dünyadaki sıkıntılı elemanlar en fazla Türkiye'de var...

Ya da sıkıntılı hükümet.

BU ÜLKE DE YAKIN ZAMANDA BİR DARBE GİRİŞİMİ OLDU VE KAÇ HAİNİN HALA BU GİRİŞİMDE OLDUĞU NET BİR ŞEKİLDE BELİRLENEMEDİ
    BUNLARIN KAÇ TANESİ KLAVYE BAŞINDA DESTEK VERDİ TAM BİLİNMİYORKEN
    SENDE HAKLISIN SIKINTILI OLAN DEVLET (!)
    ŞUNU DA BELİRTEYİM BİZLERİN HİÇ BİR ZAMAN MUHALEFETLE SORUNU OLMADI AŞIRI UÇLARI DETEKLEYİP DEVLETİNE MİLLETİNE HAKARET EDENLERLE OLDU MİLLETİ İSYANA TEŞVİK EDENLERLE OLDU BUNLARIN İÇİNDE MUHALEFET KİSVESİNE BÜRÜNMÜŞ TERÖRİSTLER DE OLABİLİR FAKAT MUHALEFET KİMLİĞİNE BÜRÜNMELERİ ONLARI AKLAMIYOR..!

SAYGILAR..!

• Güney Kore 1. Olmalıydı hatta Twitter'ı bile sokmuyor ülkeye siz düşünün. 2. Sosyal ağlar yalan haberler ve bilgileri engelemek için caba sarfediyor. Twitter bot kaynıyor. Böyle olmasında kim Bu durumu ben pozitif karşılıyorum.

Kusura bakmayın da hakediyor. Ne kadar klavye delikanlısı varsa Sosyal medyada bir like almak için harçanıyor. Buna bir dur de Türkiye. -Kamu Spotu

• quote:

Orijinalden alıntı: joven

eleştiri ile hakareti karıştıran zavallıların serzenişleri neymiş efendim
    özgürlükler kısıtlanıyor yahu zekanı kullan yap eleştirini muhalefetini
    sana eleştiri yaptın diye kim neyapacak kim ceza verecek bırakın
    bu yalanları yeri geliyor Ak parti'nin bakanlarına eleştirel yorumlar
    yaparım şimdiye kadar bu eleştirel mesajlarımdan bir ceza almadım
    sen adama dümdüz gidersen hakaret edersen ondan sonra bu rezilliğine
    özgürlük dersen elbet bunun bir karşılığı olur.

Aynen kardeşim;
    Muhalefetten daha fazla ve sertlikte elştiririm AK PARTİ deki bakanları,
    bana bu zamana kadar bir dava baskı vs. yapılmadı.
    Üslup çok önemli eğer ki sen eleştiri yapayım derken yıkıcı olursan bu yanlıştır.
    Yapıcı eleştiri yapmadığın sürece hiç bir kıymet-i harbiyesi bulunmamaktadır..!
    Eleştiriyle hakareti karıştırırsan sen hakkında dava da açılır hesabın da kapatılır..!
    Kusura bakmayacaksın..!
    Buraya da gelip yok özgürlükler kısıtlanıyor, yok bilmem ne diye konuşmayacaksın..!

TÜM DEDİKLERİNİN ALTINA AYNEN İMZAMI ATARIM

• Tamam terörist çok anladıkta dünya kıskanfığı için mi çol terörist var yoksa terörü bititemeyen becereksiz hükümetimizden dolayı mı

• mustafaaydemir kullanıcısına yanıt
    Fetöyü devletin içine chp mi sızdırdı? Hükümet sütten çıkmış ak kaşık değil mi? Anlıyorum.

• Haksızlık yok ama, Twitter kötü bir topluluk barındırıyor TR de

• Bu makarnaci guruha hasta oluyorum ya.

Hemen yok hakaret edersen,bordo klavyeli gibi yazarsan vs.

Olm isiniz gucunuz algi ve magduriyet lan

• mustafaaydemir kullanıcısına yanıt
    Ülkeyi yönetenlere yalakalık yapmazsan, eleştiri yaparsan vatan haini ve teröristsin değil mi ?

• Yukarıda ki diğer yorumuma bakmanı isterim.

Hükümeti ve yetkilileri sizden daha çok eleştiririm fakat hiç bir zaman ne sosyal medyada bu konuda sorun yaşadım ne de mahkemeler kanalıyla reelde.

Sizler eleştirmekle hakaret etmeyi, yapıcı olmakla yıkıcı olmayı karıştırırsanız reelde de sanalda da sorun yaşarsınız.

Genelde bizimle bile konuşurken yok çomarlar yok bidon kafalı yok makarnacı vs. diye cumlelerinize başlarken bile muhalefet ettiğinizi zannederken aslında hakaret ediyorsunuz bu da başınıza ne geliyorsa hakettiğiniz anlamına geliyor.

Umarım açıklayıcı olmuştur

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.