Şimdi Ara

Türkiye Trumpçı Bir Partiye Sahip Olmamanın Büyük Eksikliğini Yaşamaktadır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vergici, mülteci savunucusu, kısıtlamacı, toplumcu AKP'den ya da ona muhalif olduğunu iddia edenlerden ülkeye ne gibi bir fayda gelmiştir?

Bunlar, memleketin asıl sorunu olan; ekonomi, mülteci, yüksek vergiler, kısıtlı özgürlük konularında bir çözüm sunabilmekte midir?

Türkiye'nin; düşük vergici, bireyci, mülteci karşıtı, özgürlükçü özetle Trumpist bir siyasi çizgiye derin ihtiyaç duyduğu ortadadır.

Türk siyasetçileri bunu neden görememektedir, Türk bireyleri neden hala Trumpçı bir zihniyete girememektedir?

Bu millet vergi ödemekten, mahallesinin yabancı dolmasından, bireysel haklarının yok edilmesinden zevk mi almaktadır?

Dert belli, çözüm belli; duyarcılar-mağdurcular belli TRUMPÇILAR belli!

Türkiye Trumpçı Bir Partiye Sahip Olmamanın Büyük Eksikliğini Yaşamaktadır

• Nerde öyle delikanlı Ümit Özdağ en yakın aday bu kadar çok biji varken onu da başkan yapmazlar.

• Toplumcu AKP mi?

• Trump ne ya, saçma sapan bir heriftir trump. Onun gibi biri isteyeceğine Atatürk gibi birini iste.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trump balon ama komik adam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • O dönem uygulanan Derviş Politikaları sağolsun ekonomi alanında biraz benzerlik var. (Ben de özelleştirmeleri desteklerim ama AKP'nin yaptığı özelleştirmeler şeffaflıktan ve denetimden tamamen noksan olduğu için ben AKP'nin özelleştirmelerini özelleştirme olarak değil peşkeş çekmek olarak görürüm)

Ayrıca 2002-2010 AKP'si denince bugün akla Deva geliyor. Ben Deva'ya bakınca hiç de Trump/ABD Cumhuriyetçileri çizgisini göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevengeRain -- 27 Nisan 2021; 0:44:23 >
  • İnsanları ayrıştırıp hayali düşmanlar yaratan, her sözü yalan olan, din, kitap edebiyatı yapıp helal lokma ile işi olmayan, büyük xxx milleti diye cahil kitlesini coşturan, her lafında Allah, din, diyip şeytana tövbe ettirecek kadar suça batmış olan, adaletin sadece kendi amaçları için olduğuna inanan, ülkenin sırtında yük olan kesim tarafından desteklenirken çağdaş insanların tiksindiği bir lider var zaten elimizde.

• Burası hangi alternatif evren?

• Sadece Ölüler Görür kullanıcısına yanıt
    Dediklerini okudun mu dedieriyle Erdoğan'ın alakası yok

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.