Şimdi Ara

Türkiye terör den daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu adam terörü hafifletiyor terörden daha kötüymüş
    Çok yazık sizin gibilere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

türkiye ye terörden daha fazla zarar vermiştir.
    quote:

Daha fazla kelimesini ben olsam kullanmazdim . teröre her türlü karşıyız fakat daha fazla ifadesi yanlış. En iyi ihtimalle 'kadar' kelimesini kullanmaliydiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba
    Siz hangi ifadeden dolayı o şekilde yazığımı biliyorsunuz, Terörden kötü ifadesi kullanmak hemen hemen o anlama gelir lütfen ilgili ifadeleri uygun bir şekilde değiştiriniz.
  • Cehapenin ve eski turkiye partilerinin pisliklerini ortaya doken kanallardan bahsediyor anlasilan

• TulparHAN kullanıcısına yanıt
    Bir ustteki mesajını okuyun. Konuyu açan kişiyi uyardım. Kimse terörü sevimli gösteremez

• Terörü sevimli göstermek gibi bir niyetim yok. Zaten yukarıdaki mesajın öyle birşey ile ilgiside yok. Ama buna rağmen sizin tavsiyenize uyarak ufak bir değişiklik yaptım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E3CCF4A1F

Hak vermiyorum.
    Niye konu sahibi arkadaşa bende katılıyorum çünkü kanalların %90'ı iktidar tarafından ele geçirilmiş durumda sırf TEK ADAM ve yağcılarını izlememek için NTV, Halk TV , Ulusal Kanal, Tele 1 ve TV 5 kanallarının haberlerini izliyorum

• Arkadaşın dediğine katılıyorum.Günümüz medyası tamamen yok edilmiş bir durumda.İktidar partisinden olmayan herkesin kovulduğu,dışlandığı,kanalların ve gazetelerin ağır baskı altına alındığı,sindirilmeye çalışıldığı,en ufak bir eleştirinin bile ''vatan hainliği'' ile suçlandığı bir süreçten geçiyoruz.Eğer bu durum bundan 20 sene önce yaşanıyor olsaydı eminim şuan ülke olarak Kuzey Kore'den bir farkımız kalmazdı.Fakat şuan tam olarak halkı etkileyemiyorlar.Bunun nedeni de sosyal medya ve internet...

Günümüz çağında tek tip insan yaratmak artık imkansız bir hal halini aldı.Bunu başarabilmek için aynen Kuzey Kore gibi tüm vasıtaları yasaklamak gerekir ki şuan ki Türkiye bunu yapamaz.Her ne kadar gidişat otoriter bir devlete olsa da interneti komple yasaklayabilecek bir güç Türkiye'de bulunmuyor.Doğal olarak iktidar ne kadar merkez medyayı elinde tutsa da internet üzerinden yapılan yayınları,hazırlanan videoları engelleyemiyor.Erişime kapattığı internet sitelerine dahi basit programlar vasıtasıyla insanlar erişebiliyor (vikipedi).Böyle bir teknoloji çağında tek tip insan yaratmak imkansız..

Eskiden olsa medyayı eline geçiren,okulları elinde tutan kendi istediği şekilde yeni bir nesil yaratabilirdi.Fakat bugün yukarda anlattığım gerekçelerden dolayı imkansız.Düz liseleri kapatıp bütün liseleri imam hatiplere çevirmeye çalışıyor olsalar da amaçladıkları o ''dindar ve kindar nesil'' bu liselerde yetişmiyor.Bilakis dinden soğuyan hatta dini terkeden yeni bir nesil 'imam hatip' mezunu olarak hayatımıza girmeye başladı.Nitekim geçen yıl bu durum ortaya çıkmış ve iktidar partisinde büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.

Geleneksel medya olarak tabi edebileceğimiz bu televizyon ve gazeteleri sadece 50 yaş ve üstü kesim izliyor ve okuyor.Kendimize dürüst olalım hangimiz televizyon haberlerini seyrediyoruz?Hangimiz köşe yazarlarının hepsini okuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Long Nightt -- 15 Mart 2019; 15:45:19 >

• en buyuk tehlike DOLAR !!

erdogan tl yi gudemiyor

• 2023 'de Uçacağız.. Az sabır.. Gümbür gümbür geliyoruz..
    Göklerden gelen bir Emir var..
    Dünyaya Dİz Çöktüreceğiz..
    Güç Elimizde..

Neyse Ben Bi Makarna yapmıştım. Yanında da Köpüklü Ayran.

Selam ve dua ile Kalın..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.