Şimdi Ara

SURİYE İÇ SAVAŞI ----- TÜRKİYE VE BÖLGESEL GELİŞMELER [ Ana Konu ] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.529
Cevap
35
Favori
531.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

.
    neyin komutani bildigin terorist iste

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebavamqko E kullanıcısına yanıt
    Bu yazdiklarin yalanlandi, arti tsk ile isidin isbirligi varmis gibi uydurma seyler paylasma.. İsidide pkk yida rusyayida…

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakika92

Ruslar hiçbir şey yapmaz, garip bir millet ve devlet. Tüm operasyonlardan önce yapmayın durun etmeyin filan diyorlar,sen yapınca da hiçbir şey yapmayıp seninle anlaşıyorlar..
    tarih bilgin olmadigi belli.

ruslar ile osmanlinin savaslarina bak ... anlarsin ne denli manyak olduklarini. meshur stalingrad savunmasi zaten ne dengesiz olduklarinin gostergesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat1981pls

Bu yazdiklarin yalanlandi, arti tsk ile isidin isbirligi varmis gibi uydurma seyler paylasma.. İsidide pkk yida rusyayida…
    videoyu koydum.

baska konu actim orada da var. gebertilmis isidlilerin ustunde TSK kamolu uniforma bot silahlar vardi ... video 12-16 subat arasi operasyonlarla cekilmis olanlar. dedigim gibi. video orada acip bakarsin.

isidliler yemeti ulkende is ceviriyor is sahibi oluyor.

TSK nin bunlarla bil ilgisi yok ama devletin basindakinin var.
    Kardeş tarih mi kaldı artık ya, geçmiş zaman onlar. 2020 ile 2100 arasında pek fark olmaz ama 2020 ile geçmiş arasında çok fark var. En önemli fark teknolojik. Ayrıca tarihe bakacak olsan hiçbir tarih osmanlı tarihi kadar şanlı değil..

Mesele sadece korku. Şöyle düşün 1974 Kıbrıs harekatında başarısız olsak hem biz çekinirdik hem de dünya bizden cekinmezdi..

Sovyet Rusya 1989 afganistan savasi ve mağlubiyet ve parçalanma. Bir 50 yıl daha bu travmayı atlatamazlar..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Suriye Gözlemevi: "Türk güçleri ve Suriyeli muhalif gruplar, Neyrab'ın büyük bir bölümünü kontrol altına aldı."
  • haber hatalıymış kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 20 Şubat 2020; 16:55:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baxa

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    sovyetler zaten kuruldugundan beridir israil karsiti. 6 gun savaslarinda arap ulkelerine silah yardimini ruslar yapti.

neyse sen git kendi helikopterini vuran iranli milislere atarlansin. sen de burada o kapasitenle bilmislik yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dakika92

Kardeş tarih mi kaldı artık ya, geçmiş zaman onlar. 2020 ile 2100 arasında pek fark olmaz ama 2020 ile geçmiş arasında çok fark var. En önemli fark teknolojik. Ayrıca tarihe bakacak olsan hiçbir tarih osmanlı tarihi kadar şanlı değil..

Mesele sadece korku. Şöyle düşün 1974 Kıbrıs harekatında başarısız olsak hem biz çekinirdik hem de dünya bizden cekinmezdi..

Sovyet Rusya 1989 afganistan savasi ve mağlubiyet ve parçalanma. Bir 50 yıl daha bu travmayı atlatamazlar..
    afganistan da 1970 lerde sovyetlerin ardindan, amerika 2000lerde kaybetti. vietnam da kore de amerika kaybetti. bu amerikayi gucsuz yapar mi? neyin mantigi bu?

osmanlinin sasali donemini zaten ruslar bitirdi. soyle ornek vereyim.

9. savasta Ingiliz kraliyet ordusu + Fransiz napolyon ve ordusu + osmanli ordusu vs Rusyaya karsi yine kazanamadilar. manyak ruslar. adamlarin haberlerine bakarsan anlarsin. sigara almak icin komsusun 10. katina borudan tirmanarak cikan kac millet biliyorsun dunya uzerinde? rus manyaklari yapiyor ama...

• tsk-öso ile isid'i ayni kuvvet sanan,birlikte hareket ettiklerine inanan forumdasimi engellemek zorunda kaldim.
    bu tip farkli inanislari olan varsa beni engelleyebilir.

isid ameriga-israil gibi emperyal kuvvetlerin taseronudur.ayni pkk-ypg gibi.

uzuldum acikcasi.bu derece enteresan bilgilere nasil ulasiyorlar.hadi ulastin nasil inaniyorsun.cok enteresan.

Yüce Allah ordumuza ve suriyede bizimle birlikte hareket eden öso gruplarinin ayagina tas degdirmesin,amin.

• https://twitter.com/ynms79797979/status/1230484072792805376

ne kadar dogru bilmiyorum ama iddaya gore Rusya tarafindan bombalanmis tank ve topcu birliklerimizin oldugu bolgeymis.

• https://twitter.com/ZaigaZaig/status/1230479925452427266

idlib semalarinda ucan su 35 ... o kadar hareketlilik yok gibi. sanirim bolgesel ufak capta catismalar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

haber hatalıymış kusura bakmayın
    verdigin haberde saldirinin puskurtuldugu yaziyor.
  • istedigini blokla ... seninle mi vakit kaybedicem. dunya biliyor neyin ne oldugunu.

nendese Tayyip efendi atarlandi ... israil, suriyeyi vurdu. bugun de kuzeyde TSK uniformali askerler ve OSO ile goruntulenen ISID , guneyde bombali arac ile halk arasinda eylem yapti.
    https://twitter.com/Partisangirl/status/1230488988428824576
    https://sputniknews.com/middleeast/202002201078360487-pickup-truck-explodes-in-damascus-syria---reports/

Pickup Truck Bomb Explodes in Central Damascus - Reports

yanlış haber pompalamışım benim hatam repel yazısını rebel diye okumuştum
  • https://www.inbc24plus.com/turkey-russia-discussing-joint-patrols-option-in-syrias-idlib-turkish-official/

yeni haber:

Iran Turiye Rusya tekrardan ortak tatbikatlar icin gorusme yapma karari almislar gelecek ay.

eee bugun olan neydi ?
  • quote:

#SONDAKİKA
    Rusya Dışişleri Bakanlığı: Türkiye'yi İdlib hakkında güçlü ifadelerden kaçınmaya ve uzmanlar aracılığıyla iletişimi etkinleştirmeye çağırıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muammer816

tsk-öso ile isid'i ayni kuvvet sanan,birlikte hareket ettiklerine inanan forumdasimi engellemek zorunda kaldim.
    bu tip farkli inanislari olan varsa beni engelleyebilir.

isid ameriga-israil gibi emperyal kuvvetlerin taseronudur.ayni pkk-ypg gibi.

uzuldum acikcasi.bu derece enteresan bilgilere nasil ulasiyorlar.hadi ulastin nasil inaniyorsun.cok enteresan.

Yüce Allah ordumuza ve suriyede bizimle birlikte hareket eden öso gruplarinin ayagina tas degdirmesin,amin.
    Aynı olmaları için yan yana savaşmaları gerekmiyor. İşid neyse öso denen başıbozuk birliği de odur. Hepsi aynı halt, el kaide çakması şeriatçı cihatçılar. TSK'nın bunlar gibi cehennem kaçkınlarıyla yan yana yürümesi bile utançtır.

Birkaç yıl önce öso nun el nusra cı delilerle yan yana durduğunu ne çabuk unuttunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 20 Şubat 2020; 17:9:42 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.