Şimdi Ara

Türkiye, Somali'ye aylık 2,5 milyon dolardan toplam 30 milyon dolar hibe sağlayacak (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
3.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hopdediks-Dediğimdediks

Hala daha bu petrol işinden ülke mi kazançlı çıkacak sanıyorsunuz? Burada Taytlı burada sonuna kadar haklı. Somali'den gelecek o parayı Türkiye'ye mi yedirirler? Hadi yedik diyelim. Kim yeyicek? Cengiz-Limak-Kolin. Sana bana ne kaldı? Bize ne faydası olur sanıyorsunuz? Hiçbir faydası yok.

Üstelik böyle bir ekonomik bunalım ve afet döneminde ,dövizin uçtuğu bişr dönemde bu paraların ortalığa saçılması ihanettir.

Cengiz Limak Kolin, AKP den sonra ne kadar varlık gösterecek ülke de? Yaptıkları ortada. Bu hükümet sonrası başa geçecek insanlar bu şirketlere para yedirmeyecek. En azından öyle umut ediyorum. Seneler sonra Somali de varlık gösterebileceksek 30 milyon dolar çok bir para değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harbiden dünya bizi kıskanıyor. Hangi ülke, bir ülkeye durup dururken 30 milyon dolar gönderir? Dünya lideriyiz diye boşuna demiyoruz.

• Somaliye hibe etmek yerine evleri yanan vatandaşa geri ödemesiz olarak ev yapsaydınız olmazdı değil mi.

• Bir tanesi arkadan giriyor diğeri önden sonra ağızdan giriyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

İnanılmaz gerçekten 50Milyon dolar yok diye Tank Palet fabrikasını satanlar,4Milyon onarım parası var diye thk uçakları çürümeye bırakanlar,Filosuna 1 tane bile uçak almayıp kiralık uçak sipariş edenler,yangında afette selde koronada halka IBAN verenler, 30 Milyon dolar somaliye hibe veriyor  

Halkı Galeyana getirmeye çalışıyorlar bence bilerek kasıtlı yapılıyor insanları şu yoklukta sefalaette şu salgın ortamında ayaklandırmak istiyor olabilirler

Seçimleri engelleyecek cinsten bir halk ayaklanması planlıyor olabilirler bunlardan her bir halt beklenir gerçek bu

• İnşallah şaka ya da montajdır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihi anlar yaşanıyor aklı başında olanlar bu olayları asla unutmayacak benim merak ettiğim acaba yeni Atatürk kim çıkacak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu yardımlar BEDELSİZ değil. Türkiye mutlaka Somali'den daha fazlasını alacaktır.

Tabi haberde insan sanıyor ki, devletin bize verecek parası yok ama yabancı var gibi..

böyle olduğunu sanmıyorum.

dünyaya bir bakın bakalım, çin, abd para yardımı yaparken karşılığında mıutlaka fazlasını almıyor mu?

Somali ile de mutlaka çıkarlarımız vardır.

zamanında italya bile tüm dünyaya yayılırken bizler kaldık kendi coğrafyamızda.

hükümetin bir çok politikasını desteklememekle beraber, böyle atılımları doğru buluyorum.

ama sonraki hükümetler de bu fırsatları kaçırmamalı. yoksa emekler zayi olacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega Speedmaster

Durduk yere Somali'ye ne yardımı?

Ne yardımı yahu, yardım adı altında 5li çeteye peşkeş çekiyorlardır.

Somali ne ya umurlarında mı sanki

• Ne alıcaz somiliden.
    Söyleyin. Sır mı bu.

Madem somali bu kada kıymetli.

Bu kadar somalili niye burada.

Afganistanda kazanan biziz
    Somalide kazanan biziz

Eeee sonuç.
    Ne kazandık.?
    Para mı, altın mı, petrol mü
    Ne?

Nize faydası me oldu.
    Türk lirası dolat ve euro katşısında değer mi kazandı

Benzin ve mazot 1 lira mı oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 6 Ağustos 2021; 13:34:48 >
  • hortumlamanin yeni ismi hibe olmus olabilir...amelenin beden iscisi oldugu gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    3 milyon dolar için yangın söndürme uçaklarının bakımı yapılmadı babanın parasını mı dağıtıyorsun? Amerikaya bile maske gönderdiler sırf Arap gösterişi olsun diye. dünyanın yardım kuruluşu muyuz biz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

3 milyon dolar için yangın söndürme uçaklarının bakımı yapılmadı babanın parasını mı dağıtıyorsun? Amerikaya bile maske gönderdiler sırf Arap gösterişi olsun diye. dünyanın yardım kuruluşu muyuz biz?

Ne alaka? Bir inşaat ne kadara mâl oluyor haberin var mı? Hükümet her tarafa bina dikeceğine 3 milyon dolara kolaylıkla 10'larca uçak alabilir. Somali'ye ileride Afrika da varlık göstermek şartıyla 30 milyon dolar hibe etmek başka, uçak almak başka bir şey. İkiside yapılabilir ve ikiside doğru bir harekettir. Doğru olmayan şeyi yukarıda yazdım zaten.

• kızgınjapon K kullanıcısına yanıt
    Yaşın 15 galiba somalinin dünyanın ileri gelen ülkesi olacağını ve verdiğimiz hibeleri bize fazlasıyla iade edeceğini sanıyorsun.

• gelişmiş, ilerici ,bir ülke olsaydık, 3. dünya ülkesi olmasaydık

başlık,

,hükümet thk'ya 30 milyon dolar verdi olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Last Troll Bender

Yaşın 15 galiba somalinin dünyanın ileri gelen ülkesi olacağını ve verdiğimiz hibeleri bize fazlasıyla iade edeceğini sanıyorsun.

Senin yaşın kadar ülke gördüm ben delikanlı 😂

• Uras Prodüksiyonyoutube
    GRUP VİTAMİN - ELLERE VAR DA BİZE YOK MU [Official Music Video] [© 1994 Uras Prodüksiyon] Yapımcı: Adlan Uraz Grup Vitamin'in Orijinal Klipleri: https://bit.ly/37X1TpH Grup Vitamin Oynatma Listesi: https://bit.ly/2EffECV Uras Prodüksiyon Hit Şarkılar: https://bit.ly/2X61POE Kanalımıza abone olmak için: https://bit.ly/2Nd73DL Ellere Var da Bize Yok Mu? şarkı sözleri: Yok mi, yok mi? Ellere var da bize yok mi? De bize de, bize de, bize de, bize de yok Ellere var da bize yok mi? Bir değil iki değil mahvettin Sen bu aşkı bana zehir ettin Fıkra anlatırım gülmezsin Ellere var da bize yok mi? Birazcık da bana bak, ben erkek değil miyim Ellere var da bize yok mi? Çiğ köfteden yemezsin, saçımı beğenmezsin Ellere var da bize yok mi? Tipimiz yerinde hamd olsun Ellere var da bize yok mi? Benim neyim eksik aşk olsun Aşk olmazsa da meşk olsun De bize de, bize de, bize de, bize de yok Ellere var da bize yok mi? x 2 Benim canım da can değil mi? Ellere var da bize yok mi? Bu gördüğün insan değil mi? Ellere var da bize yok mi? Bir değil iki değil mahvettin Sen bu aşkı bana zehir ettin Objektif ol sevgilim Subjektif olma sevgilim Ellere şapır şupur, bize yarabbi şükür Ellere var da bize yok mi? Bir öpücük ver, senin için ölürüm Ellere var da bize yok mi? Nerelere gideyim, nasıl nasıl ederim Ellere var da bize yok mi? Bu yaşımdan sonra köyüme mi döneyim? Sevdiğim ayıp olmuyor mi De bize de, bize de, bize de, bize de yok Ellere var da bize yok mi? x 2 Yok mi, yok mi Ellere var da bize yok mi? x 2 Videoları indirip kendi kanalınıza yüklemeyiniz ! YouTube tarafından telif hakları nedeniyle kaldırılacaktır. Her hakkı saklıdır, izinsiz kopyalamak yasaktır. [© 1994 Uras Prodüksiyon] #GrupVitamin #BizeYokmu #EllereVar #Komedi
    https://www.youtube.com/watch?v=uI7hT-X9l7s&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

30 milyon dolar TR için çöp parası neyi abartiyorsun? Somali'deki petrol rezervlerinden haberin yok galiba

Alıntıları Göster

Şamda namaz kıldınız, sıra somalide  

• quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Şamda namaz kıldınız, sıra somalide  

Alıntıları Göster

Kim kılmış?😂 Süper zeka şimdiki hükümeti öven bir yorumumu gördün bu alıntıyı yaptın?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.