Şimdi Ara

✦✦✦✦✦TÜRKİYE ŞAMPİYONLUK LİGİ (ANA KONU) FİNAL GÜNÜ SAAT 14.00 !!!!!✦✦✦✦✦ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
168
Cevap
2
Favori
6.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Frozen iş yaparsa ki umuyorum yapar 1-1 biter yoksa 2-0 DP
  • dp maçı sattı herhalde rastgele gelen bir soloq takımı böyle oynamaz.
  • DP beni yanıltacak galiba Rogu dışında adının hakkını veren oyuncu yok. Böyle giderlerse alt lige düşecek ilk takım olacaklar. Romantik DP taraftarları da Twitterdan takımın profiline yazmaya başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realexile

Padden daha iyi degilmi elyisyondan neden oynatmiyorlar

Dedigim gibi elyisyon yerine padden gelince rahatladi bot :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dp kolsuzlar ordusu vadiye indi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GS destek oyuncusu Madagger 2 maçtır ne içerlediyse maç sonu "kolsuz" cosplay yaptı.
    https://youtu.be/jQF7H7-1-nM?t=37m4s
  • Aurora pickleri fena iyi işler çıkarabilirler.

• Frozen sırtladı HWA'ya karşı.
  • Gg frozen. Güzel taşıdı.
  • Ryze'ın şöyle oyunlar yapması maçlara renk katıyor gerçekten. Bakalım Frozen ipten aldı Fbyi ama 2. maçı tilt olmadılarsa Hwa alır diye düşünüyorum. Fb barona rağmen bile nerdeyse maçı kaybediyordu, hala takımda düzen, takım oyunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 5 Şubat 2017; 17:39:49 >
  • En iyi şekilde beraberlik olur diyordum ama 3 puan aldık çok garip bi şekilde. Hwa lige bu kadar güzel başlamışken 3 puan almak baya zor olurdu ama başardık.

Edit : Bot lane ikilisinin değişmesi çok şey farkettirmiş. Elysionu görmeye tahammülüm yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 5 Şubat 2017; 18:52:0 >
  • Frozen çok büyük oyuncu.
  • Dp'nin topu soloq oynuyor asşdjksalkfjsdgfb
  • Frozen 2 hareket yaptı 2 kere maçı aldı. Bu arada DP bitmiş muhtemelen BJK gibi alt lige giderler. Çünkü bu kadar kötü oynayan bir takımı alt ligden gelen her takım yenebilir ki sonunu diğer büyük bölgelerin maçlarından bile çıkarabiliyorum. GS en zayıf takım diyorlardı ama dün GS'nin yendiği takıma 20ye 1 mi ne yenilmek nedir?

Takım görüntüsünü bırak, hiçbir şey denemediler. Hep pasif duran, sonucu kabullenen takım olmaz.
  • Elwind tek şampiyon spamlayıp da diaya çıkan tipler gibi. Fiora harici berbat.

• Ben lol'e başlayalı 4 ay olduda bir şey soracaktım.Turnuva sistemi nasıl kaç grup var kaçı çıkacak felan bide fikstürü hangi siteden takip edebilirim.Bu konuyu açtığınız içinde teşekkür ederim.

• Broken blade ne seviyede takip edip yorum yapacak var mı? Ben beğendim fakat birkaç hatalı kararı oldu. Yanlış yerde TP attı, aşırı split pusha yönelik oynadı 1-2 fighta katılması gerekiyordu. Yani bu çocuk cidden Fab kadar iyi mi? Yoksa ondan daha iyi olabilir mi? Çok takip etmediğim için soruyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Broken blade ne seviyede takip edip yorum yapacak var mı? Ben beğendim fakat birkaç hatalı kararı oldu. Yanlış yerde TP attı, aşırı split pusha yönelik oynadı 1-2 fighta katılması gerekiyordu. Yani bu çocuk cidden Fab kadar iyi mi? Yoksa ondan daha iyi olabilir mi? Çok takip etmediğim için soruyorum.

o supp ve jungle la gs zor bir yere gelir berbatlar özellikle supp allah korusun plat elodayım takımıma gelmesini istemem
  • bugünün maçlarına hazır mıyız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

bugünün maçlarına hazır mıyız

Daha maç başlamadan söyleyeyim dp hep bunu yapıyor ne zaman yumurta kapıya dayansa 1-2 oyuncu alıp sup'un karşısına bu şekilde çıkıyor niye hiçbir yetkili çıkıp demiyor ağa siz napıyorsunuz kreş mi burası diye
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.