Şimdi Ara

Türkiye Rekor Kırdı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
3
Favori
6.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

biohard35

Türkiyenin en iyi sporcusu Derya'mış demekki olimpiyatlara gitmiş,zaten davetiyeyle gitti.
    Sporcu değilsen anlayamazsın onları,diğer kız yüzücümüz bugün ağlıyordu onun hakkında yapılan yorumlar yüzünden televizyonda çok moral oldu diyordu,
    Bu arada her sporcununda başarılı olucak diye bir beklentisi yoktur,şimdi 3. ligde futbol oynayan bir topçu hiç mi yapmasın o işi senin mantığına göre.Olimpiyatlara gitmek sporcular için çok büyük başarıyken derya 6 kere gitmiş daha ne istersin ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

MErak etmeyin Türkiye anca kendi içerisinde rezil olur veya dalga geçer gibi "Rekor kırdı" deriz.
    Türkiye dışında hangi ülke diyecek " Bu sene olimpiyatlarda Türkiye madalya kazanamadi" diye kaç ülke haber yapar ?
    Bence Sıfır Hiçkimse bahsetmez bile.

Olimpiyatlar bitince En çok kim altin madalya kazandı bu ve bunun gibiler haber olur.

Amerika hiç madalya kazanamasa olay olur burada konu açarsınız.
    Çünkü onlar gelişmiş ülke 1. Dünya ülkesi
    Türkiye hiç madalya alamasa kimse iplemez
    Çünkü türkiye gelişmemiş ülke 3. Dünya ülkesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

O sporcular bizim VERGİLERİMİZLE yetiştiriliyor vs ihtiyaçları karşılanıyorsa, onlardan başarı beklemek te bırakın Hakkımız olsun !

o konuya girilirse haksız duruma düşen yine bizim milletimiz olur. Spora gereken önemi vermeyen, genç nesli standart bir şekilde sosyalleşmesi için gereken maddi gücü ve manevi hissiyatı vermeyen/ veremeyen devlet, aile ve politik oluşumdur bizi bu duruma sokan. Şimdi bir olimpiyat konusu buraya kadar gelirmi gibisinden konuşanlar olur. Evet gelir arkadaş. Bu ülke bizim vergilerimizle bizim gencimizi bu duruma sokuyorsa bunları konuşma hakkım vardır ve var olmaya devam edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xceza94

Son gün çalıştılarsa demek ki...

komisyon çan eğrisi yaparsa belki bir kac madalya alırız.
  • quote:

Naruto45

olimpiyat barajını geçen oyuncular katılır olimpiyatlara,torpil felan yoktur,bilip bilmeden konusuyorsun.
  • sporcularımız fofoğraf çektirmek için gitmişler maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PossoPazzo

quote:

Naruto45

olimpiyat barajını geçen oyuncular katılır olimpiyatlara,torpil felan yoktur,bilip bilmeden konusuyorsun.

olimpiyatları izledim ayrıca sporcuların performansınıda gördükten sonra bu sonuca vardım bana öğretme onu bu sadece lafın gelişi torpil olayı ama çoğu şeyler türkiyede böyle işliyor sporda olduğunu sanmıyorum neyse.
    Konuyu uzatmayalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PossoPazzo

Derya Büyükuncuya laf atıyorlar.Laf atanların çoğuda halı saha maçına çağrılmayan kişiler.
    Adam tek başına 6 olimpiyatta Türkiye'yi temsil etmiş saygı duymak lazım.
    Güreşte madalya alırız, atletizmdede gelir.İnş Voleybol 'da da alırız.

Derya laf atılmayı hak ediyor adam aktif sporcu survivora falan katılıyo sana mı kaldı oralara katılmak git sporunu yap yok magazinlerde bilmem ne keşke onun yerine başka bi sporcu gitseydi güya türkiyenin en yeteklisiydi baya da para harcadılar ona Amerikada yaşıyo diye biliyorum yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

sporcularımız fofoğraf çektirmek için gitmişler maalesef.

Dua ette çekmişlerdir

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Asgari ücretin 750TL civarı olduğu ülkede tüm spor müsabakalarını paralı kanallarda yayınlar ve spor müsabakalarında, şike, hile hurda yapanlara ceza vermek yerine olayın üstünü de kapatırsan, bu sonuçlar çok doğal.

Evde oturan 7-8 yaşında ki çocuk bedava hazırlık maçı bile izleyemiyor, futbolu geçtim onun dışında, diğer müsabakaları zaten yayınlayan yok.

İtalya Sky 12 tane farklı kanal ile Olimpiyat yayınlıyor ülkesinde.

Bu sonuçlar gayet doğal.

Sonuna kadar haklı.
    Helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcudy

Kolaysa sen çık olimpiyatlara madalya toplamaya öyle oturduğun yerden atıp tutmak kolay

Heh işte bu arkadaş da gelmiş okey takımı tamamlanmış. Ben sporcu muyum? Eğer o orday o alacak madalyayı, ben değil. Benim yaptığım işte bir yanlışlık varsa o da söylesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Asgari ücretin 750TL civarı olduğu ülkede tüm spor müsabakalarını paralı kanallarda yayınlar ve spor müsabakalarında, şike, hile hurda yapanlara ceza vermek yerine olayın üstünü de kapatırsan, bu sonuçlar çok doğal.

Evde oturan 7-8 yaşında ki çocuk bedava hazırlık maçı bile izleyemiyor, futbolu geçtim onun dışında, diğer müsabakaları zaten yayınlayan yok.

İtalya Sky 12 tane farklı kanal ile Olimpiyat yayınlıyor ülkesinde.

Bu sonuçlar gayet doğal.

Bizde sporcu yetişmemesinin en büyük 2 sebebinden biri bu biri de eğitim sistemi zaten.
  • Oturduğumuz yerden yazmak ne kadar kolay .

Muhtemelen böyle saçma sapan bilinçsizce eleştirenlerin amatör olarak bile spor yapmışlığı yoktur .

Bu kadar eleştirdiğiniz Türk sporuna hanginizin katkısı oldu ? Kaç kişi bilinçli bi şekilde spor yaptı ve ya yapıyor ? Kaç kişi çocuklarını spora yönlendiriyor ?
  • Yukarda cahil denen insan.Pat diye sporda süper iyileşme nereden gördün.O İspanya bile kaç senedir buzamanki futbol için program yaptı.Bir anda oluyormu bu işler.Biraz sabır etmek lazım.Gelişiyoruz.Gelişmeden gelişmiş bir sporculara nasıl sahip olacağız.
  • İspanya kaç sporcuyla katıldı , kaç madalyası var şu ana kadar ona da baktınız mı ?
  • ya kardeşlerim bu nedir !

derya ve dilara roportajlarını daha iyisi varsa gelsin yüzsün dediler yorumunuz nedir
  • tamam başarısızlık varda bu ne acele?

daha kadınların boltu nevin yanıt var, basketbol ve voleybolda bişeyler bekliyorum
  • önemli olan katılmaktı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: b437

O değil de Derya Büyükuncu 6.kez katılıyorum diye bayağı haber kastı, bunun için miymiş?

hayırdır adamı olimpiyattan olimpiyata takip ediyosun galiba?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.