Şimdi Ara

***Türkiye PlayStation Store*** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.221
Cevap
1
Favori
81.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: Doodlezz

Misal bu Türkiye PSN'ye kavuştuk.

Benim elimde PAL COD 6 var diyelim. Yeni çıkan ek paketleri Türk PSN'sinden indirip, şuan ki USA PSN hesabıma yükeleyebilecek ve oynayabilecek miyim ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataskiran

aynen öyle..ama oyun bölge 2 olmalı..
    quote:

Benim elimde PAL COD 6 var diyelim. Yeni çıkan ek paketleri Türk PSN'sinden indirip, şuan ki USA PSN hesabıma yükeleyebilecek ve oynayabilecek miyim ?

Tamam anladım dostum teşekkürler. O zaman şuan ki hesabımızla sorun yaşamadan + eklentileri indirip oynayabileceğiz.
  • evet artık ek paketler sorun olmayacak..
    quote:

quote:

aynen öyle..ama oyun bölge 2 olmalı..
    quote:

Tamam anladım dostum teşekkürler. O zaman şuan ki hesabımızla sorun yaşamadan + eklentileri indirip oynayabileceğiz.

• Peki arkadaşlar, bana acilen cevap verirseniz çok sevinirim. Ben ingiltere psn kullanıyorum. Türkiye psn'den ek paketi satın alıp kurduğumda, yine ingiltere psn'ye dönüp oynamaya devam edebilirim değil mi?

Ek: Ya da bunlarla hiç uğraşmayıp, ş anda kullandığım hesabımdaki trophyleri ve hesaba kayıtlı bilgileri(örneğin killzone2'deki rütbelerimizi) Başka bir psn hesabına geçirmenin yolu yok mu? Sony'ye bununla ilgilig bir mail atsam, "psn bilgilerimi başka bir psn hesabına aktarır mısınız" diye?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 10 Haziran 2009; 20:19:47 >
  • ilk dediğini yapabileceksin ama 2. sinin olması :))) belki ancak obama yaptırır:))
    quote:

Orjinalden alıntı: naruron

Peki arkadaşlar, bana acilen cevap verirseniz çok sevinirim. Ben ingiltere psn kullanıyorum. Türkiye psn'den ek paketi satın alıp kurduğumda, yine ingiltere psn'ye dönüp oynamaya devam edebilirim değil mi?

Ek: Ya da bunlarla hiç uğraşmayıp, ş anda kullandığım hesabımdaki trophyleri ve hesaba kayıtlı bilgileri(örneğin killzone2'deki rütbelerimizi) Başka bir psn hesabına geçirmenin yolu yok mu? Sony'ye bununla ilgilig bir mail atsam, "psn bilgilerimi başka bir psn hesabına aktarır mısınız" diye?
  • quote:

ilk dediğini yapabileceksin ama 2. sinin olması :))) belki ancak obama yaptırır:))
    quote:

Peki arkadaşlar, bana acilen cevap verirseniz çok sevinirim. Ben ingiltere psn kullanıyorum. Türkiye psn'den ek paketi satın alıp kurduğumda, yine ingiltere psn'ye dönüp oynamaya devam edebilirim değil mi?

Hocam, evet haklısın çok zor. Ama yabancı forumlardan birinde adamlar bu konuda konuşuyorlardı. Denesem mi?

• sen bilirsin ama bence komik olur:)) yinede yaz gelen maili bizimle paylaşırsan genel bir örnek olur:))
    quote:

quote:

ilk dediğini yapabileceksin ama 2. sinin olması :))) belki ancak obama yaptırır:))
    quote:

Hocam, evet haklısın çok zor. Ama yabancı forumlardan birinde adamlar bu konuda konuşuyorlardı. Denesem mi?

• bu habere en çok sevinenlerden biriyim
    kullandığım psn Türk psn
    demolar içinde uk psn açmıştım tabi ek paketleri indiremeyince hayal kırıklığına uğradım
    şimdi shopto dan aldığım call of duty world at war oyununun
    hem map pack 1 hemde map pack 2 yi rahat bir şekilde indirip kurabilecekmiyim?
  • televidyon sitesi dediyse doğrudur. şimdiden turk psn store hayırlı olsun. bu arada psp go' da umd disk olmayacak oyunlar psn storedan satılacağı için turk psn store açılması gayet normal geldi bana.
  • oyunun bölge kodu 2 ise evet..
    quote:

Orjinalden alıntı: sipru81

bu habere en çok sevinenlerden biriyim
    kullandığım psn Türk psn
    demolar içinde uk psn açmıştım tabi ek paketleri indiremeyince hayal kırıklığına uğradım
    şimdi shopto dan aldığım call of duty world at war oyununun
    hem map pack 1 hemde map pack 2 yi rahat bir şekilde indirip kurabilecekmiyim?
  • bölge kodu 2 çok sevindim bu işe geç oldu ama napalım
    herkese hayılı uğurlu olsun o zaman
  • quote:

sen bilirsin ama bence komik olur:)) yinede yaz gelen maili bizimle paylaşırsan genel bir örnek olur:))

İnsanın yapacak işi olmayınca, eli boş olunca sıkılıyor doğal olarak. Ben de sıkıldım, yazdım bir mail, yolladım. BEkeleyip göreceğiz(çok açık ne olacağı ama olsun...)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Öz...

televidyon sitesi dediyse doğrudur. şimdiden turk psn store hayırlı olsun. bu arada psp go' da umd disk olmayacak oyunlar psn storedan satılacağı için turk psn store açılması gayet normal geldi bana.

Bu doğru. Ben böyle düşünmemiştim.
  • türkiye psn olamaz arkadaşlar sony firmasının böyle bi açıklaması yok,3.şahısların söyledikleri zaten olamaz.
    öyle olsa alman psn ,fransa psn çoktan çıkmış olmalıydı.hayale kapılmayın zaten türkiyenin oyun satışlarından sony hiç memnun değil.yunanistanda bile türkiyenin 10 katı oyun satılıyormuş.
    biz orjinal oyunu bile çinden ,shoptolardan getirtirsek daha çoook türkçe oyun bekleriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesx

türkiye psn olamaz arkadaşlar sony firmasının böyle bi açıklaması yok,3.şahısların söyledikleri zaten olamaz.
    öyle olsa alman psn ,fransa psn çoktan çıkmış olmalıydı.hayale kapılmayın zaten türkiyenin oyun satışlarından sony hiç memnun değil.yunanistanda bile türkiyenin 10 katı oyun satılıyormuş.
    biz orjinal oyunu bile çinden ,shoptolardan getirtirsek daha çoook türkçe oyun bekleriz.

Hocam iyi diyorsun da, genel olarak buradaki buradaki insanlara bakarsak, herkesin bir oyuna 180-200 lira verebilecek kadar lüks içinde yaşadığını düşünmüyorum. Şahsen ben 3 günden beri infamous mu prototype mı alsam diye milletin kafasını şişirmekten bıktım. durum şu, gelir az, aral sağolsun çok uygun fiyatlardan veriyor(!) Biz de biliyoruz yurtdışından getirtiğimiz oyunların Türkiye hanesine yazılmadığını. Ama yapacak birşey yok. Güzel ülkemin başındakiler bizim hatırımız için vergileri düşürecekse, o ayrı konu tabi.
    PS3 sahibi olduğumuz için şanslı olduğumuzu düşünüyorum, ama bir yandan da bu tip sorunlarla uğraştıkça da içimden bi allah kahretsin lafı geçip gidiyor...

• quote:

türkiye psn olamaz arkadaşlar sony firmasının böyle bi açıklaması yok,3.şahısların söyledikleri zaten olamaz.

PSP Go için yapmak zorundalar.

PSP Go'da UMD olmayacak. Hali ile PSN'den alınacak yada Media Go'dan. PSP Go Türkiye'ye de geleceğine göre Türkiye PSN'si açılma ihtimali yüksek. Sadece Türkiye içinde değil. Diğer ülkeler içinde açılır. Zaten Sony bütün ürünlerini tek bir ağda toplamak istediğini söylemişti.

• quote:

quote:

PSP Go için yapmak zorundalar.

PSP Go'da UMD olmayacak. Hali ile PSN'den alınacak yada Media Go'dan. PSP Go Türkiye'ye de geleceğine göre Türkiye PSN'si açılma ihtimali yüksek. Sadece Türkiye içinde değil. Diğer ülkeler içinde açılır. Zaten Sony bütün ürünlerini tek bir ağda toplamak istediğini söylemişti.

Tek bir ağda toplansa daha iyi olur.Language Select kısmından dilimizi seçsek tamam.

• quote:

alman psn, fransız psn çoktan çıktı zaten
  • PSS'ten kastın PSN'mi pek anlamadım? eger öyleyse harika bir haber bu.. Teşekkürler
  • bu arada Türk PSS açıldığında Sony milletin alışverişlerinden vs aslında ne kadar oyun alındığını daha iyi görecektir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.