Şimdi Ara

TÜRKİYE PLAYSTATION NETWORK ÜYELİK ALMAK (RESİMLİ ANLATIM) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
4
Favori
34.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SAYFAYI SIK KULLANILANLARA EKLEDIM ,aslında cok yenı ps3 kullanıcısı değilim ama çok sık oynamadıgımdan multı ıle psn ıle işim olmamıstı,ama bir gun için merak ederım belkı sayfayı not ettim
  • Bu aralar konunun buralarda bulunması faydalı olacaktır:)
  • rep teraziye tıklıyorum emeğine sağlık heheh
  • emeğine sağlık
  • Eline sağlık bende bunu arıyordum.
  • united stadets yaptım olmadı
  • PS3 ü yeni aldım PSN ye kayıt olmak istedim fakat doğum tarihi olan adımı geçtikten sonraki adımda takılıp kalıyorum http 0 gibi bir hata veriyor acaba neden?
  • Şimdilik psnde sorun olabilir. Resimde verilen adımları izleyerek tekrar denermisiniz. Gerekirse doğum tarihi isim soyad dışında resimdeki bilgileri yazabilirsiniz. Sonra editlersiniz.
  • bugün denedim tekrar sorun yaşamadım kaydımı yaptırdım.. tşk ederim..
  • mesajım bulunsun bakıcam teşekkürler
  • S.a arkdaslar bn uyelik almıstım şimdi yenıden bidaha almak istyrm Menüde Sign up yazıo yeni almak istyrm ama bi turlü bulamıorm yardımcı olursanz cok sevınırım
    ineternettn aldm olmadı
  • NEW USERS açıp , sonra tekrar psn almayı denemelisiniz.
  • Mesajım bulunsun kısa zamanda güncelleme yapınca lazım olacak :))
  • Kendim yapamadım,dediklerinize göre yaptım gene olmadı,bir makinada 1'den fazla PSN alınamıyor mu?Akrabamla ortak kullanıyoruz,onunkiyle takılıyordum,kendime özel bir tane almak istiyorum?

Edit:Ülke bölümü/Dil seçeneği ve doğum tarihini girdikten sonra karşıma sigh-In ID ve password çıkıyor direk,resimdekilerdeki gibi password'u tekrardan istemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodzina -- 18 Ocak 2012; 12:26:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IncredibLe!

Kendim yapamadım,dediklerinize göre yaptım gene olmadı,bir makinada 1'den fazla PSN alınamıyor mu?Akrabamla ortak kullanıyoruz,onunkiyle takılıyordum,kendime özel bir tane almak istiyorum?

Edit:Ülke bölümü/Dil seçeneği ve doğum tarihini girdikten sonra karşıma sigh-In ID ve password çıkıyor direk,resimdekilerdeki gibi password'u tekrardan istemiyor.

Edit2:Saçma sapan bir durum yüzünden alamamışım,normalde hiç bir konuya vs. gerek duymadan 1 dakikada alabilecek olduğum ikinci psn hesabı beni boşu boşuna uğraştırdı.

• kredi kartini kaydedemiyorum gecersiz diyor deliricem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kaç kişide daha bu sorunu duymuştum.Genel olarak bir problem var herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodzina -- 21 Ocak 2012; 14:41:44 >
  • Paylaşım için teşekkürler. Emeğine sağlık.
  • paylaşım için tşk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gfbekir

kredi kartini kaydedemiyorum gecersiz diyor deliricem

Biraz geç bir cevap olacak, belkide sorununuza cevap buldunuz ancak sorununuz kaynağı Visa veya Mastercard olmasıyla alakalı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.