Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1831. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.092
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18291830183118321833
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hem kendi adıma hemde müşterilerimiz adına sizlere ve sizin gibi diğer müşterilerimize yardımcı olan forum üyelerimize/müşterilerimize çok teşekkür ederim.

Burada dost/aile ortamı oluşturduğumuza inanıyorum, umarım hep böyle devam eder.. iyi ki varsınız
  • Konuya girmeyeli çok olmuş. Xiaomi kalemi gören istiyor, yeni işe başladım :) Ama orada bir sıkıntı var gibi gözüküyor.
    | Gearbest Türkiye |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TnesQuare kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Uzun bir süre önce "volkanik patlama" sebebiyle kargo şirketi Türkiye güzergahını kullanamıyordu. Son durum hakkında net bir bilgi yok maalesef. Mümkünse "tekrardan ücretsiz kargo gönderimini" açtırtacağım, lütfen takipte kalın.
  • GearBest.com kullanıcısına yanıt
    Ücretli de olsun ama neredeyse 4 dolara yakın kargosu vardı yanlış hatırlamıyorsam. 1 Dolar'dan satışa sunuldu mu yakın zamanda?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Şansa gece saat 3 te baktigimda biri iade etmisti aldim direk sonuncuyu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://tr.gearbest.com/crossbody-bags/pp_1188052.html?wid=90&lkid=11004390

Bu ürün için indirim kodu var mı? Kod geçerliliğini yitirmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Meraktan soruyorum çince biliyor musunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

Eyvallah hocam. Her zaman hemen yardıma koşuyorsun. Allah razı olsun. 26 Şubat'ta vermiştim. Önümüzdeki hafta gelir o zaman. Hayırlısı bakalım :)

Önemli değil hocam elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz yardımcı olabiliyorsak ne mutlu iyi günler.

• MSI GL62M 7RD - 223CN Oyuncu Laptop[8GB RAM + 128GB SSD + 1TB HDD / i7-7700HQ / GeForce GTX1050] / İndirim Kodu: GBTPC / 884$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bu ürün için ne kadar vergi öderiz... Ne kadarını gearbest karşılayacaktır...

• quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

Hem kendi adıma hemde müşterilerimiz adına sizlere ve sizin gibi diğer müşterilerimize yardımcı olan forum üyelerimize/müşterilerimize çok teşekkür ederim.

Burada dost/aile ortamı oluşturduğumuza inanıyorum, umarım hep böyle devam eder.. iyi ki varsınız

Ben teşekkür ederim Berkan hocam iyi ki varsınız birisinin yardıma ihtiyacı varken ve bilgimiz varsa yardımcı olmaya çalışıyoruz aile ortamı sizin sayenizde oluşuyor tekrar teşekkür ederim iyi günler.

• RU ile başlayıp NL ile biten kargo kayitlimidir arkadaşlar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eg90

RU ile başlayıp NL ile biten kargo kayitlimidir arkadaşlar ?

Kayıtlılıdır.
  • Evime kadar takip edebilirim değil mi ? Güzel bir ürün aldım çünkü Türkiyeye kadar takip edilenlerden değildir umarım.

• Mavi ışığı filtreleyen gözlüklerden alan var mı? Faydalı mı?
  • eg90 kullanıcısına yanıt
    Aynen Türkiye'de PTT kargo takip ile takibini yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

MSI GL62M 7RD - 223CN Oyuncu Laptop[8GB RAM + 128GB SSD + 1TB HDD / i7-7700HQ / GeForce GTX1050] / İndirim Kodu: GBTPC / 884$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Bu ürün için ne kadar vergi öderiz... Ne kadarını gearbest karşılayacaktır...

100 dolar üstüne verginin yarısını geri ödüyorlar.
  • Tahmini Laptop için ne kadar vergi çıkacaktır acaba... Trdeki fiyat lara yaklaşacaksa tek seferlik ödeme yerine taksit ile almak daha mantıklı olacaktır çünkü...

• quote:

Orijinalden alıntı: CB1111

Tahmini Laptop için ne kadar vergi çıkacaktır acaba... Trdeki fiyat lara yaklaşacaksa tek seferlik ödeme yerine taksit ile almak daha mantıklı olacaktır çünkü...

972,4 Dolar ödersin maksimum vergi dahil ( Vergi iadesini düştüm)
    Sen maksimumdan hesapla pakete 400 - 500 dolarda yazılabilir o zaman daha az vergi çıkar.
  • CB1111 C kullanıcısına yanıt
    Hocam bu üründe 2Gb gtx1050 var. Özelliklerden bakmışsınızdır umarım. 17" 4GB gtx1050 li cihaz cuma günü 848$'dı. Şuan stok yok, sanırım çabuk tükendi. Bende takipteyim 4Gb Gtx1050ti'lı bir cihaz için. Berkan Bey'in konusundan ve gearbestin sitesinden takip edin bence uygun bir cihaz yakalarız. MSI cihazların Uluslararası garantili olduğu özelliklerinde yazıyor. Diğer markalara da bakıyordum ama MSI olarak daralttım seçenekleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilsultan -- 3 Mart 2018; 16:7:41 >
  • Merhabalar.Benim üründe sıkıntı vardı yazdım şu aşağıdaki gibi cevap geldi.BEnim anlayamadığım karta iade seçeneği var mı yok mu ben karta iade istiyorum çünkü.

Dear Sinan,

Thank you for your patience.

We are sorry for this quality issue with your ite.

In order to solve this issue, we can refund you in full which is 29.28 USD for this order on your account or wallet with points.

Learn more about wallet benefits :http://www.gearbest.com/m-article.htm?id=111

Learn more about points fromhttp://www.gearbest.com/about/about-points.html

I look forward to hearing from you.

Best Regards

Waiola

Gearbest Customer Service
    http://www.gearbest.com/

• 
Sayfa: önceki 18291830183118321833
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.