Şimdi Ara

| Gearbest Türkiye | (1829. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
52.783
Cevap
803
Favori
4.101.072
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bi şey merak ettim siparişi geçerken sigortalı şekilde ödedim gelen pakette kutu deforme olmuşsa ne yapmam gerek kargoyu genede teslim almakmı lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DJI Mavic Air RC Drone / Flaş İndirimli / 809$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]
  • stormfather S kullanıcısına yanıt
    Üstad nasıl sizce peki bu ürün? Bilginiz var mı? Diğeri dyson'a benziyor tamamen. Ama bu da iyi fiyatmış, sadece sesi biraz daha fazla gördüğüm bir de başlığı öbür cihazın daha iyi. Ama fiyat gerçekten iyiymiş bunun...

• https://tr.gearbest.com/upright-vacuums/pp_1427474.html?wid=90&lkid=11004390

Bu üründe indirim var mı acaba?

• GearBest.com kullanıcısına yanıt
    bu fiyata bir de indirim kodu çıka gelirse olacakları düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: GearBest.com

DJI Mavic Air RC Drone / Flaş İndirimli / 809$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

merhaba ben bu ürünü almak istiyorum ne kadarlık bir vergi iadesi alırım acaba?

• quote:

DJI Mavic Air RC Drone / Flaş İndirimli / 809$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

bir de sigorta yapmalı mıyım ne işe yarar bu sigorta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inzu -- 2 Mart 2018; 21:37:0 >

• Benim kargom gelmedi gearbeste mesaj atınca aşağıdaki takip noyu verdiler bunu nerden kontrol edeceğim

Lütfen her bir paket için belirlediğimiz teslim son tarihini kontrol edin.

Takip Numarası: 89984671617, Teslimat Son Tarihi: 2018-02-09

• quote:

Genellikle 50-60TL ücret çıkmakta, daha da fazla olma ihtimali var tabii ki.. tamamen şans işi.

E-posta indiriminin süresi dolduğu için kaldırdım maalesef.

Xiaomi Air 13.3 Laptop[8GB RAM + 256GB SSD / Intel i5 / GEFORCE MX150 Ekran Kartı] / İndirim Kodu: XMNB03 / 828$ ~> [Satın Almak İçin Tıklayınız]

Hocam fiyat çok yükselmiş birden acaba tekrar inermi çünkü daha dün alicaktim parayı denkleştirmeye çalışıyordum şimdi baktığımda ise 740 dan 828 e yükselmiş acaba indirim talebinde bulunabilirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gurkanse

quote:

Orijinalden alıntı: stormfather

quote:

arkadaşlar spor için bluetooth kulaklık öneriniz varmıdır? eşim ve kendim için alacağım.kulaktan düşmicek güzel bass veren kaliteli önerilere açığım.Fiyattan ziyade kalitesi ve kulaktan düşmemesi daha önemlidir.kulaküstüde olabilir.

https://tr.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Bu ürünü önerebilirim kulaktan düşmesi mümkün değil daha önce kullandım sesi basslarıda gayet iyidir fiyat 20 dolar civarına iniyor genellikle

hocam bunda karar kildim gibi sagol tavsiyen icin.

Hayırlısı olsun güzel bir ürün iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: koyuncuh

Üstad nasıl sizce peki bu ürün? Bilginiz var mı? Diğeri dyson'a benziyor tamamen. Ama bu da iyi fiyatmış, sadece sesi biraz daha fazla gördüğüm bir de başlığı öbür cihazın daha iyi. Ama fiyat gerçekten iyiymiş bunun...

İnanın bilgim yok sadece internetten birkaç video izledim fiyat olarak iyi işinizi görebilecek bir ürün ise değerlendirebilirsiniz takdir sizin iyi akşamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Doganyurtlu

Kargo ücretlerine bile ayar gelmiş, bir fırsat niteliği taşımıyor.

Evet dün yada bugün sabah ücretsizdi kargolar öğlen yazıyı yazdım ücretsiz diye sonra bir baktım kargolar ücretli olmuş yazıyı tekrar düzenledim iyi akşamlar.

• Mavic air stok bitmiş bidaha ne zaman olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sorix

Hocam bi şey merak ettim siparişi geçerken sigortalı şekilde ödedim gelen pakette kutu deforme olmuşsa ne yapmam gerek kargoyu genede teslim almakmı lazım

Kargoyu teslim alın kutuyu açarken video çekin elinizde kanıt olsun bir sıkıntı var ise gearbest müşteri hizmetleri ile iletişime geçin gerekeni yaparlar iyi akşamlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar spor için bluetooth kulaklık öneriniz varmıdır? eşim ve kendim için alacağım.kulaktan düşmicek güzel bass veren kaliteli önerilere açığım.Fiyattan ziyade kalitesi ve kulaktan düşmemesi daha önemlidir.kulaküstüde olabilir.

https://tr.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Bu ürünü önerebilirim kulaktan düşmesi mümkün değil daha önce kullandım sesi basslarıda gayet iyidir fiyat 20 dolar civarına iniyor genellikle

hocam bunda karar kildim gibi sagol tavsiyen icin.

Hayırlısı olsun güzel bir ürün iyi akşamlar.

tavsiye icin ben tesekkur ederim.size de iyi aksamlar

• isoux kullanıcısına yanıt
    merhabalar, 740$ olanin ekran kartı hd graphics mx150 degil.

• Ne vergi iadesi ne de ürün inceleme puanı (video çekip, fotoğraf ve tüm incelemeleri tamamladığım halde ) gelmiyor. Tcket açınca da kopyala yapıştır cevaplar dönüyor. Sistemde sorun var 70 puan verelim lafta 5 katı puan veriyorlar. Ayrıca vergi iadesi de ürün geleli neredeyse 1 ay oldu hala yatmadı. Bunları göz önünde bulundurarak alışveriş yapın lütfen.
  • Aldığımız ürün 170USD, gearbest faturaya 85USD yazdığında(100USD altı bildirim yapmış oluyor) ödeyeceğimiz verginin tamamı mı iade edilecek yarısı mı?
    Birde vergi ödemesinde nakliye ücreti hariç tutuluyor değil mi?
  • Hocam 850 evo fiyatlarında bir yanlışlık mı var acaba?

https://tr.gearbest.com/hdd-ssd/pp_311494.html?wid=90

120gbye tıklayınca 338 tl yazıyor fakat ürün başlığında hala 250 gb yazıyor.250gb seçeneğine tıklayınca fiyat 530 oluyor.
  • bnym97 kullanıcısına yanıt
    Doğru fiyat, Çin sitelerinde genelde birçok pc ürünü tr fiyatının çok çok üzerinde satılmaktadır.

850 evo 250 gb trde 380 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNeXiEtY -- 3 Mart 2018; 3:12:29 >

• 
Sayfa: önceki 18271828182918301831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.