Şimdi Ara

Türkiye, otoyol kalitesinde dünya 30'uncusu oldu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
175
Cevap
0
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: bluemersini

Bu mesaj silindi.
    Yoldan bile vatan haini olunuyor, vay anasını be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: immistercool

Aslında hocam cevaplarım çok fazla da ne bir adım öne ne geri gittiğimiz var o yüzden bugün sessizliğimi koruyacağım. ne güzel 40 milyara satılmamış keşke 4 milyara da satılmasaydı. ona bile engel olsalardı. bakış açımı çözemezsin büyük ihtimal çünkü parti kafasında olan biri değilim ve ideolojimi temsil edecek bir parti yok. ne cehepe ne akepe ne mehepe. bi bok olmaz bu ülkeden diyor ve herkese hayırlı bayramlar diliyorum. Ayrıca sizinle konuşmakta zevkliydi :D tartışmayı kavga etmek sanan çok fazla insan olduğundan bunun tadını vere vere muhabbet edebileceğim pek fazla insan olmuyor. Değerlisiniz.

Alıntıları Göster
    Size de iyi bayramlar, iyi tatiller. Sizinle konuşmak benim için de zevkliydi. Tatildeyken zamanınızı aldığım için kusuruma bakmayın.
    Benimle aynı fikirdeki insanlarla sohbet etmeyi sevmiyorum :)
  • Vallahi bence çok iyi...

Eğitimde 76

Mutlulukta 75

İnternet hızında 80'lerde

Yani her konuda sıralamamız ya yetmişlerde yada en son sıradayız. Otoyol kalitesinde 30. sıra bence çok iyi.

• Kendisi konya ili kadar olup gmh si bizden kat kat iyi olan ülkeler önümüze geçmiş. Yapılan değerlendirme ne kadar doğru yada ne kadar bilimsel buna dair bir konu yok. Mesela Ukrayna gibi havanin eksi 30lara geldiği bir yer ile Arapların ,asfaltın sevdiği sıcak havada ve dümdüz bir arazide döktükleri asfaltı ve bu iki ülkenin bu işe döktükleri paraları nasıl kıyaslamislar? Kıyaslamamislar ise buradaki dar düşünceli yorumların pek bir manası yok.

Topu topu konya kadar yerde kaç köy yolu kaç dağ kaç tünel ne gibi iklim ve arazi koşulları ve kaça mal ettikleri gibi kriterler üzerinden yapılması gerekiyor sizin o yüzeysel sazansal bakış acinizin hiç bir değeri yok. Dusunemiyorsunuz her bir olaya alıyorsunuz tamamen koyun gibisiniz. Burda ne bir partiyi savunuyorum nede birini eleştiriyorum. Ama eleştirilmesi gereken sizin gibi bir skmden anlamadan boş boş yorum yapanlardir.

• Ancak elestirmeyi, laf sokmayi bilirsiniz. Begenmiyorsan gidersin diyecegim ama boşa gidecek

• (bazılarına göre) kesin bizi kiskandiklari için sonuç böyle çıktı ama Almanya'daki köy yollarından bile kötü ve üstelik paralı olan bu yollar ile bu sonuç normal.

• O kadar yol yapılmışken 30.sıradaysa daha önce kim bilir kaçtaydık. Kıyaslamayı doğru yapmak gerekir.

Önceden gerçekten yollar çok azdı ve tek idi. Nasıl olduğunu eskiler hatırlar. İnsafsızlık etmemek Lazım.muhakkak daha da iyi olabilir. İnşaallah daha iyisini yapma gayretinde olanlar çıkar. Âyinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde Ziya paşa

• ula amerika zaten 5,7 puan da bızde 5 ıste neyın kafası bu anlamadım... daha ne olsun

• almanya nın ilk 10 da olmaması sasırttı
  • Türkiyede anayollar iyi olabilir ama mahalle araları berbat durumda.
  • ana yollarda dökülüyor ki... tek bildikleri düşük kalite yol köprü yapmak... sadece zarar ettirmek...
  • Birinci de olurduk ama Lozan
  • Ortalamayı düşüren zamanında sizin yapmadığınız yollar beyler!

En ufak zeka pırıltısı yok, hep yanı bizi kıskanıyorlar bıdıbıdısı.

Sosyal medya lincini bırakın, 15 yılda bu kadar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuna4242 -- 5 Ağustos 2018; 11:29:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xRoot

Sizin 90 yılda yapmadığınızı 15 yılda yapmaya çalışınca anca bu kadar oluyor
    90 yılda yapılanları satan da sizsiniz, unuttun mu küçük?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.