Şimdi Ara

Türkiye Olarak yine Dünya Rekoru Kırdık (Ss'li- Kanıt) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
16
Favori
14.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İran'dan kötü durumda değiliz ama İran'da hala Televizyon Şeytan icadı ve batı özentisi olarak görülüyor Sosyal Medyada dahil , hatta geçen gün İstanbulda İranin en büyük tv kanalı sahibi olan Gem Tv'nin sahibi İstanbulda öldürüldü ve ailesi İran rejimi yaptırdı gibi şeyler söyledi Batı özentisi yayınlar yapıyorsunuz gibi tehditler almışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

İran'dan kötü durumda değiliz ama İran'da hala Televizyon Şeytan icadı ve batı özentisi olarak görülüyor Sosyal Medyada dahil , hatta geçen gün İstanbulda İranin en büyük tv kanalı sahibi olan Gem Tv'nin sahibi İstanbulda öldürüldü ve ailesi İran rejimi yaptırdı gibi şeyler söyledi Batı özentisi yayınlar yapıyorsunuz gibi tehditler almışlar

Kitap okuma oranı olarak İran'dan kötü durumdayız...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam hocam bu tarz konular açmani destekliyoruz

Yeri gelir laf yaparlar hayla uzaya çıkamadık yha .s.s.s.s.

İnsanların bilinçlenmesi için açılan konularada bune yha .s yapar bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huawei16 -- 2 Mayıs 2017; 19:42:0 >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Tamam ondan bahsettim TV ve sosyal medya kısıtlamaları daha fazla olunca insanlar kitaplara yöneliyor zaten arada çok büyük fark yok ama bu kısıtlamalar sonrası oluşan bir önde olma durumu söz konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: OrQuN

Yüce önderin bugüne dek söylediği tek bir söz yanlış çıkmıştır;

Türk milleti zekidir.

Türk milleti çalışkandır buda 2. Olsa gerek

• quote:

Tamam ondan bahsettim TV ve sosyal medya kısıtlamaları daha fazla olunca insanlar kitaplara yöneliyor zaten arada çok büyük fark yok ama bu kısıtlamalar sonrası oluşan bir önde olma durumu söz konusu

Ya Kitap okuma olarak 86. Sıradayız... Bazı Afrika ülkelerinin bile gerisindeyiz...

Kitap Hediye etme olarak 140. Sıradayız Dünya'da...

Facebook kullanımı olarak Dünya'da 1. Sıradayız.

Türkiye Olarak yine Dünya Rekoru Kırdık (Ss'li- Kanıt)

Televizyon izleme olarak Dünya'da 1. Sıradayız.

• Kardeşim çabanı takdir etmekle beraber sana çok üzülüyorum çünkü cahille uğraşmak dünyadaki en zor iştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Kardeşim çabanı takdir etmekle beraber sana çok üzülüyorum çünkü cahille uğraşmak dünyadaki en zor iştir.

Her cefanın bir sefası da var ama... Zordur ama bir kişiyi bile kendimi düzeltmeye çalışırken etkilemiş olsam tüm çabaya fazlası ile değer.

• Bu arkadas kemaliz atayiz komunuz ajsjznakskkss

ccc tayyik reyiz ccc

Reyizi yedirmezuk

• quote:

Orijinalden alıntı: Isengardlı

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Prenses elif ne kim izliyo bunu

Yeni nesil ebeveynler çocukları zırladığı zaman eline telefon tutuşturuyor. Ne olmasını bekliyordunuz? Hiç youtubeda gündemdekilere baktınız mı? Yarıdan fazlası bebek kanalı.

artık yeni nesil aileler çok çocuk falan mı yapıyor ? en az 3 en az 5 falan mı yapıyorlar da çocukların izledikleri kanallar ergen-yetişkinlerin izlediklerini geçebiliyor .

Kitap okuma verileri bence artık şöyle yapılmalı , Elde tutulabilir kitap ve Dijital kitap , çünkü bizim ülkede Wattpad denilen kitap okuma ve yazma uygulaması çok aşırı kullanılıyor hatta öyle bir ilgi varki kitaplar filmlere uyarlanıyor ve normal olarak basılıyor , yani illa kitap okumak için kitap almaya ve bu istatistiklere girmeye gerek yok.

• quote:

Kitap okuma verileri bence artık şöyle yapılmalı , Elde tutulabilir kitap ve Dijital kitap , çünkü bizim ülkede Wattpad denilen kitap okuma ve yazma uygulaması çok aşırı kullanılıyor hatta öyle bir ilgi varki kitaplar filmlere uyarlanıyor ve normal olarak basılıyor , yani illa kitap okumak için kitap almaya ve bu istatistiklere girmeye gerek yok.

Onlar zaten dahil, kitap okuma anketine göre yapılıyor bu istatistikler, basılan kitap sayısına göre değil, o konuda iyiyiz 14. Sıradayız basılan kitap olarak ama okumaya gelince 86 hediyeye gelince 140. Ülkeye düşüyoruz

Ben onların pek dahil edildiğini düşünmüyorum Wattpad ve Dijital kitap olarak yayınlanan kitaplar Torrent tarzı yerlerden elde edilebiliyor ve bunların kayıtları pek yok he bu tarz alımlar pek doğru değil ama var , bide sesli Kitaplar var ben çok severim ve hayal gücünü daha çok geliştirdiğini düşünürüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E24E8F01 -- 2 Mayıs 2017; 20:16:39 >
  • quote:

Ben onların pek dahil edildiğini düşünmüyorum Wattpad ve Dijital kitap olarak yayınlanan kitaplar Torrent tarzı yerlerden elde edilebiliyor ve bunların kayıtları pek yok he bu tarz alımlar pek doğru değil ama var , bide sesli Kitaplar var ben çok severim ve hayal gücünü daha çok geliştirdiğini düşünürüm.

Sizi yoldan çevirip soruyorlar, kitap okuyor musunuz diye... Elektronik okuduğunuz kitabı dahil etmez misiniz eğer okuyorsanız? Mesela şimdi dahil ettiniz.

Maalesef dijital olarak da e-kitap'ta büyük düşüşler var işte istatistik.

E kitaplara olan ilgi yıllara göre...

Bizim gençliğinde Torrent'ten film, oyun ve dizi indirmek varken kitap indirmeyeceğini çok rahatlıkla biliyor olmanız gerekir zaten...

İndirse bile stoklama amaçlı ve kenarda durduğunu da gayet iyi biliyorsunuz.

İstisnalar olur elbet.

• Helal hocam bazen konuların baysa da az veya çok bir şekilde insanları düşünmeye itiyorsun.

Telefondan yazdığım için ve pek rahat yazamadığım için bu konuşmada uzayıp gideceği için senide cevapsız bırakmamak için bu yazıyı yazıp ayrılıyorum , son olarak şunu söylemek isterim yazılarınız ve konularınız çok güzel , bu forumdan siyasi konular arttığı için soğumuştum ama sırf sizin konularınız için tekrar girmeye devam edeceğim , Kendinizi iyi bakın ALLAH'a emanet olun :)

• quote:

Telefondan yazdığım için ve pek rahat yazamadığım için bu konuşmada uzayıp gideceği için senide cevapsız bırakmamak için bu yazıyı yazıp ayrılıyorum , son olarak şunu söylemek isterim yazılarınız ve konularınız çok güzel , bu forumdan siyasi konular arttığı için soğumuştum ama sırf sizin konularınız için tekrar girmeye devam edeceğim , Kendinizi iyi bakın ALLAH'a emanet olun :)

Teşekkür ederim, aynı dileklerimi size gönderiyorum. Allah'a emanet olun :)

• Hocam konularınızda pek çeşitlilik yok yalnız. Aynı cümleyi farklı dillerde anlatıyorsunuz.

İşin komik kısmı vaktinize değer bir gelişme göremiyoruz. Survivor hala tepede. Sadece forumda isim yaptınız o kadar.
  • Cabanızı takdir ettim.

Maalesef bizim halkımızda ağır bir cahillik ve sığ bir düşünce yapısı var(maalesef)

Çözümünü bilmiyorum, bu güne kadar düzelmediyse daha da düzelmez.
    Ülkenin bir tarafı çok iyi kendini geliştirmişken (akademik-kariyer olarak) bir tarafıda maalesef dibi boylamış.

Bunu nasıl anladın derseniz google akademik'te hastalığımla ilgili makaleleri okurken anladım, ingilizce-türkçe yazılmış makaleler, deneyler,sonuçlar... Gerçekten kendini yetiştirmiş insanımız var ama çok çok az
  • quote:

Orijinalden alıntı: kummbara

Hocam konularınızda pek çeşitlilik yok yalnız. Aynı cümleyi farklı dillerde anlatıyorsunuz.

İşin komik kısmı vaktinize değer bir gelişme göremiyoruz. Survivor hala tepede. Sadece forumda isim yaptınız o kadar.

YouTube istatistikleri ile ilgili daha önce konu açmamıştım ama...

Tüm ülkeyi veya forumu değiştireceğim diye bir iddiam olmadı ki, ama bir etkisi olduğunu önceki konulara gelen mesajlar ile sonraki konulara gelen mesajları karşılaştırarak görebiliriz aslında...

Önceki konularda hep hakaret vardı, şimdi artık değişiyor galiba görüyorsunuz zaten.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.