Şimdi Ara

Türkiye’nin Yeni İnterneti Waaynet’ den Maksimum Hızda Sınırsız & Kotasız Taahhütsüz İnternet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
2.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye’nin Yeni İnterneti Waaynet’ den Maksimum Hızda Sınırsız & Kotasız Taahhütsüz İnternet

‘’Herkes İçin İnternet , Herkes İçin Waaynet .

Türkiye’nin Yeni İnterneti Waaynet’ den Maksimum Hızda Sınırsız & Kotasız Taahhütsüz İnternet

‘Ne kadar Hız O kadar Ödeme’ olsun istemez misiniz?

Maalesef pek çoğumuzun ev ve iş yerinde kullandığı internetin altyapısı aynı hızda değil. Kimilerimiz 8 mbps’yi geçmeyen internet hızlarıyla saç baş yolarken kimilerimiz de 1000 mbps gibi yüksek hızlardaki internete ulaşabilmektedir. Peki bu farkın fiyat adaletine yansıması gerekmez mi? 

8 Mbps İnternet Altyapısına Neden 100 Mbps İnternet Ücreti Ödeyesin?

Diyelim ki Altyapınıza gelen maksimum hız 16 mbps peki neden bu hızda ki internet için  100 mbps lik internet ücreti ödüyorsunuz? Alt yapılarımız şansa dayalı olsa da bütçemize en uygun kampanyayı bulmak da bizim elimizde. Waaynet tam bu noktada alınan hıza göre fiyat politikası izliyor ve altyapınıza gelen maksimum hızı en uygun fiyatlarla üstelik Taahhütsüz olarak sizlere sunuyor.

Altyapınızın Desteklediği Maksimum Hızı Minimum Fiyata Taahhütsüz Özgürce Alın…

Herkese altyapısının desteklediği maksimum hızı en uygun fiyata sunuyoruz. Ev ve İş Yerlerinizde Taahhütsüz Kotasız & Sınırsız 7/24 Kesintisiz İnternetin Tadını Çıkarabilirsiniz.

Altyapınızı Sorgulayın, En Uygun Tarifeyi Seçin ve Tek Tıkla Başvurunuzu Tamamlayın

Hemen altyapınızı sorgulayarak altyapınıza gelen maksimum hızı öğrenin. Tarife listemizden (https://www.waaynet.com.tr/tarifelerimiz/bireysel ) size en uygun tarifeyi seçin ve Hemen Başvur Diyerek Tek Tıkla Abonelik İşleminizi Başlatın. Dilerseniz bu işlemi 0850 30 30 300 nolu Çağrı Merkezimizi arayarak da yapabilirsiniz. Sizi yerinizden kaldırmadan tüm evrak işlemlerini ve kurulum sürecini ücretsiz yapıyor ve sizi 48 Saat İçerisinde kesintisiz internet hizmetine kavuşturuyoruz.

Farklı Operatördeysen Üzülme ; İnternetini Kapattırmadan Kolayca WAAYNET’e Geçiş Yapabilirsin..

Farklı bir operatördeyseniz Waaynet'e geçmek çok kolay. Tek yapmanız gereken https://www.waaynet.com.tr/sizi-arayalim linkine tıklamak veya 0850 30 30 300 Nolu çağrı merkezimizi aramak. Başvurunuzu alıp tüm süreci sizin adınıza yönetiyor ve sizi Waaynet ‘e geçiriyoruz. Üstelik hiçbir ücret ödemeden ve portunuzu kaybetmeden.

2 Ay Deneyin Beğenmezseniz Hiçbir Ücret Ödemeden Aboneliğinizi Sonlandırın

Hizmetimize ve kendimize o kadar güveniyoruz ki 2 Ay deneyin beğenmezseniz Hiçbir Cayma Bedeli ve ekstra ücret ödemeden aboneliğinizi kolayca iptal ettirin veya tek tuşla başka operatöre taşıyın..

Oyun Başladı Kural Değişmez.. Ekstra Ücret Yok 12 Ay Sabit Fiyat Garantisi

Tüm Tarifelerimizde abonelerimize 12 ay sabit fiyat garantisi sunuyoruz. Ekstra Ücret Sürpriz Fatura Derdi yok. 

Arkadaşını Getirene 1 Ay İnternet Hediye..

Waaynet'e Abone Olup Arkadaşını getirene 1 ay internet hediye. Tek Yapman gereken getirdiğin arkadaşının bilgilerini bizimle paylaşman. Üstelik Belirli bir dönem değil her zaman bu fırsattan yararlanabilirsin..

Türkiye’nin Yeni , Yüksek Hızlı Düşük Pingli Taahhütsüz Sınırsız & Kotasız İnterneti Waaynet.. Başvurmak İçin https://www.waaynet.com.tr/tarifelerimiz/bireysel Tıklayın..

Detaylı Bilgi İçin 0850 30 30 300 Nolu Çağrı Merkezimizi Arayabilir ve ya https://www.waaynet.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WaaynetDestek -- 30 Mart 2022; 11:12:8 >

• Kardeşim FTTH Turk telekom kullanıyorum, dairemde fiber sonlanıyor. Turk Telekom'un verdiği router'ın kutusunda kocaman büyük farklerle FİBER MODEM yazıyor. Cihazda RJ11 girişi veya xDSL desteği yok ama modem yazmış adamlar. Turk Telekom bile bu halkla uğraşılmaz demiş salağa anlatır gibi milyonlarca router kutusuna modem yazmış, bu adamlar mı düzeltecek bunu? Evde olmadığım için örnek resim atıyorum netten buldum, bende ZTE H298A HGW modelin kutusu var ama aynı yazı.

• Waayneti Turgutluda kullanan bir çok yakınım var. Hizmetten ve fiyattan memnunlar. Firma şuandan Tüm Türkiye'ye de hizmete başladı. Taahhütüm bitince ben de waayneti tercih edeceğim.

• İyi dilek ve temennileriniz için Teşekkür ediyoruz. Sizi En kısa sürede bekliyoruz
  • Tarafınıza ulaşarak gerekli bilgilendirmeleri edindim. İlginize çok teşekkür ederim. En kısa zamanda firmanızla iletişime geçeceğim.İyi çalışmalar.

• Teşekkür ederiz bekliyoruz
  • Daha rekabetçi bir fiyat olabilirdi halihazırda 100mbps netspeed 98 TL ve millenicom 99 TL ve gıbırnet 90 TL fiyat veriyorken Türkiye geneline yeni açılmış bir firma isim yapmak için daha agresif oşmalıydı diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok boş bir firma
    Fiber için modem ücreti ek 15TRY imiş.
    Yalnız fiber için modem değil router var
    Henüz router ve modem kavramlarını bilmiyorlar ki iss nasıl oluyorlar çok absürt bir durum.
    Artık hizmet alacaklar firmanın daha ürün adlandırmalarını bilmediğini bilsin ayrıca TT de öyle ama bu firmada bilgisiz daha router modem ayrımını bilmiyor xD zahaha
    Artık nasıl internet bilgileri varsa düşündürücü

• paker kullanıcısına yanıt
    Eleştiri ve düşünceleriniz için çok teşekkür ederiz. Fiyat politikasında amacımız uygun fiyat vermek olsa da ana amaçlarımızdan biri de verdiğimiz fiyatların sürdürülebilir olması bunu abonelerimize garanti ediyoruz.
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt
    Eleştirinize saygı duyuyor ve teşekkür ediyoruz. Karmaşık teknoloji kavramlarını herkesin anlayacığı şekilde basitleştirmek istedik. Takdir edersiniz ki herkes bu kavramları bilmeyebilir. Eğer internet ve teknoloji üzerine teknik olarak sohbet etmek isterseniz çayımız kahvemiz hazır sizi ofislerimize bekliyoruz
  • WaaynetDestek kullanıcısına yanıt

Hafız gelmek isterimde ben başka şehirdeyim siz başka şehirde ama gerçekten profesyonel hizmet vermek istiyorsanız lütfen doğru şeyler kullanın bakın ben ücreti için bir şey demiyorum benimde evimde tt nin cihazı var ev telefonum için ama ücreti değil çünkü sabit hat voip için mecbur ve para alamıyorlar onlarda hep modem diyorlar o tilginlara ama işte modem değil sizde modem lütfen demeyin

• cidden sosyal medya işini yürüten arkadaşlara veya çağrı merkezinde çalışan arkadaşlara modem/router arasındaki farkı mı anlatmaya çalışıyorsunuz
    resmen bir kulp takacak yer arıyorsunuz verdikleri hizmetleriyle değil de saçma sapan kelime ayrımıyla hem de. tek kelime: iğrençsiniz.

fiyatı diğer firmalarla kıyaslayan arkadaşlara hitaben, lütfen biraz serbest piyasa nedir okuyun.

@WaaynetDestek öncelikle foruma hoşgeldiniz firmanıza başarılar dilerim hayırlı satışlar olsun, biz kullanıcılar için ne kadar firma o kadar rekabet demek :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İyi dilek ve yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. Sizi de Waaynet e en kısa zamanda bekliyoruz.

• quote:

Ne kadar Hız O kadar Ödeme’ olsun istemez misiniz?

Maalesef pek çoğumuzun ev ve iş yerinde kullandığı internetin altyapısı aynı hızda değil. Kimilerimiz 8 mbps’yi geçmeyen internet hızlarıyla saç baş yolarken kimilerimiz de 1000 mbps gibi yüksek hızlardaki internete ulaşabilmektedir. Peki bu farkın fiyat adaletine yansıması gerekmez mi?

8 Mbps İnternet Altyapısına Neden 100 Mbps İnternet Ücreti Ödeyesin?

Diyelim ki Altyapınıza gelen maksimum hız 16 mbps peki neden bu hızda ki internet için 100 mbps lik internet ücreti ödüyorsunuz?

Türknet'e tepki olarak doğmuş bir firma demek ki.

• Sene 2022 neden hala şu internet paketlerinde Upload hızlarını yazmıyorsunuz ?

• Piyasaya yeni girmiş bi firma fakat fiyatlar netspeed gibirnet comnet gibi isim yapmış firmalara göre yüksek,fiyat politikası yanlış olmuş gibi.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Tepkimizin etkiye dönüşmesi için sizleri de Waaynet'e bekliyoruz
  • WaaynetDestek kullanıcısına yanıt
    Eleştiri ve yorumunuza saygı duyuyor ve teşekkür ediyoruz. Ülkemiz Şartlarında Sürdürülebilir ve istikrarlı bir fiyat politikası izlemeye çalışıyoruz.
  • hazarcep H kullanıcısına yanıt

Kardeşim FTTH Turk telekom kullanıyorum, dairemde fiber sonlanıyor. Turk Telekom'un verdiği router'ın kutusunda kocaman büyük farklerle FİBER MODEM yazıyor. Cihazda RJ11 girişi veya xDSL desteği yok ama modem yazmış adamlar. Turk Telekom bile bu halkla uğraşılmaz demiş salağa anlatır gibi milyonlarca router kutusuna modem yazmış, bu adamlar mı düzeltecek bunu? Evde olmadığım için örnek resim atıyorum netten buldum, bende ZTE H298A HGW modelin kutusu var ama aynı yazı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBCD -- 14 Mart 2022; 12:36:21 >
  • TheBCD T kullanıcısına yanıt

Ben mesajımda belirtmiştim tt bile bu ayrımı yapamıyor sizde yapamıyorsunuz ama bu armatörlüktür diye ..

ki bende de aynı durum mevcut evimde

• mustafa371988 M kullanıcısına yanıt
    Merhaba sürdürülebilir istikrarlı bir fiyat politikası izleyerek uzun vadede devamlı fiyatların değişmediği bir düzen sunuyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.