Şimdi Ara

Türkiye'nin yarısı 16 Mbps ve altında internet hızına sahip (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
1
Favori
8.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulan 100 mbit bi ben kullaniyorum sanirim zorla getirttim siteye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ttnet kullanıyorum hiç memnun değilim.Turkcell kullkananlar varsa memnunlar mı acba?Doğru düzgün bir film izleyemiyoruz.
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    İstanbul/üsküdar/Ahmediye Mahallesinde oturuyorum ve oturduğum sokakta bütün internet sağlayıcıları mevcut. 10 seneden fazla oldu ve hala ttnet kullanmaktayım ;

-Tarifem :
    Paket Adı 100 Mbps'ye kadar Hipernet FULL Limitsiz_Kat Kat H
    Kampanya Bilgisi Kat Kat Hız Kampanyası
    Taahhüt Bilgisi 08/11/2021
    Aylık Kullanım Miktarı Limitsiz
    Paket Hızı 100 Mbps'ye kadar

-90Mbps sabit alıyorum ve yıllardırda çok memnunum hep teknik desteği olsun hemde ilgi alakaları açıkcası ben hiç bir sorun yaşamadım ttnet ile ilgili ne zaman arasam anında geliyorlar ve yardımcı oluyorlar . Arızanın bol olduğunu dönemlerde bile hem düzeltim hemde faturamda arızaya istinaden defalarca indirimler yaptılar ve daha 2 ay önce sadece sabit bir problem için aradım sürekli teamspeak denen programda kopma yaşamaktaydım sürekli ve sağolsunlar portları hallettiler ve faturada indirim sağladılar. Kişiden kişiye değişir ama ben gayet memnunum tarafıma sağlanan hizmetlerden ve avantajlardan .
    Tabiki de gönül ister herkese düzgün internet , düzgün hizmet ve yüksek hızlar sağlansın sokak sokak bölge bölge bu işler değişiyor ne yazık ki umarım bu durumları aşabilir her firma . bölge bölge alt yapı iyileştirmesi bu kadar zor olamaz diye düşünüyorum. Upload desen her firmada rezalet durumda 90 download karşılık 7,32 upload veriyor.Uploadın karaborsa ve rant kapısı para tuzağına dönüştürülen bir ülke de yaşıyoruz. İnternet sektörünün komple düzelmesi lazım yoksa bu iş böyle uzar gider.

• ben 100 mbps kullanıyorum. bütün çevre en az 50 ama çoğu 100 mbps kullanıyor. durum cidden böyleyse yazık harbiden 16 mbps kullandığım günleri hatırlıyorum :D
  • Hem hizmet hemde fiyatlar açısından rezil bir durumdayiz.

Ankara merkezde 1 sene öncesine kadar 3 sokak yukarıda fiber varken bizde adsl vardı. O da 10 - 12 mbps arasında gidip geliyordu.

Ttnet 24 mbps xdsl e 100 tl istedi. Vodafonnet kendi altyapısını kurdu. Cayma bedelini de karşılayıp 100 mbps fiberi 90 tl ye getirdi.

Çok tereddüt ettim ama bir yıldır gayet stabil kullanıyorum. Alternatif ss yoksa maalesef ttnete mahkumuz ama varsa hiç düsünmeyin geçin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Utanç analizi resmen
  • Büyük sorumlu türk telekom hicbir anlaşmaya yanaşmayip tek başina dagitim yapmak istiyor.Hükumetin burada devreye girip bu tekel'i yıkması gerekir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16mı Benimki bazen 10 Mbps oluyor. Hızı artırmak için müşteri hizmetleriyle görüştügümde de bir sorun yok diyor
  • ry4n kullanıcısına yanıt
    Orası neresi? 😃

• quote:

Orijinalden alıntı: oklawa

Ben daha yukarılara olduğumuzu sanıyordum ama öyle değilmiş.

24 Mbps download hızıyla 102'nci sıradaymışız. Hoş ben 8 Mbps bile alamıyorum.

Küresel ortalama ise 74.64 Mbps.

https://www.speedtest.net/global-index#fixed

Rezalete bak.

Birkaç seneye 130'lara falan düşeriz bu gidişle.

• oklawa kullanıcısına yanıt
    ülke ortalamasını almalısınız...Türkiye'nin yarısı 16 Mbps ve altında internet hızına sahip
  • mesajı tersten okumuşsunuz siz... bizden iyiler demek istemiştim ben...
  • Olay internet mi sadece ? Ulkede elle tutulur tek kalite bisey soyleyin , birtane (1) ?
    YOK
    Yani next..

• smart0201 kullanıcısına yanıt
    150 bin lirayı ben neden ateşliyorum geri zekalı olmaya gerek yok. İletişim bir anayasal haktır. Benim paylaştığım hız o ülke için en düşük paket ve TL olarak aylık 20 TL ye geliyor. Kimse de alt yapı yok demiyor. Sen 2020 İstanbul'un göbeğinde 4 mbit hattı bulunca şükreden masum köylüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozhanbayram

150 bin lirayı ben neden ateşliyorum geri zekalı olmaya gerek yok. İletişim bir anayasal haktır. Benim paylaştığım hız o ülke için en düşük paket ve TL olarak aylık 20 TL ye geliyor. Kimse de alt yapı yok demiyor. Sen 2020 İstanbul'un göbeğinde 4 mbit hattı bulunca şükreden masum köylüm.
    Guzel de yarısı vergi oluyor bana 1400 Tl ye redmi note 8 alin hadi internet de cihaz kvd %50 ötv %50

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ALTYAPI ALTYAPI ALTYAPI
  • 35 mbps kullanıyorum türknet gayet güzel ttnet de çok şikayete rağmen 1.6 göremezken onun nedeni telefon eski hat olması dendi Türknet geçtim aynı kablodan 35 mbps geliyor ne enteresan değil mi

• Ben halen 8 Mbit kullanıyorum, ki henüz 8'i göremedim bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖZGÜNBEY -- 17 Mayıs 2020; 22:39:42 >
  • Ben kablonet in gözümü seveyim 24 mb lik paketim var wifi ile 23 mb alıyorum daha ne olsun ve 60 lira para ödüyorum Ping sürem 9 ms wifi ile daha ne olsun

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.