Şimdi Ara

Türkiye'nin üçüncü, Avrupa'nın en büyük Apple Store'u birkaç gün içinde açılıyor: Dördüncüsü yolda (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
16.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 Apple Store arasında en fazla 10 km mesafe var. Nasıl bir strateji bu anlamıyorum. İzmir ve Ankara’ya açılması gerekiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zombitch -- 30 Eylül 2021; 12:59:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 sene sonra görürüm belki. 1 telefonu 4-5 sene kullanmazsam kendimi kötü hissediyorum.

• biri ankaranın başkent olduğunu mail filan atsın sunlara gerçekten

• *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Cumhuriyetde Ankaraydı şuan halife ve padişah var.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Haziran 2021 fotoğraf çekimi. Bağdat Caddesi divan pub ın çaprazında muazzam bir yere yaptılar.

Türkiye'nin üçüncü, Avrupa'nın en büyük Apple Store'u birkaç gün içinde açılıyor: Dördüncüsü yolda
  • transverse T kullanıcısına yanıt
    Oturan insanların maddi gücünden bahsediyorum. Ev almakla ne alaka konumuz? Ona bakarsan Koru'da 20 yıllık dare satıp, Şişli'de sıfır binada da ev alamıyorsun.

Ama bahsettiğin durum insanların alım gücü olmadığı anlamına mı geliyor? Biraz mantık allah aşkına yaa..

Ben ne anlatıyorum adam Angora evlerinde 2 villa falan diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt

İstanbul berbat bir şehir, trafiği, pahalılığı, mültecisi . Yine de Ankara'ya dönmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

İstanbul berbat bir şehir, trafiği, pahalılığı, mültecisi . Yine de Ankara'ya dönmem.

sebebini yazarmısın peki ben hiç istanbulu görmedim mesela merak ettim neden bu kadar olumsuz

• herkes fiyatlardan vergilerden bahsetmiş ama arkadaşlar bu ülke yeni gelenlerle belki 90 milyonluk bir ülke ve bu ülkede ufak da olsa (bizim nüfusumuza göre) bir kesim ciddi şekilde iyi yaşıyor ve o kesimin sayısı kadar toplam nüfusu olan avrupalı ülkeler var yani adamlar sanmıyorum ki az satsınlar bizim düşündüğümüz gibi. Büyük çoğunluk yeni iphone duyurusuna anca bakar geçer ama kalan kısım verir siparişini geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: hDundar

Tüm mağazaları İstanbul’a açın, İzmir büyükşehir değil zaten.

çok meraklıysan gel istanbul cehennimde yaşa.

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

sebebini yazarmısın peki ben hiç istanbulu görmedim mesela merak ettim neden bu kadar olumsuz

Alıntıları Göster

iş piyasası ve sosyal hayat burada, o yüzden dönmüyor.

• Aynen, Ankara'da hafta sonu ne yapacağımızı şaşırıyorduk seçeneksizlikten, İstanbul'da en kötü sahile iniyorsun, deniz havası her derde birebir

• quote:

Aynen, Ankara'da hafta sonu ne yapacağımızı şaşırıyorduk seçeneksizlikten, İstanbul'da en kötü sahile iniyorsun, deniz havası her derde birebir

İçine edilmiş denizi ve havasını m diyorsun sanki bana ege kıyıları.İstanbul insanı boğan bir şehir çalışmak durumunda isen tatil için belli bir süre durulabilir ama çalışmak ve yaşamak için asla.

• keşke aaçan kişiye, ne düşnerek tr de karar kıldınız diye sorabilseydik

• fabahcivan kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsun da herkeste bu para var baksana adamlar en iyi müşteriyi buradan buluyor ki en büyük mağazayı Türkiyeye açıyor. Ürün yetiştiremiyorlar müşteriler sığmıyor mağazaya. Bu da bir ikilem değil mi?

• Götünde olmayan donunu bile satıp İPHONE alacak milyonlar var normal.

• Başlıkta Avrupa’nın içerikte Doğu Avrupa ve Orta Doğu'nun en büyük bağımsız Apple Store mağazası. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M3lank0lik kullanıcısına yanıt

Ege de aynı, bir trafik iyi, daha dün döndüm

• quote:

Ege de aynı, bir trafik iyi, daha dün döndüm

ege açık deniz.Marmara çok pis.Havası da iyi değil.

• monacomen kullanıcısına yanıt

Herkeste değil de, eskisi gibi ortadirekt yok, zengin ve fakir var

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.