Şimdi Ara

Türkiye'nin üçüncü, Avrupa'nın en büyük Apple Store'u birkaç gün içinde açılıyor: Dördüncüsü yolda (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
16.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demek ki, satışlar iyi...Troll arkadaşlara Selam ve duayla...

• İphone 11 modeli hala yok satıyor zira 12 de yeni yeni 11 seviyesine geliyor adam tabi ki yeni Apple store açar bizi çözmüş adamlar isterse telefon 25 bin olsun gene alan olur kredi çeker gerekirse elindeki Tofaş’ı ya da ineği satar alan olmazsa Youtuber Tiktoker tayfası gene alır ülkede kriz var ama passat uçuk fiyatına rağmen yok satıyor şu an sınıf olarak orta direk ve altı çöktü ev telefon araba hayal oldu bu sınıf için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 milyon değil olsa olsa 1-2 milyondur kalbur üstü kesim. Bayramlarda tatil beldelerinde sürekli alamancı görüyorum.

Lüks araç algınız passat ise şirketlere halen uygun fiyata alınabiliyor.

Bence şuanki durumdan değil de önümüzdeki 2-3 sene büyük değişiklik bekledikleri için olabilir. Adamlar dünyanın en zengin firması gelecek öngörüleri için kimbilir neler yapıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Ya iphonedan gelen vergi devleti düze çıkaracak olsa keşke. O vergi, tıpkı oto vergilerindeki gibi caydırma amaçlı, dövizle temin edilen ürüne talebi baskılamak için. Otoda sıfır ötv kdv olsa, kim gidip clio alacak?

Kim mi Clio alacak? Şu an yürüyen tabutlara binmek zorunda kalanlar, hatta onu bile bulamayankar hiç olmazsa arabaya benzer bir araca binme imkanı bulacak. O tabutlar da trafikten çekilecek kimse canıyla sınanmayacak. Vergi yoksulun üstüne binen en büyük yüktür. At gözlüğüyle bakmayın.

• Haber başlığı güzel bir anlatım bozukluğu örneği..

• Ankara dururken neden İstanbul ?

istanbulun hiç bir özelliği yok.

Ankara hem Başkent hem de bir çok şehir'e istanbul'dan daha yakın ve gidilmesi daha kolay bir şehir.

• Dördüncü şube İzmir İstinye Park AVM’ye açılacak

• quote:

Orijinalden alıntı: AlkanExclusive

Ankara’da Çayyolu bölgesinde herhangi bir lokasyona açsın bakayım bi, bakın noluyor. Ümitköy, Koru, Konutkent 1 - 2, Alacaatlı, Ahmet Taner Kışlalı, Beysukent ve İncek semtlerinin bulunduğu bölge burası. İstanbul ile karşılaştırırsak İstanbul’un Tarabya, Yeniköy, İstinye, Bebek, Etiler, Zekeriyaköy, Ulus, Riva gibi semtlerine denk semtler bunlar.

Bağdat Caddesi’nden sonraki lokasyon burası olmalı bence.

Ankara`nin hiçbir semti Tarabya, Yeniköy, Bebek, İstinye, Etiler falan olamaz. Bebek`te 3+1 daire fiyatına Angora'da 2 tane villa alırsın. O yüzden Ankara'ya açılmaz, saçma.

• Doların 8 TL olduğu aynı zamanda cep telefonundan statü sahibi olunan cep teli ile hava atılan bir ülkede ironik değil mi bu?

Gidip almayı biliyorum ama hiç işim olmaz alo dediğim internette gezdiğim cihaza o para , yurtdışı Xioami Poco X3 aldım yetiyorda fazla bile

• Bir ara iphone alınabilir seviyede idi. Ama artık zengin telefonu moduna geri döndü. Zenginin parası çok takmayın kafaya, samsunglara, xiaomilere vs devam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 30 Eylül 2021; 11:24:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Edit: Bu arada eklemeden geçemeyeceğim, aynı bu Facebook'ta ki 50 yaş üstü cahil dayılar gibi kulaktan dolma, şehir efsanesi cümlelerle yazmışsınız.

82 milyon nüfuslu Türkiye'de sence kaç kişi yeni iPhone için ön sipariş verdi ya da kaç kişi yeni iPhone'lardan alacak? Ben sana söyleyeyim toplasan 500 bin kişiyi geçmez.

Böyle bir istatistik şu an yapılmıyor ama en basitinden sokağa çıkıp milletin telefonuna bakabilirsin göreceğin cihazlar hep 4-5 hatta 6 sene öncenin modelleri olacaktır.

O yüzden gelip burda, toplasan 50 kişinin siparişini görüp genel bir Türkiye analizi yapma!

Ayrıca Apple, Türkiye'de en az kullanılan cep telefonu markalarından birisi, o herkesin elinde iPhone muhabbeti eskide kaldı.

Buyrun bu da kaynak;https://gs.statcounter.com/vendor-market-share/mobile/turkey

Huawei ile aynı satıyor Apple neredeyse.

Ben 82 milyonun hepsi iPhone kullanıyor diye bir cümle kullanmadım. Forumdaki sadece 50 kişinin siparişini görerekte yapmadım. Bu yaptığım genel analizdir. Dünya çapında en çok iPhone satılan ülkelerin başında geliyoruz. Diğer Apple ürünleri de ucuz değil ama tabi telefona göre insancıl vergi alındığından iPhone gibi mantıksız rakamlar değil. Bu diğer Apple ürünlerini kullanan insanların da en az %90’ında iPhone oluyor. iPhone modelleri düşündüğünüz kadar az satsaydı Apple burada neden mağaza açsın? Kaç ülkede 3 Apple Store gördünüz? Apple Türkiye’de hayrına mağaza mı açıyor sanıyorsunuz? Sizin düşünceniz doğru olsa, Apple Türkiye’den istediği satış rakamlarına ulaşamasa yeni mağazasını açmaz tam tersi olanları da kapatırdı. Siz bana geri kafalı dayı benzetmesi yapmışsınız da kendiniz neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum. Milletimizin süper zeka olduğunu mu kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Öyleyse durumunuz vahimmiş.

Kendim Apple’ın TV’si, Macbook’u ve iPhone’una sahibim. Apple’ın ürünlerini severekte kullanıyorum. Elimde 7 Plus cihazı var hala çok iyi çalışıyor. İstesem maddi durumum telefon yenilemeye yetiyor ama böyle saçma israflarda bulunmam. Bir telefon devlete alınmaz, böyle fahiş vergi olmaz. Her sene telefon yenileyenler böyle bilinçli tüketici olsaydı bu fahiş vergiler çoktan geri çekilirdi. Böylelerini uyarınca sana mı soracağım, istediğimi alırım dediler. Ben şimdi almak istediğimde bu kendini bilmezler yüzünden devlete de telefon almak zorundayım. Sanki onlar için bunu söylüyoruz, ucu sonunda bizlere dokunuyor sığlıklarından bunu anlayamıyorlar. Şimdi eserleriyle gurur duyabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Canadiens -- 30 Eylül 2021; 11:34:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

2000 li yılların başında ABD ye gittim, elimde minnacık panasonic gd 92, adamlar o sıra tuğla büyüklüğünde motorola kullanıyordu, kapaklı, antenli. Telefonu görenler, altın dişli birine bakar gibi bakıyorlardı, la keko, buna bu kadar para verilir mi ifadesi ile. Lakin iphone iyi hocam ya, kaç sene 6 kullandım, şimdi 12 aldım, yıllarca kafam rahat tlf konusunda, onu biliyorum. Piyasayı Çinliler domine etti, oppo zoppo alasım gelmedi

iPhone bence hala en iyi akıllı telefondur. Bende 7 Plus kullanıyorum ve hala çok iyi çalışıyor. Apple’ın bu fiyatlandırmada suçu yok, suç tamamen her sene bu fahiş vergilere rağmen telefonlarını gereksiz yere yenileyen insanlardadır. iPhone alan insan 5 sene keyifle telefonunu sıkıntısız kullanır. Şimdi bilinçsiz tüketici olan halkımız yüzünden telefon yenilemek istediğimizde bir tane de devlete almak zorundayız.

• çok garip olay bence. o fiyatlarla satmaları bile büyük olay. bir de yeni yeni mağazalar açıyorlar,yatırım yapıyorlar. demek ki talep var hacı. alan alıyor.

• Ekmek, peynir gibi satıyorlar. Para gelecek yeri iyi bilirler. Yakında 50 şube olur.

• Gelir farki inanilmaz merak efmeyin ordaki iphonelari alacak cok cok insan var

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Apple kullanmıyorum ama zaten Apple Store İstanbul'da varken Ankara'ya açmamak nedendir? Bir sonraki mutlaka Ankara'ya açılmalı.

• transverse T kullanıcısına yanıt
    Bence senin yorumun saçma

• Şu benzer yorumu yazanlarin enayiligi yüzünden Apple mağaza sayısını arttırıyor. Millet fakir ama siz de fazlasıyla enayisiniz. "Zenginin parası züğürtün klavyesini yoruyor burda, Şu yorumları okuyan ülkede herkes aç sanır, herkes aç değil sen fakirsin kardeş."

• quote:

Orijinalden alıntı: Canadiens

Ben 82 milyonun hepsi iPhone kullanıyor diye bir cümle kullanmadım. Forumdaki sadece 50 kişinin siparişini görerekte yapmadım. Bu yaptığım genel analizdir. Dünya çapında en çok iPhone satılan ülkelerin başında geliyoruz. Diğer Apple ürünleri de ucuz değil ama tabi telefona göre insancıl vergi alındığından iPhone gibi mantıksız rakamlar değil. Bu diğer Apple ürünlerini kullanan insanların da en az %90’ında iPhone oluyor. iPhone modelleri düşündüğünüz kadar az satsaydı Apple burada neden mağaza açsın? Kaç ülkede 3 Apple Store gördünüz? Apple Türkiye’de hayrına mağaza mı açıyor sanıyorsunuz? Sizin düşünceniz doğru olsa, Apple Türkiye’den istediği satış rakamlarına ulaşamasa yeni mağazasını açmaz tam tersi olanları da kapatırdı. Siz bana geri kafalı dayı benzetmesi yapmışsınız da kendiniz neyin kafasını yaşıyorsunuz bilmiyorum. Milletimizin süper zeka olduğunu mu kanıtlamaya çalışıyorsunuz? Öyleyse durumunuz vahimmiş.

Kendim Apple’ın TV’si, Macbook’u ve iPhone’una sahibim. Apple’ın ürünlerini severekte kullanıyorum. Elimde 7 Plus cihazı var hala çok iyi çalışıyor. İstesem maddi durumum telefon yenilemeye yetiyor ama böyle saçma israflarda bulunmam. Bir telefon devlete alınmaz, böyle fahiş vergi olmaz. Her sene telefon yenileyenler böyle bilinçli tüketici olsaydı bu fahiş vergiler çoktan geri çekilirdi. Böylelerini uyarınca sana mı soracağım, istediğimi alırım dediler. Ben şimdi almak istediğimde bu kendini bilmezler yüzünden devlete de telefon almak zorundayım. Sanki onlar için bunu söylüyoruz, ucu sonunda bizlere dokunuyor sığlıklarından bunu anlayamıyorlar. Şimdi eserleriyle gurur duyabilirler.

Alıntıları Göster

`Dünya çapında en çok iPhone satılan ülkelerin başında geliyoruz.`

Elinizde bununla ilgili bir kaynak var mı? Doğru değil çünkü

• Devlet teşvik ediyordur kesin sonuçta 1 telefon kendine 1 telefon devlete appleden daha fazla karı var sen aç bende kazanayı sende kazan diyor devlet hatta mağzanın tüm giderleri devletten bile olabilir dünyada ticaretten hiç bir şey koymadan 100 de 100 kazanan barka işletme var mı?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.