Şimdi Ara

Türkiye'nin üçüncü, Avrupa'nın en büyük Apple Store'u birkaç gün içinde açılıyor: Dördüncüsü yolda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
2
Favori
16.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
54 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • "yeni Apple Store'un Doğu Avrupa ve Orta Doğu'nun en büyük bağımsız Apple Store mağazası olması"

Güzel başlık koyulmuş

• Avrupa merkezi İrlanda'da, en çok kâr ettiği ülke falan da değiliz. Neden en büyük mağaza bize açılıyor acaba garip.

• U.C.V kullanıcısına yanıt
    Kredi çekip Apple alan bir millete sahibiz, bu kitleyi kaçırır mı şirket

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 4. Mağaza İzmir’de açılacak denilmişti

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tasarımı hakkında hiçbir sızıntı olmadı bugüne kadar, nasıl bir tasarımı olacak gerçekten çok merak ettim.

Dördüncü Apple Store muhtemelen İzmir'e ya da yine İstanbul sınırları içerisinde bir yere açılır diye düşünüyorum.

Son zamanlarda çok lüks markaların birden mağaza açmaya karar verdiği Yalıkavak'ta da açılabilir. Apple'ın sağı solu belli olmaz :)

• Tüm mağazaları İstanbul’a açın, İzmir büyükşehir değil zaten.

• Simon Laplace kullanıcısına yanıt

Bakırköy'ün mahallesi olan Yeşilyurt, Malatya'nın ilçesi olanla karışmış. Muhtemelen 4. store da zaten Bakırköy'e açılacaktır.

• En çok eşşek burada var nasıl olsa

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu karışıklık bilinçli ya da bilinçsiz yapıldı iyi gündem olmuştu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ankara'ya hala bir tane bile açmamış olmalarına şaşırıyorum. Eskişehir yolunun alt kısımları, Balgat-Çukurambar tarafından Çayyolu'na hatta Alacaatlı tarafına kadar uygun lokasyonda açılacak bir store'da leblebi gibi ürün satarlar. Porsche Taycan'lar symbol muamelesi görüyor bu dediğim yerde.

• Simon Laplace kullanıcısına yanıt

Aklımızda kalmış bunca sene, demek ki reklamın iyisi kötüsü olmuyor :)

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Apple'ın cebine en az para giden iPhone Türkiye'de satılıyor evet. Apple'a değil hükümetin cebine giden vergileri çıkarırsak dünyanın en ucuz iPhone'u, dolayısıyla Apple'ın en az kâr ettiği iPhone oluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu dolar bir 9 olsa da rahatlasak. Olup olmamak arasında kararsız kaldı. Apple Türkiye'de çok iyi pazarlandı doğrusu. Bazıları yemeden içmeden kısıp Apple cihazlarına saldırıyor. Haliyle bu yatırımlar şaşırtmaz.

• Yemeden içmeden giymeden kesip maaşını Apple cihazlarına bağlayan d.avrupa zaman zaman da ortadoğu ülkesi diye tanımlanan. hatta orta doğu teknik diye üniversitemiz de olan ülkeyiz. dünyanın en büyük mağazasının açılması lazım.

• Editör nasıl bir heyecan yaşıyorsa artık. Ortadoğu diyince zaten istanbulda 2 tane var, antebe yada adanaya açacaklar diye düşündüm. İstanbuldaki keriz yoğunluğuna yetişemiyorlar demekki. 4. Mağazanında orada açılması muhtemel.

• iphone kerizmasi baska

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Hocam dediğiniz gibi Türkiye'de ucuza satıyorlar aslında ama öyle çokta ucuza satılmıyor :) Kaldı ki birçok ülkeyi hesaplamakla uğraşmadım sadece büyük avrupa ülkeleri ile karşılaştırdım.

Ürün: iPhone 13 Pro Max 256GB

*Euro Kuru: 10.30 olarak alıyorum.

Türkiye'de Vergiler Hariç Satış Fiyatı: 10.920 TL (1.060€)
    Almanya'da Vergiler Hariç Satış Fiyatı: 1.145€
    Fransa'da Vergiler Hariç Satış Fiyatı: 1.155€
    İspanya'da Vergiler Hariç Satış Fiyatı: 1.138€

• Devletimize göre başkent Ankara. Yabancılara göre başkent İstanbul (yani onlara göre konstantinopolis).

• Daha çok çalışmalıyız.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.