Şimdi Ara

Türkiye'nin tamamen elektrikli ilk otobüs filosu İzmir'de hizmete giriyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MB-CLS

ankaradan cıkıp izmire gittimde yemin ediyorum utanıyorum. büyük şehir felan değil bildigin köy. ne kamu binası var dogru düzgün ne yol var dolmuşları bile bir garip arkadaş. bu otobüsleri aldılar bakalım hangi yolda yürütecekler. not chpliyim

Napalım kardeşim dağları tepeleri mi düzleştirelim ? En azından ankaranın soğukluğu ve donuk bakışlılığı yok insanları sıcakkanlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel izmir imize kimse kötü söz soyleyemez yalanin dolanin hırsızlığın ve borcun olmadığı tek belediyedir. Varsin yollar bozuk alt yapı biraz kötü olsun. Biz huzurluyuz mutluyuz. Iktidarin izmir dusmanligi sayesinde gelisim sürekli kisitlaniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun darısı Ankara'ya...

• ya bişeyi merak ediyorum bu otobüsleri yapan firma türk firması, şimdi bu yerli otobüs mü? bu yerli elektrikli otobüs ise yerli etlekrikli bir araba yapmak çok mu zor?

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelllll

quote:

ankaradan cıkıp izmire gittimde yemin ediyorum utanıyorum. büyük şehir felan değil bildigin köy. ne kamu binası var dogru düzgün ne yol var dolmuşları bile bir garip arkadaş. bu otobüsleri aldılar bakalım hangi yolda yürütecekler. not chpliyim

Napalım kardeşim dağları tepeleri mi düzleştirelim ? En azından ankaranın soğukluğu ve donuk bakışlılığı yok insanları sıcakkanlı.

Şu izmirlilerin izmir i türkiyeden bağımsızmış gibi anlatması da ayrı bir olay, komik insanlarsınız vesselam

• pixelllll kullanıcısına yanıt
    yav bırakın bu işleri izmirin merkezine bornovada kız arkadaşım oturuyor dogalgaz geçen sene geldi. Hala fiber alt yapı yok. Gerçekten izmir bir çok yönden köy. Bu bir gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StarSOzi

Çok ilginç bir kişi bile seçimle bağraştırmamış konu izmir olunca :) İstanbul’a 200 elektrikli otobüs

Konu seviyeli seviyeli devam ediyor işte ne güzel. Şu elektrikli araçları bir an önce yollarda görmek dileğiyle.

• Referandum öncesi bu tarz haber ve reklam görmek manidar. Nerede GS' İzmir marşı !?

• quote:

Çok ilginç bir kişi bile seçimle bağraştırmamış konu izmir olunca :) İstanbul’a 200 elektrikli otobüs

Yine Bizim vergilrimizle birileri çok fena zengin olacak.

Şaka şaka belki ironi yapar bu CHP tayfası diycem ama nerdee çok şey istiyom bende.

• quote:

yav bırakın bu işleri izmirin merkezine bornovada kız arkadaşım oturuyor dogalgaz geçen sene geldi. Hala fiber alt yapı yok. Gerçekten izmir bir çok yönden köy. Bu bir gerçek.

Bende buca da dağın tepesinde evka 1 de oturuyorum en az 5 yıldır doğal gaz ve fiber net kullanıyorum onu yerel yönetime değil dağıtıcı firmalara soracaksınız.
  • quote:

Dertleri ülkenin herhangi bir yerinde yapılan iyileşme değil.

Dertleri iyileşmenin kimin yaptığı!

Rasyonel bakan bizim gibi insanlar ise taştan olsun yerli olsun, ülke sermayesi dışarıya çıkmasın, doğaya hiç bir zarar verilmesin yada alternatif en iyi çözüm bulunsun derken. Diğerlerinin işi gücü kim yaptı b partisi o zaman yuuuhhhhh kim yaptı d partisi o zaman alkışşşşşşş

Bunlar böyle maalesef kardeş

Ülkenin faydasına olan herhangi bir şeyi kimin yaptığına bakmadan destek olup, yapıcı eleştirilerle ortak noktada buluşmak varken bunların kara zihniyeti yüzünden her şeyi sağa sola yaftalama yoluna gidiyorlar.

İnşallah bir gün yaptıklarının yanlış olduğunu anlarlar.

• tekerleği icat etik :) yaşasın :D

• SEÇİMDE HAYIR OYLARI ARTSIN DİYE YAPILMIŞ BİR ÇALIŞMA BU (!)

Vatanımıza milletimize hayırlı uğurlu olsun bizler kimse gibi yapılan faliyetleri sadece siyasi düşüncemiz bir olmadığı için eleştirmeyiz.
    İster İstanbul'da yapılsın isterse ülkemin başka bir köşesinde, ister A partisi yapsın ister B partisi, yapılan iş milletimin yararına ise ben o işi tebrik eder ve devamını dilerim...

• usb şarj yeri
    mühendisliğimizin çok güzel bir özeti gibi,
    aynı teknolojiyi istanbul metrobüs'lerinde de görmek isteriz ! :)

• MB-CLS kullanıcısına yanıt
    Çölden köye gelmişsin daha ne istiyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cebinden mi almışlar sanki, benim vergilerimle alınıyor. alacaksınız tabi. göreviniz değil mi. şaka yaptım :) hayırlı olsun...

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Kağıt üzerinde elektirik motorlarının torku daha verimlidir, doğalgazlı dizellere benzetmeyin :D

Ayrıca teknik verilerine ulaşabilcek olan varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kugutex

quote:

Yine Bizim vergilrimizle birileri çok fena zengin olacak.

Şaka şaka belki ironi yapar bu CHP tayfası diycem ama nerdee çok şey istiyom bende.

Ne güzelde yazmışsın :) Ne chp ne de akp liyim ama doğrunun her zaman yanında olmak lazım. Özellikle de durum VATAN olunca.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahnksqualt

quote:

Dertleri ülkenin herhangi bir yerinde yapılan iyileşme değil.

Dertleri iyileşmenin kimin yaptığı!

Rasyonel bakan bizim gibi insanlar ise taştan olsun yerli olsun, ülke sermayesi dışarıya çıkmasın, doğaya hiç bir zarar verilmesin yada alternatif en iyi çözüm bulunsun derken. Diğerlerinin işi gücü kim yaptı b partisi o zaman yuuuhhhhh kim yaptı d partisi o zaman alkışşşşşşş

Bunlar böyle maalesef kardeş

Ülkenin faydasına olan herhangi bir şeyi kimin yaptığına bakmadan destek olup, yapıcı eleştirilerle ortak noktada buluşmak varken bunların kara zihniyeti yüzünden her şeyi sağa sola yaftalama yoluna gidiyorlar.

İnşallah bir gün yaptıklarının yanlış olduğunu anlarlar.

İşte ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi vaziyet. Keşke dediğin gibi olabilse insanlar.

• Teknik verilerinewww.tcv.com.tr veyawww.bozankaya.com.tr adresinden ulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MIKE CHECK -- 31 Mart 2017; 11:37:57 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.