Şimdi Ara

Türkiye'nin özeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
3
Favori
15.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
261 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İşte bu yüzden askere falan gitmek istemiyorum. Satranç oyunundaki piyonlarız resmen. Çok rahat harcanabiliriz yeter ki baştakilere zeval gelmesin. 4 defa askerlerimiz zehirleniyor, araştırma başlatılması isteniyor fakat akp ve mhp tarafından reddediliyor. Bunları yazınca da vatan haini, fetöcü, dhpkcli, pkklı oluyoruz. Bence siz vatan haini kavramını karıştırıyorsunuz, aynaya bakın işte o zaman vatan hainini göreceksiniz.

Türkiye'nin özeti

Türkiye'nin özeti
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• yiyin efendiler yiyin
  • Kaç aydır yazı yazmıyordum bu bölüme,fakat öyle haklı bir zerzelişte bulunmuşsun ki,sırf sana ağzına sağlık demek için yazıyorum.Askere yeni gidecek olan kardeşlerime de sabır diliyorum.Ben o zehirlendikleri yerde ve o yemek dağıtılan yemekhane,3 ay acemi birliğimi yaptım.Bu yaşananlar o kadar derinden sarsıyor ki beni anlatamam.Yazımın sonuna bir şeyi eklemek istiyorum,bu yaşananlara Allah huzurunda şahitlik yapıyorum,ahirette fitil fitil bunu burnunuzdan getireceğim,Akp ve Akp'liler...
  • Amen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günü gelecek bunlara oy verenler ağzını bile açamayacak korkudan.Az kaldı
  • Çok içten bir şekilde doğruları dile getirmişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek muslumanlik ayri akp muslumanligi ayrı seyler

• manisada ki olay sanırım bende zamanında orada acemi birliğinde askerdim usta birliğime gideceğim gün gıda zehirlenmesi olmuştu hayatımda ilk kez orada serum bağladılar askerde sistem şöyledir denetlemeye gidecek yemek on numara olur geri kalan daha kalitesiz ürünlerden yapılır yemek firmalarının karaktersizliği sonucunda böyle haberler çıkar doğusunda da batısında da asker en kaliteli en güzel yemeği yemeli oradaki çocukların anneleri evlatlatlarını devlete emanet ediyorlar emanete hiyanet olmamalı
  • Sizin şanssızlığınız, asker ve Türk düşmanı vatan hainlerinin yönetimde olduğu zamana denk gelmeniz. Ordunun her zaman böyle olduğunu zannedip ülkenize düşman olmayın. Ben askerdeyken, yani akpli vatan düşmanları henüz devleti ele geçirmemişken asker kendi yemeğini kendi yapardı ve çok titiz, çok temiz şekilde yapılırdı. Ben ne acemilikte ne ustalıkta hiçbir zaman böyle bir olaya şahit olmadım. Bu zamanlar da geçecek elbet. Askerimiz hak ettiği değeri tekrar görecek.
  • Hocam şuan istemeyerek düşman edildim resmen mezun oldum 1 senedir issiz dolaştım , turkiyenin ilk mekatronik mühendisliğinden mezun oldum is yok. İs veren anasının gözünü isteyip asgari ucret veriyor. Üstüne referandum olunca tamamen bittim. Askerliği de sağlıktan dolayı korktuğumdan gitmeyecektim. İs bulamayınca artık mecbur şubeye gittim. Sağlıklı olsam ilk yapacağım işti. Birileri çok kolay çürük raporu alırken biz ise dıdısının dışkısından geçmek zorundayiz ki epilepsi hastalarını bile gondermisler.

• Doğru diyorsun ama son söyledigin iyi olmadı düşmanlık yaparak bir yerlere gelemeyiz. Bu zamanda savaş olsa kendi içimizde birbirimizi vururuz artık o duruma geldik Allah belalarını versin ağır laftır. Buradan benim o partilere oy verdiğim çıkmasın lütfen amacım siyaset değil. Ama kimseye böyle söylemek de iyi değil.

• İnsanları askerlikten soğutmanın doğru olmadığı düşünüyordum ama akp ve fetönün ordudaki etkisini görünce bundan vazgeçtim.Kimse canını sokakta bulmuyor.Anneler babalar ne güçlüklerle, 20 yaşına kadar evlat yetiştiriyor.Peki ne için? Elin yandaş firması zehirlesin diye mi?
  • Bu kadar yazı yazmana gerek yoooooook.

2 Kelime.

Ülkede harcanıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Herattaa -- 18 Haziran 2017; 22:44:40 >
  • Yazik bu vatanin evlatlarina

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askere yapilmadik saygisizlik kalmadi.Bunlar hep sizin eseriniz.Siz kim oldugunuzu iyi biliyosunuz.Allaha cok sukur 2 senedir dondum yuzumu gerceklere bu gunahlara ihanetlere alet olmuyorum artik 7 hazirandan bu yana.
  • Geçmişteki Şanlı kanlı asker imajını öylesine zedelediler ki gençlerin çoğunluğu askere gitmek istemiyor. Feto dediler balyoz dediler Atatürkçü subayları attılar rezil ettiler ordu iki kuruşluk değeri olmayan bir topluluk oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: elektro_gadget

...

mesaj silinmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8948E37AE -- 20 Haziran 2017; 11:57:23 >
  • Paran varsa gitme. Biz gittikte ne oldu? Boş muhabbet. Savaş çıksa falan filan diyenlere de bakma sanki eskisi gibi eli silah tutan herkesi askere çağıracaklar artık öyle uzun süren savaşlar olmuyor.
  • Daha iyi günlerimiz bunlar.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.