Şimdi Ara

Türkiye'nin internet hızı belli oldu: Dünyada kaçıncı sıradayız? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
4
Favori
6.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ttnet AKK'ye düştü hızım roket de yok.. indirmem gereken 120gb var steamdan ödeme karşılığı hızlandırma bile olsa raZıyım var mı öyle bir sistem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itleriynen atlarıynan saldırdılar !!!'+^2534
    pardon o konu bu değilmiş.

ee internet sıralamasında malumunuz avrupa türkiyenin gelişmesini istemiyor bu yüzden bu araştırmalar hep fetö'nün işi.
    :hug
  • Testleri aln bitince mi yapıyorlar yoksa ay başı mı? Neye göre kime göre 7mbit?

• bu rapora göre ben 16 teoriye 12mbit ile sabit net ortalamasını yükseltirken, 3g h+ da 8mbit ortalamayla mobil istatistiği aşağıya çekiyorum.
    eyy kenya! sen kim oluyorsun da bizi geçiysouısauıdad..

• Afrikadan iyiyiz . Çok iyi bu ...
  • Hepsi dış mihrakların oyunu, internet hızılarını yüksek yansıtıp ülkemizi gelişmemiş bir ülke gibi gösteriyorlar....

fetö, büyük resim, üst akıl, dış mihraklar....2023 hedefine engel olamayacaklar

• Ülkeden gitmek için bir sebep daha

• Şu mobil internette de iyi bir konumda olmamız ayrı bi sinir nedeni . 8 GB paketim var tabi bu 30 günlük bir paket hepinizin bildiği üzere . Ben ne yapayım hızlı interneti . Yani sabit hat yavaşken ne yapayım mobilde hızlı interneti . Mobile yaptıkları yatırımın yarısını sabit hatlara yapsalar . Adamın 4 GB paketi var mesela 4.5G ile kandırıyolar . Olom sen o paketle film değil resim bile indirmeyeceksin 30 gün de kullanacaksın o 4GB'ı . Günlüğe 128 MB düşer ne filmi ne 4.5G'si ne 1 dk'da film indirmesi ? İnanlılmaz bir çelişki başka bişe değil . Bide röportaj yapıyolar adama diyolar ki : "4.5G ile artık daha hızlı film seyredebilirsiniz, 1 saatte inen filmi 1 dk'da indirebilirsiniz" diyolar karşıda ki sığırda "aaa öyle mi harika yaa" diyo . Olom senin paketin 4 GB hadi 15 Gb olsun ne filmi ne indirmesi saçmalığın bu kadarı ya . Sabit hatlara yönelsin şu lanet olsaı firma yeter artık be 3mpbs nedir abi . Ayrıca o 7.6 yanlış . Bizde AKK diye bir saçmalık var bunu bilmiyolar galiba? 2 gün normal geriye kalan 28 gün 3mpbs kullanıyo herkes . TR ortalaması 3.5 Mpbs'in üstüne çıkamaz .

• 3 mbit olması gereken hızım için speedtestten ard arda 10 tane test alıyorum hepsi 0.5 mbit ile 0.1 mbit arası çıkıyor. Haliyle ortalama bayağı düşüyor.

25 mbit tarifeyi zaten 3-4 gün anca kullanıyoruz.
  • Bu japonyada olsa sıra sıra dizilip binadan atlar japon yöneticiler utançlarından bizimkiler yapamıyor herhalde bizim el atmamızı istiyorlar önerim şu siz dizilin binaların tepesine ben tis is tirkiye diyerek basarım tekmeyi g.tünüze sıkıntı olmaz zerrede canım sıkılmaz hatta ruh sağlığıma bile iyi gelir hazırım yani bu göreve lütfen bir düşünün sayın sevgili o.ç. yöneticiler...

• Ronaldo neyin reklamını yaptığını görse utanır özür diler milletten
  • Altyapıda fiber optik'e geçmeliyiz. Hızı bırakın, internetin olmadığı yerler var Türkiye'de. AKK seneye kalkıyor. Şu anki hız oldukça yetersiz merkezi yerler dışında.
  • AKN kalkarsa çok yukarılara çıkar diye düşünüyorum çünkü bizim gecekondu mahallesi gibi yere bile 40mbps vermeye başladılar daha doğalgaz yok be hadsizler

• Mobil hız nasıl 13.9 oluyor, İzmir'in en dandik yerinde bile 40mbps altına inmiyor demek doğu pert

• quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

3 mbit olması gereken hızım için speedtestten ard arda 10 tane test alıyorum hepsi 0.5 mbit ile 0.1 mbit arası çıkıyor. Haliyle ortalama bayağı düşüyor.

25 mbit tarifeyi zaten 3-4 gün anca kullanıyoruz.

Geçen ay benimde aynı şekildeydi , 0.1-0.2 çıkıyordu testlerde hep . Müşteri hizmetlerini aradım AKK'yı geçmişssiniz ondan dediler , 3 Mb göremiyorum alakası yok dediğimde biz zaten 3Mb'e kadar diyoruz dedi ve yapacağım birşey yok diyerek kapattı

• internet hızımız dünyada ilk ona girsin ufo gerçeğini açıklayacağım :)

• Kenya'yı tebrik ediyorum gerisini siz anladınız

• İnternet hızımız, halkın gerçeği idrak edebilme hızından bile daha yavaş demek ki...

• Millet zaten 16 GB üstündeki paketlere yeltenemiyor çok pahalı. AKK ise bu ortalamayı 3-4 puan düşürüyor. Ama her ne olursa olsun yetersiz altyapı yüzünden ilk 50'ye bile giremeyiz. Yıl 2017 Youtube videosu 720p'de takılıyorsa bu ülkenin ayıbıdır.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.