Şimdi Ara

Türkiye'nin ilk yerli SİHA'sı Bayraktar TB2, Kuveyt'teki uçuşunda rekor kırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben basit biriyim, bizim sihanın tipi çok kötü. Hani dünyanın en iyisi olsa böyle görünse satın bile almam. Rus kafasında değilim çirkin ama işini yapıyor diyemiyorum. Usa'nın avcısına bakınca korkuyorum sanki alien filminden çıkmış canavar gibi. Umarım tasarımı değiştirirler.

• bluedevil866 B kullanıcısına yanıt
    Zeytin dalı diyorum hadi sen yoluna ben yoluma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: logi666leboss

Zeytin dalı diyorum hadi sen yoluna ben yoluma
    cekic 1 diyorum ... o yollari bilmezsin. bosuna girip kaybolma, yem olma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr_rain42

Bu mesaj silindi.
    Bu mesajı CİMER e şikayet ettim :)) Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama Suçu işleniyor diyerek.

şikayet çok kolayhttps://www.cimer.gov.tr/ Ayrıca Atatürk’e hakaret suçundan (selanik tohumu lafına ithafen) ayrıca şikayette bulunacağım. başvuruyu takip edip bir sonuç çıkmazsa sözcüye yollayacağım bakın sosyal medyada atatürke hakaret sonuçsuz kalıyor diye ve ekşi sözlüğe yazacağım. Türkiye'nin ilk yerli SİHA'sı Bayraktar TB2, Kuveyt'teki uçuşunda rekor kırdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tibitermo -- 19 Temmuz 2019; 6:39:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• En uzun süre uçan milli hava aracı olma rekoru...

Benim de böyle rekorlarım var 😉

emmanuelle serisi diyorum. biraz seyredinde stresiniz gitsin. :) bu ne, düşman değilsiniz. sakin.

Çekiç 1 ne film gibi bişi mi ne kadar kıymet verdiğini bilmiyorum ama zerre ilgilenmiyorum.

• 100% Türkiye'de birleştirildi neden inanmıyorsunuz :asdcscagvzec

• Kardeşim yapan insanlar konuşan insanları görüyorsunuz bu haberde. Sade laf hiç bir işe yaramaz aldırmayın, iftira ile herkes kendini aşağı çeker.

• En uzundan kasıt yerliler arasında olsa gerek. Yoksa yurtdışında 5 günden fazla uçuş yapan İHA lar var.

• mühendislerimizin ellerine sağlık.emeklemeden koşulmaz.hepsi tek tek olacak bu ülkede.yalnızca biraz sabır,biraz uyanıklık ve çok çalışmak kafi.genetiğimiz,genetik mirasımız gerçekten güzel, istemeseniz bile beyinleriniz çalışıyor merak etmeyin! :)

• %100 Türkiye’de birleştirilmiş dahi olsa hiçbir şey yapmamaktan iyidir!

• Helal olsun Türkiyem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    bu uçan kuşa binmek istiyorum deseydin sana katılırdım. ama bu uçan kuş gözetleme yapar, üzerinde de cephane var ise atış yapar. cephane niyetine binmek istiyorsan ayrı konu. gerisini boşver, kravat da takabilirler benim için önemli değil. işini yapsın yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The souls migration -- 21 Temmuz 2019; 1:2:8 >
  • İyisiyle kötüsüyle bir iha üretmisiz adam cumhurbaskaninin damadi diye demediginizi bırakmamıssiniz yazıklar olsun

• çocuk haklı beyler.. evet %100 tr de birleştirildi dogru soluyorsun.. ve %93de tr de uretildi... zoruna giden kısım %93 luk kısmı ise.. daha zoruna gidecek %7 lik bir kısım daha var acele etme sabırla beklersen %7 yide goreceksin.... Bu arada senin gibi kamiller bizim vatan millet sevgimize ancak.. "ŞEVK" olur..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.