Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Türkiye'nin geleceği karanlık. Muhalefet bir şey yapmalı - İzlemenizi tavsiye ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Türkiye'nin geleceği karanlık. Muhalefet bir şey yapmalı - İzlemenizi tavsiye ediyorum
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    258 Mesaj
    Konuyu artılayabilir misiniz?

Hüsnü bey çok iyi açıklamış.
    Muhalefet bir şey yapmalı
    Ülkeyi çok daha kötü günler bekliyor
    Gerçekler maalesef acıdır.

[Edit]
    Yav tamamını izlesenize.
    Videoyu kanalı konuşalım diye paylaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmahmutd -- 13 Ocak 2020; 14:58:45 >

|
    |

• Yarbay
    2936 Mesaj
    Kanalın varlığı yada yokluğu beni pek bağlamıyor aslında ama merak ediyorum altı üstü bir kanal açılacak buna neden bu kadar karşı gelindiğini merak ediyorum.

Türkiye de inşaat sektörü ekonomiyi ayakta tutuyor. İnşaat ve onun yan sektörleri uzun süre iş yapar işte orada bir kanal olması neden milletin umurunda onu anlamadım.
    |
    |

Çünkü sadece inşaat sektörüne odaklı büyüme yerine her sektörün dengeli olduğu bir büyüme modeli çok daha sağlıklı, insanlar artık kanal inşaatı yerine fabrika inşaatı görmek istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Treth kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Vadkram147

Çünkü sadece inşaat sektörüne odaklı büyüme yerine her sektörün dengeli olduğu bir büyüme modeli çok daha sağlıklı, insanlar artık kanal inşaatı yerine fabrika inşaatı görmek istiyor
    Fabrika için inşaat yeterli değil birde yatırımcı gerek vatandaşın iş adamın yatırım yapmak istemiyor ki. Türkler kestirmeci insanlar. İş kuriyim hemen büyüsün 3 güne satayım parayı yiyeyim. Sen hiç gördün mü firma kueayım 100 yıl gelişsin global firma olsun diye sağlam temelle yola çıkan girişimci? Tüekiye de yüz yıllık anxa lokumcu bulursun ;)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    634 Mesaj

işe yaraması o kadar önemli değilse ; ekmek yiyecek insanlara paralarını dağıtalım bu insalar evde boş otursun

bari ülkdeki taş , demir , moloz , vb. malzemeler tüketilmemiş olur , malzeme maliyeti cebimizde kalsın , para yemek isteyenler yine yesin

projenin kendisinden daha kârlı
    |
    |
    Muhalefetin çapı bir şey yapmaya yetecek olsa çoktan yapar iktidar olurdu. Bin yaşındaki kemalle ve zihniyetiyle bu işler olmaz. Bağçalının çok büyük bir fırsatı vardı o da gitti kanka oldu. Yeni partilerden de bir şey çıkmaz.

|
    |
    tartışılacak konuyu yine reis belirliyor.

tank paletten bişey çıkmadı

2 atım barut vardı muhalefette onuda seçimde harcadı.
    |
    |

Haklısınız hocam demek ilk önce zihniyetin değişmesi gerekiyor, iş adamlarımıza da vizyon lazım biraz

|
    |
    |
    |

|
    |
    https://www.gercekgundem.com/siyaset/148714/erdoganin-eski-basdanismanini-yargiya-tasiyan-vatandasa-savcidan-skandal-sozler

quote:

BirGün'ün haberine göre, Nuri Başkapan isimli vatandaş da bu konuşmalarla ilgili Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Şikâyet dilekçesinde kongrede yapılan konuşmalardan basına da yansıyan görüntüler delil olarak sunuldu.
    ‘SAVCI HAKARET ETTİ’

Ancak Nuri Başkapan, dilekçesini verdiğini belirttiği Kenan Zurnacı isimli savcının, kendisine ve muhalif basın kuruluşlarına hakaret ettiğini ileri sürdü. Başkapan, savcıyı Hakimler ve Savcılar Kurulu’na şikâyet etti.

Şikayet dilekçesinde, savcı ve vatandaş arasında geçen konuşmalar şu şekilde aktarıldı:

“Savcı bana ‘Tele 1 isimli vatan düşmanı bir televizyonda çıkan görüntüleri delil diye sunuyorsun’ dedi. Ben de ‘Bir basın kurumuna vatan haini demenizi kabul etmiyorum. Ayrıca bu görüntüler, Odatv, Sözcü, BirGün, Cumhuriyet gibi birçok ulusal basında yer aldı’ dedim. Savcı ise bana ‘Bu saydığın gazetelerin hepsi aynı b.ktur’ dedi. Savcı Kenan Zurnacı’dan şikâyetçiyim.”
    |
    |

• Yarbay
    2204 Mesaj
    Kendisi Atatürkçü rejimi yıkıyoruz,statüko devriliyor yaşasın diyen akpnin eski sevgilisiydi.Akp şimdi onada mı dokunmuş?
    |
    |
    AYNI KESİMDEN BİR BAŞKA KİŞİ
    ''Kanal İstanbul, Katar Projesi''

Rahip Brunson konusunda açık açık yaptırım yaptık dediklerinde ''Dış minnaklar eheheh, ekonominin ABD ile alakası yok.'' diye dalga geçenler kim? Gene aynı kişiler.

İşinize gelince ABD, İşinize gelince Katar, İşinize gelince de ''ABD büze nüye yaptürüm yapsün''
    |
    |
1
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.