Şimdi Ara

TURKIYE nin gelecegi icin onerileriniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: xsoundx

quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

quote:

quote:

Atatürk ilkelerinden biri olsun da.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Sosyalizm

avatarına bakınca vatan haini olduğun açıkça ortada zaten.

valla????...

hı hı. Atatürk ilkesine karşı çıkan bir amerikan uşağı olmaktan gurur duyuyormusun?

• quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Arukard

Eğitimin Türkiye geneline yayılması ve eğitime herşeyden çok önem verilmesi.
    Laikliği ortadan kaldırmaya çalışan kişilere ağır cezalar verilmesi.
    Hukuk sisteminin yeniden düzenlenmesi lazım.

Laiklik nedir?

Arkadaşlar laiklik tartışması başlamasın lütfen bi de... bu arada ben söliyim.. Laikliği hocalar profesörler bile tam olarak tanımlayamıyo ki bizim asistanımız bunu tanımlayacak adamın alnını karışlarım .. tez konumdu bu benim ve içinden çıkılacak bir şey değil bu diyodu ... ama şunu da söylüdoyu... ""hiç bi devlet dinden tamamiyle uzak kalamaz"" diyodu..

amacım tartışma yaratmak değil ama tanımı bile yapılamayan bir kavram için kalkıpta ağır cezalar verilmeli gibi tabir kullanılmamalı.. eğer kullanılıyorsa kim laik kim değil.. tanımı yapalım.. bizde bilelim.. akla kara ortaya çıksın..

Basitçe din ve devlet işlerinin birbirinden ayrılması olarak tanımlandığnı herkes biliyodur heralde. İşte bu ikisini bir araya getirip dini siyasete karıştıranlara ağır cezalar verilmeli diyorum.İnsnların dini duygularını sömürüp pirim elde edenler yani. Çünkü bu sadece Türkiye'nin geleceğini tehdit etmekten başa bir şey olmaz. Ayrıca bide içinde İslam ülkesine Kur'an'dan başka anayasa lazım değildir yazan kitaplar kaldırılsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Atatürk ilkelerinden biri olsun da.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Sosyalizm

valla????...

hı hı. Atatürk ilkesine karşı çıkan bir amerikan uşağı olmaktan gurur duyuyormusun?

hı hı. Atatürk ilkesine karşı çıkan bir sovyet uşağı olmaktan gurur duyuyormusun?

• quote:

Türk bayrağıyla vatan haini arasındaki bağlantıyı çözemedim.
  • quote:

quote:

orada türk bayrağı yok dikkat edersen amerika israil ve türkiye bayrakları ve alttaki simgeye dikkatini çekerim. savunduğun dava hakkında bilnçlen
  • ne anladığını bilmiyorum ancak daha öğrenmen gereken çok şey var.Bu iş sokak aralarında gazete dağıtıp propaganda yapmaya benzemez.seninle tartışmak istemiyorum.
  • Türkiyenin bir Gelecegi yok, artık çok geç
  • konu herzamanki gibi birbirine b.. atmaya dönmüş...

işte bu yüzden bizden bi cacık olmaz.şakşuka belki....
  • quote:

quote:

quote:

orada türk bayrağı yok dikkat edersen amerika israil ve türkiye bayrakları ve alttaki simgeye dikkatini çekerim. savunduğun dava hakkında bilnçlen

Anlamadım ama sanırım bir şeyler ima etmeye çalışıyosun. Kötü anlamda değil yani. Ben avatarına bakınca Türkiye bayrağı görüyorum sadecede alttada simge görmüyorum.

• Kültür/Bilim bölümüne yazdım ama, çok yüzeysel ve imkansız buldular. Türkiye'nin hemen hemen bütün sorunlarıyla ilgili yazmıştım.Gerceklesmesı cok zor dedınız. Öyle mi bilmiyorum ama Turkiye'de illa ki hep bi sorun olacak
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Anlamadım ama sanırım bir şeyler ima etmeye çalışıyosun. Kötü anlamda değil yani. Ben avatarına bakınca Türkiye bayrağı görüyorum sadecede alttada simge görmüyorum.

türk bayrağı oaln avatar benimki arkadaşın avatarı:

TURKIYE nin gelecegi icin onerileriniz?

bir yanlışlık oldu galiba.

• Doru ben karıştırmışım sen sosyalizm koyunca oraya biri sana ban dedi sonra başkası gelip onu desteklemek için senin avatarına laf attı falan sandım. Meğer ban diyen senmişsin. O arkadaşın avatarını gördüm şimdi.
  • quote:

quote:

Eğitimin Türkiye geneline yayılması ve eğitime herşeyden çok önem verilmesi.
    Laikliği ortadan kaldırmaya çalışan kişilere ağır cezalar verilmesi.
    Hukuk sisteminin yeniden düzenlenmesi lazım.

Laiklik nedir?

bu sekilde gondermeleri birakalim.arkadasimiz bu cumleyi kurduguna gore bilerek kurmustur elbet.
  • quote:

Doru ben karıştırmışım sen sosyalizm koyunca oraya biri sana ban dedi sonra başkası gelip onu desteklemek için senin avatarına laf attı falan sandım. Meğer ban diyen senmişsin. O arkadaşın avatarını gördüm şimdi.

Ban diyen bendim..Türkçe biliyor musun?

• quote:

Doru ben karıştırmışım sen sosyalizm koyunca oraya biri sana ban dedi sonra başkası gelip onu desteklemek için senin avatarına laf attı falan sandım. Meğer ban diyen senmişsin. O arkadaşın avatarını gördüm şimdi.

daha pis karıştırmışsın. Sosyalizm(Halkçılık)e ban diyen Arukard. BEn de onun avatarına laf attım. anladın mı şmdi?

• quote:

quote:

Ban diyen bendim..Türkçe biliyor musun?

Kendimden şüphe etmeye başladım.Uykusuzluktan olsa gerek.Kusra bakmayın

• quote:

quote:

daha pis karıştırmışsın. Sosyalizm(Halkçılık)e ban diyen Arukard. BEn de onun avatarına laf attım. anladın mı şmdi?

BAN diyen bendim ve sen benim avatrıma laf attın.Benim nickim "xsoundx"..ikinizin de iyi bir uykuya ihtiyacı var...

• Aslında eğitime çok önem verilmesi ve eğitim ülke geneline yayılmasıyla. Düzgün bi eğitim verilmesiyle(insanların beynini yıkayıcı değilde bilgilendirici) ülkenin sosyal sorunları büyük ölçüde giderilebilir diye düşünüyorum. Ama onun dışında bir çok srun var. İşsizlik gibi. Eğitimle işsizliğin önüne geçilemez.
  • quote:

quote:

quote:

BAN diyen bendim ve sen benim avatrıma laf attın.Benim nickim "xsoundx"..ikinizin de iyi bir uykuya ihtiyacı var...

dur benim savunmam var nicki orjinalden alıntı yazısının yanından kopyaladım yanlış yerden kopyalamışım : P

• Neyse aranizdaki alinti hatalari bitti ise son olarak gorusleriniz alalim.
    Metalli Head
    xsoundx

simdidien tesekkurler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.